Uzm.Dr.

Nur Tüzüner

Kadın hastalıkları ve doğum

5 görüş +ekle

Soru sorun Randevu takvimini isteyin

Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi’ ni ( İngilizce ) 1990 yılında bitirmiştir. 1990 – 1991 yılları arasında İstanbul Samatya Hastanesinde Nöroloji Bölümünde mecburi hizmet yapmas... daha fazla

Adresler

Benzer doktorlar

Hakkımda

Hakkımda

 • Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi’ ni ( İngilizce ) 1990 yılında bitirmiştir.
  1990 – 1991 yılları arasında İstanbul Samatya Hastanesinde Nöroloji Bölümünde mecburi hizmet yapmasın takiben Bakırköy Yenimahalle Doğum Evi ve Çocuk Hastalıkları Eğitim Hastanesinde Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanlık eğitimine başlamıştır.
  1998 yılına kadar aynı hastanede asistan ve uzman doktor olarak görev yapmıştır.
  1997 yılında itibaren Bakırköy de muayenehanesinde çalışmaktadır.
  2006 yılında Ethica İncirli Hastanesinde muayenesine ve hasta kabul etmeye başlamıştır.

Hasta görüşleri

 • çok memnunum

  Nur hanım inanılmaz tatlı bir insan. Hamileliğim sıkıntısız geçtiyse bunu ona borçluyum. Çevremdeki herkese öneriyorum. Burdaki hanımlara da öneriyorum.

 • çok memnunum

  Nur Hanım gerçekten mükemmel bir doktor.Hastasıyla empati kurabilen, karşısındaki kişinin psikolojisinden anlayan, sizi rahatlatan bir doktor.2 doğumumda da beraberdik.Herkese tavsiye ediyorum.

 • çok memnunum

  süper bir doktor fazla söze gerek yok

 • çok memnunum

  GEÇEN AY YARA DONDURMA İŞLEMİ İÇİN GİTTİM.İLGİLİ VE ÇOK GÜLER YÜZLÜ İŞİNİ SEVEREK YAPAN BİR HEKİM. KENDİSİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM

 • çok memnunum

  çok tatlı hastasıyla çok ilgi ve arkadaş gibi.2010 mayıs ayında 2. doğumumu yaptım. hamileliğim boyunca nur hanım beni çok rahatlattı.kendisine tavsiye üzerine gittim ve bende birçok arkadaşıma kendisini önerdim.:)