Uzm. Dr.

Neslihan Levent

verifiedCreated with Sketch.

Psikiyatri

3 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0388

Randevu al doktoru değerlendir Soru Sor Son 30 gün içerisinde 253 profil ziyareti var

1980 doğumluyum ilköğretim ve lise öğrenimini Antalya da tamamladım. 1998-2004 yılları arasında Süleyman Demirel Üniversitesi Tıp fakültesinde öğrenim gördüm. 2005-2010 yılları arasında… daha fazla

Randevu al

Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
3 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • H
  Konum: Neslihan Levent MuayenehanesiHizmet: Depresyon Anksiyete Stres Ölçeği

  Merhabalar benim anksiyetem vardı biz tabi bunun çok geç farkına vardık ilk gittiğimde çok kötüydüm hiç duzelemeyecegimi düşünüyordum ama ilk terapiden çıkınca bile o kadar mutluydum ki sanki bir anda ıyi olmuştum tabi gerçekten iyi olmak için zaman gerekir ama şunu söyleyebilirim gerçekten çok iyi bir doktor geriye dönüp ilk halimle kendimi kıyaslayınca çok çok iyi olduğumun farkındayım bana çok iyi geldi ve umarım ki herkese de çok iyi gelir hepinize tavsiye ederimm .

 • A

  Memnunum, panik atakla ilgili sıkıntı yaşıyordum sorunlarımı büyük ölçüde çözdü. Hala daha gitmeye de devam ediyorum, gayet de memnunum. Kendimi güvende hissettim, tedavim yanıt aldıkça güvenim arttı çünkü öncesinde birçok doktora gittim ama sonuç alamamıştım. Neslihan Hanım'da sonuç aldım gayet memnunum.

 • A

  Ben çocuğum için gittim davranış sorunları ve dikkat problemleri vardı. 3-4 seans gittim bunun sonucunda düzelme sağlandı çok da memnun kaldık. Başlangıçta dikkat probleminden biz de şüphelenmiştik ancak kendisiyle yaptığımız görüşmeden sonra dikkat problemi olduğunu bu durumun dersteki başarısını olumsuz etkileyebileceğini söyledi ve gerçekten de yaptığı görüşmeden ve tedaviden sonra derslerinde ilerleme olduğunu gördük. Kendisinden memnunuz.

Hakkımda

Hakkımda

 • 1980 doğumluyum ilköğretim ve lise öğrenimini Antalya da tamamladım. 1998-2004 yılları arasında Süleyman Demirel Üniversitesi Tıp fakültesinde öğrenim gördüm. 2005-2010 yılları arasında Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesinde psikiyatri uzmanlık eğitimimi “ Bipolar ve Dikkat Eksikliği /Hiperaktive Bozukluğu Olan Erişkinlerde Nöropsikolojik ve Silik Nörolojik Bulgular” üzerine yazdığım tezle tamamladım. Uzmanlık eğitimim sırasında yine Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi çocuk psikiyatrisi bölümünde 9 ay rotasyon eğitimi aldım. Bilimsel çalışmaların arttığı bağırsak – psikoloji &fizyoloji alanında eğitimimi nisan 2017 de GAPS Practitioner – Natasha Campell’ dan aldım. Psikoterapist olarak Bilişsel Davranışcı Terapi, Düşünsel Duygulanımcı Terapi ile EMDR eğitimleri aldım ve halen şema terapi eğitimine devam etmekteyim. 2014 yılında “Bipolar Bozukluk ve Erişkin Dikkat Eksikliği Hiperaktivite Bozukluğunun Nöropsikolojik Açıdan Karşılaştırılması” üzerine yazdığımız makale ile ulusal psikiyatri kongresinde araştırma ödülünü kazandık. 2016 Ocak ayından itibaren kurucusu olduğum Gelişim Psikiyatri Merkezinde Psikiyatri Uzmanı/Psikoterapist olarak hizmet vermekteyim.

  Çalışma Alanları
  * Erişkinlerle Bireysel Psikoterapiler
  * Erişkinlik Dönemi Psikiyatrik Bozuklukların Tedavisi
  * Psikofarmakolojik Tedaviler ( İlaç tedavileri)
  * Çocuk ve Ergenlik Dönemi Sorunları
  * Aile terapisi
  * Anne Baba Tutumları
  * Dikkat Eksikliği, Hiperaktivite Sorunları
  * GAPS Diyet Uygulaması
  * İlişki Sorunları
  * Çift-Evlilik Terapisi
  *Cinsel İşlev Bozukluklarına Yönelik Terapiler
  * Bipolar Duygudurum Bozukluğu
  * Şizofreni (Psikotik Bozukluklar)
  * Depresyon, Kaygı Bozuklukları
  * Obsesif Kompülsif Bozukluk Tedavisi( Takıntı ve zorlantılar)