Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

Çukurova Üniversitesi
Gültepe, Balcalı Hastanesi, Sarıçam, Adana


Sigortasız hastalar


Randevu


Hizmetler

Başlıca Hizmetler


Gültepe, Balcalı Hastanesi, Adana

Ücretler Hakkında

Çukurova Üniversitesi

Özgeçmiş

Hakkımda

1983 yılında Muş’da doğdu. Orta öğretimini 2001 yılında İzmir Torbalı Yabancı Dil Ağırlıklı Lisesi’sinde tamamladı. 2008 yılında İstanbul Üniversitesi...

Daha fazla


Okullar / Eğitimler

  • İstanbul Üniversitesi Cerrahapaşa Tıp Fakültesi (İngilizce bölümü)
  • Çukurova Üniversitesi Üroloji Anabilimdalı

Deneyimler

  • Muş Varto Devlet Hastanesi 2008-2009
  • Tıp Fakültesi Çukurova Üniversitesi 2009-2015
  • Hakkari Yüksekova Devlet Hastanesi 2015-2017
Tümünü göster

Fotoğraflar


Bilinen Diller

  • İngilizce

23 hasta/danışan görüşü

Genel skor

A
Doğrulanmış
Konum: Çukurova Üniversitesi Randevu

Mutlu hocam dan Allah razı olsun üzerimde emeği çok taşa bağlı üreter darlığı gelişti 8 ay bi uğraşın sonunda kendisi ni öneri vasıtasıyla iletişime geçtim beni üretero üreterestomi ameliyatıyla sağlığıma kavuşturdu 2 ay bi süreyle de işime geri döndüm Allah başimizdan eksik etmesin

B
Doğrulanmış
Konum: Çukurova Üniversitesi Randevu

Gerçekten iyiki diyorum... Bundan 4 ay öncesinde böbrek üstü bezimden 9 cm lik kitle alındı çok şükür o kadar temiz bi ameliyat yapıldı ki ben Mutlu hoca sayesinde ağır ilaçlar almaktan kurtuldum aldıkları surenal kitle kötü çıktı ama o kadar güzel temizlenmiş ki onkoloji doktorum,endokrin doktorum ikisi de cerrahi müdahalenin çok güzel yapıldığını ve sadece takip edilmem gerektiğini söyledi allah razı olsun Mutlu bey den ve ekibinden benimle çok güzel ilgilendiler allahım bi daha yaşatmasın ama yine olsa kesinlikle yine Mutlu bey derdim tek kelime ile harika bir doktor...

Doğrulanmış
Konum: Çukurova Üniversitesi Diğer

Mutlu hocam isminin değeri kadar değerli bir insan iyiki tanımışız trafik kazası sonrası ÜRETRA ameliyatımı uç uça dikme işlemi yaptı ve çok başarılı bir sonuç aldık mütavaziliği cana yakınlığı ve açıklayıcılığı netliğiyle harika bir insan çukurova bölgesinde tekden bir cerrah herkezin karşısına çıkmaz böyle dr allah razı olsun

M
Doğrulanmış
Konum: Adana Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi Prostat Biyopsisi

Babamın prostat rahatsızlığı için öneriyle gittik. Şu vakte kadar bu kadar ilgili, ayrıntılı bilgi veren, özenli, mütevazı, kendinden emin, iç rahatlatan bir doktora denk gelmemiştik. Ameliyat konusunda da çok iç rahatlatıcı ve güvenilir bilgiler verdiği için babamın tedirginliği gitti ve rahatladı, ameliyat gününü ferah bir şekilde bekliyoruz.

Doğrulanmış
Konum: Adana Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi Üroloji Randevusu

Mutlu Hocamın samimiyeti ve alanında ki uzmanlığı taktire şayan. ilk randevuda kendisinin deneyimini ve içtenliğimi hemen hissettirdi. kendisine çok güvendim. İyi ki de operasyonuma girdi. At nalı böbreğimden biri laporoskobik olarak alındı. Allaha şükür iyiyim, operasyon sonrası ayağa kalkma sürecim kolay oldu. mutlu hocam adı üzerinde çok DEĞER li. Allah sağlıklı uzun ömür versin… versin ki kendi gibi çok hekim yetiştirsin .

F
Doğrulanmış
Konum: Adana Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi Üretroplasti

2 senedir idrar yapma sıkıntısı çekip idrar yolu darlığı (üretral darlık) hastalığına tedavi ararken Mutlu Bey ile tanıştık. Daha önce başka hekimler tarafından yapılan uygulamalar ve kendisinin yaptığı tetkikler neticesinde ameliyat olmam gerektiğini (üretroplasti) söyledi. Mutlu Bey hekimliği kadar insanlığı da çok iyi bir doktor. İlk tanıştığımda zaten iyi bir doktor olduğunu ve ona güvenebileceğimi anlamıştım bu yüzden hemen gün aldım ve ameliyatımı oldum. İlk defa ameliyat olmama rağmen benim için çok kolay geçti. Şu an bu hastalıktan kurtulmanın ve hayat kalitemin artmasının mutluluğu içerisindeyim. Mutlu Bey'e sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

R

Mutlu Bey hem insanlığı hem doktorluğu çok iyi bir doktor.Babamın böbrek ameliyatını yaptı ve böbreğin bir tanesi alındı.Herşeyi ile çok başarılıydı. Çok ilgili, her zaman ulaşabildiğimiz bir doktor.Biz çok memnun kaldık.

M

Mutlu Bey ameliyatımı gerçekleştirdi. Allah razı olsun, kendisinin başarısı ve ilgisinden çok memnun kaldım.Böbrek taşı ameliyatı oldum, kapalı ameliyat şeklinde oldum ve hiçbir sıkıntı yaşamadım. Ben şu an çok iyiyim.İlgi ve alakaları beni çok çok memnun etti.

S

Ben doktorumu herkese tavsiye ediyorum.Birçok hasta da yönlendirdim.Böbrek taşı ameliyatı oldum, taşlarım alındı.İdrar kanalından girildi.İdrar kesesi temizlenmesi ile ilgili de tedavim hala devam ediyor.Kendisi ılımlı bir insan, güleryüzlü.İlk başta gittiğiniz zaman verdiği enerji çok önemliydi.Ameliyat sonrasındaki tutumları, ilgisi güzeldi.

M

Ben kendisinden çok memnun kaldım.Hem insanlığından hem doktorluğundan memnunum.Kendisine çok teşekkür ediyorum ve çevremdeki tüm insanlara önerebileceğim bir doktor.Üretra darlığından dolayı bana açık ameliyat yaptı, ameliyatım çok başarılı geçti.Kendisiyle iletişimimiz çok güzel.Her aradığımda ulaşabildim, bir sıkıntım olduğunda telefonla ulaşamasam bile mesajla ulaştım.Ne sorum olduysa bütün sorularımın hepsi cevaplandı.

Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular