Nizamettin Cengiz, Kulak Burun Boğaz Balıkesir

Uzm. Dr. Nizamettin Cengiz

Kaydet

Kulak burun boğaz

3 görüş

Kaydet

Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

Paşaalanı Mah. 128 Sok.No:11, Balıkesir
Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Bu adreste kabul edilen sigortalar

Sigortasız hastalar

Allianz Sigorta

Yapı Kredi Sigorta + 8 daha fazla


Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Genel skor

B
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi Diğer

KBB doktoru Nizamettin Cengiz Bey'e kulağımı temizlettirmek için randevu alarak gittim. İşlem sırasında korktuğumu belirttiğim ve sürekli soru sorduğum için "ne kadar güvensiz toplum oldunuz" şeklinde ithamda bulunarak hemşirenin yanında azarlayıcı nitelikte konuştu. Hastasının korkusuna duygu durumuna ya da sorularına biraz bile tahammülü yok. Alttan alıp özür dilediğim halde asla azarlamasına son vermedi. Muayene işlemi bittikten sonra da odasından kovar gibi çıkmamı istedi. Kendisi işinde başarılı bir doktor olabilir ancak anlayışsız ve tahammülsüz bir doktordur. Üç yıl arayla iki kere kendisine muayene olmaya gittim ve her seferinde bu şekilde azarlandım. Bir daha kendisine muayene olmayı düşünmüyorum.


B
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi

Gerek sıcakkanlılığı gerekse anlayışlı tavrı ve mesleki tecrübesiyle alerjik rahatsızlığımda çok yol gösterici bir tedavi imkanı sağladı. İlgisi, alakası ve güleryüzlülüğü için kendisine çok teşekkür ederim.


M

almanyadan muayeneye icin geldim Kulak giris iltahab vardi %45 isitme kaybi vardi tedavi oldum tüp taktilar cok memnunum maglesef almanyada Bonn'da kulagima tüp takacak doktor bulamadim yapmadilar veya nasil takalim diye bana sordular tekrar Balikesire gitmem gerekiyor doktorumuzu memnuniyetle tavsiye ederim Allah ondan razi olsun 06 Subat 2013


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Bu doktor/uzman mısınız?

Profili düzenle veya yönet

İlgili aramalar