Uzm. Dr.

Nesrin Ergin Şeker

Nöroloji

İletişim Bilgileri

En Güncel Görüş

 • Ben Mustafa Atabay. Ben feç geçirdim. Konuşma sistemime vurdu. Hiç yazıda yazamıyordum. 4 yıl geçti ama yine hem konuşmada hem yazmada sorun yaşıyordum. 2 yıl önce Dr. Nesrin Ergin'e muayeneye gittim. İyi ki gitmişim. İki yıldır konuşmam ve yazman düzendi. Çok teşekkür ederim Nesrin Ergin hanım.

 • Hasta / Danışan Görüşleri

  5

  Genel skor
  8 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
  • Ben Mustafa Atabay. Ben feç geçirdim. Konuşma sistemime vurdu. Hiç yazıda yazamıyordum. 4 yıl geçti ama yine hem konuşmada hem yazmada sorun yaşıyordum. 2 yıl önce Dr. Nesrin Ergin'e muayeneye gittim. İyi ki gitmişim. İki yıldır konuşmam ve yazman düzendi. Çok teşekkür ederim Nesrin Ergin hanım.

  • Ö

   Karşımızdakinin doktor da olsa, insan olduğunu unutmayalım. Gün içersinde kaç değişik insan ve kaç vaka ile karşılaşıyorlar. Sinirlenen, azarlayan doktorları hiç de kınamıyorum, sonuçta onun da psikolojisi var. Yaklaşık 1,5 - 2 yıldır hastasıyım. Migren tedavisi görüyorum. Nesrin Hanım, çok kıymetli bir insan benim için. Bazen kendi tercihime göre ilaçlarımı aksattığımda kızar bana, haklı olarak. İyi ki kendisiyle tanıştım, iyi ki doktorum.

  • S

   nesrin hanımı buradaki yorumları dikkate alarak anneannemi götürdük ve yatış yaptık kendisi gerçekten güler yüzlü ve işini iyi yapan birisi anneannem parkinson hastası vede başka rahatsızlıklarıda mevcut idi sağolsun bizimle çok iyi ilgilendi ve sorunlarımız düzeldi..odasına gittiğimde benimde rahatsızlığımın olup olmadığını sordu benlik bir şikayetin varmı diye sorunca dedim doğru yerdeyimm. kendisine burdan bahsettim haberi yokmuş çok sevindi.burdan ona çok tşkr ederim.ilgilerinden dolayı....

  • D

   yatalak Alzheimer olan ninemin hastanade kaldığı sürede servis YBÜ sonrasında eve taburcu olmasında yardımcı oldu daha önce defealarca özel de dahil götürmemize rağmen tüm doktorlar getirmeyin bu yatalak hastayı demişlerdi şimdi evin içinde dolaşıyor bizleiri tanıyor

  • R

   Hastası için elinden geleni yapan,değerli bir doktor.

  • A

   kardiyoliji bölümünde kalp krizinden babam yatarken v beyin felci geçirdi, yoğun bakımda Dr nesrin Ergin tarafından takip edildi.zaten 88 yaşında olan babam Dr NESRİN hanım sayesinde hayata tutundu. Allah razı olsun çok tesekkür ederiz.

  • N

   tanıdığı en iyi doktor

  • C

   04.01.2011 tarihinde dr nesrin ergin tarafından muayene olmak için odasına girdim.tam bu sırada kendisini bir hastayı azarlıyorken buldum.daha sonra doktor hanım şikayetimi sordu fakat sadece boynum ağrıyor diyebildim çünkü şikayetlerimden bahsetmeme fırsat vermediği gibi azarlar bir şekilde konuşup kapının yanına geçin diyerek ukala bir tavır takındı.devletin millete hizmet etmesi için görevlendirdiği doktorların hastalara bu şekilde davranma gibi bir hakkı olmadığını düşünüyorum.tabiki zaman içerisinde çalışma şartlarının çalışanlar üzerindeki olumsuz etkileri olabilir bu durum bazen kabul edilebilir ama yaşanılan bu olayın böyle bir durum olmadığını ayırtedebilecek biri olarak bu durumun tamamen farklı olduğüunu düşünüyorum.tabi nesrin hanımın bu tavrından yola çıkarak genelleme yapmamak gerek bu nedenle denizli devlet hastanesinin değil fakat nesrin hanımın maalesef hizmet veremediğni düşünüyorum bir vatandaş olarak devletin hastanesinde bu millete hak ettiği hizmeti veremeyecek doktorlarla karşılaşmak istemiyorum.umarım bu şikayetim dikkate alınır ve doktor hanım tarafındanda okunur. iyi günler.

   Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun