Adres

İstanbul
Doktor Muayehanesi (harita)

Bu adres online randevuya açık değil

Takvim talep edin
Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Özgeçmiş

Tedavi edilen hastalıklar

  • Gebelik
  • Riskli Gebelik
  • Doğum
Tümünü göster

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
14 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
Konum: başka bir yer Kontrol Randevusu

Kendisiyle düşük kurtajimi yapmasi ile tanışmıştık. Spiralim kaymış ve alınması çok güç bir yere saplanmış. Bu zorlu operasyonu o kadar kolay yaptı ki, kendisine ve ellerinin hafifligine hayran kalıp tekrar tekrar gittim. Düzenli jinekologumdu artık benim. Yine sorunlu gebeligimi çok pozitif yaşattı bana, aşırı ilgili ve yardimseverdi. Dogumumu da kendisi gerçekleştirdi. Asla bir problem yasamadigim gibi çok da memnundum ama Yalova'dan ayrılıp İstanbul a yerleşmiş :( Kıymetini bilin, çok iyi bir doktordur. Şimdi kime gideceğimi bilmiyorum :(


K

İyi güzel ilgileniyor, tavsiye üzerine gittim ama hoş memnun kaldım. Muayenede güzel ilgileniyor, güler yüzlü mütevazi bir insan. Gebelik sürecimdeki rütin kontrollerim ve şeker yüklemesi yapıldı kan tahlili alındı kontrollerim devam etmekte.


A

Hastalarıyla ilgili, güleç, samimi ve güvenilir bir doktor. Ben çok memnunum kendisinden. Tesadüf oldu görüşmemiz. İlgisi ve alakasından samimiyetinden memnun kaldım. Hamileliğimin 5.ayını doldurdum. Gebe takibimi kendisi sağlıyor. Devam ediyoruz hala kendisine. Memnunum. Herkese de tavsiye ederim.


Y

Çok iyi bir doktor. Çok memnun kaldım kendisinden. Güleryüzlü ve çok da ilgili. Arkadaşımın tavsiye ile gitmiştim. Her şeyiyle ilgilenir, güleryüzlüdür falan diye söylemişti. Muayene esnasında da ilgili. Soru sorduğum zaman çok tatmin edici cevaplar veriyordu. Gidilmesi gerekilen bir doktor. Ben 7 haftalık hamileyim. Kendisine devam edeceğim. Doğumumu da kendisinde gerçekleştireceğim. Kendisini şimdiden tavsiye etmeye başladım.


N

Çok memnunum doktorumdan. Çok ilgilendi sürekli beni takip altına alıyor. 35 haftalık hamileyim takibimi sağlıyor kendisi. Kontrollerim var devam ediyorum hala kendisine. Doğumumu da Nilgün Hanım gerçekleştirecek inşallah. Birkaç arkadaşımı da yönlendirdim. Onlar da gidiyorlar. Hiçbir sıkıntıları yok.


K

Memnunum Nilgün Hanım'dan. Tesadüf oldu tanışmamız. Güleryüzlü. Memnun kaldım. Gittikten sonra memnun kaldığım için değiştirmedim devam ediyorum. Gülreyüzlü olmasından, konuşmasından memnun kaldım. Devam ediyorum. Herkese de tavsiye ediyorum.


Z

Ben memnun kaldım kendisinden. Güleryüzlü ve çok ilgili bir doktor. Ben ilk defa gitmiştim bilmiyordum hastaneyi. Nilgün Hanım'a tesadüfen gittim, çok da memnun kaldım. İlgiliydi, bilgi vermesi, beni takip etmesi, dinlemesi iyiydi. Görüşüyoruz hala devam ediyorum. Yakınlarıma da tavsiye ederim. Çok iyi bir insan iyi bir doktor.


N

İyi biri, hem güler yüzlü ve ilgili bir doktor, evime yakın olduğu hastaneyi tercih ettim. Murat Bey'le de tesadüfen tanıştım. Allerjim vardı bununla ilgli kendisi bana yardımcı oldu ilaç verdi.


N

Benim doktorum olmadığı için Nilgün Hanım'a gittim. Ultrasyona girdim. Güzel baktı bir sorun yaşamadık. 5 dakika kaldım içeride ama ilgilenmesi ve konuşması güzeldi. Bir daha gitsem yine kendisine giderim. Herkese de tavsiye ederim.


N

Arkadaşımın tavsiyesi üzerine gittim kendisine. 9 ay boyunca gebelik takibimi kendisi yaptı. Güleryüzlü, samimi olması ve ilgilenmesinden dolayı memnun kaldım. Hamileliğimin son ayındayım bugün kontrolüm vardı. Cuma günü son olarak gideceğim. İnşallah doğumumu da kendisi gerçekleştirecek. Çok memnunum. Tavsiye de ediyorum gidenler de var. Çok iyi çok memnun kaldım.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Tedavi edilen hastalıklar

  • Gebelik
  • Riskli Gebelik
  • Doğum
Tümünü göster