Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

Gebze , Kocaeli
Merkez prime Hastanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

13 hasta yorumu

Genel skor

E
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Merkez prime Hastanesi Diğer

Uzun zamandır safra kesemde şikayetlere sebep olan taşı başarılı bir Laparoskopik safra kesesi ameliyatiyla alan Nuray Hocam'a çok teşekkürler. Ameliyat öncesi ve sonrası hastasını bilgilendirmesi,güler yüzü ve esprili yaklaşımı en büyük artısı.
Elleriniz şifa dağıtmaya devam etsin,dert görmesin,kıymetiniz bilinsin inşallah çok kıymetli Hocam.‍

E
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer Diğer

4 yıl önce obezite cerrahisini olmaya karar verdiğimde uzun arayışlar sonucu nuray bey le tanıştım ve ilk gittiğimde evet dedim ameliyatımı nuray beye olacağım o kadar güzel anlatıyor ki herşeyi doktor diliyle değil bizim anlayacağımız gibi anlatıyor sanki doktor değil aileden biri iyiki nuray beyi seçmişim ve o günden beri her sorumu cevaplayan ve hastasını bırakmayan bir doktor Teşekkür.

S
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Merkez prime Hastanesi Diğer

Cok uzun araştırmalar sonucu nuray hocaya ameliyat olmaya karar verdim ve ameliyat sürecinde beni yalnız bırakmayarak ve sorularınıza cevap vererek içinizi rahatlatan işini çok iyi yapan bir doktor. Kendisine tüp mide ameliyati oldum henüz bir hafta oldu ama bir daha olsam gene aynı hocayı tercih ederim. Teşekkürler Nuray hoca :)
Sare..

M
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer Diğer

8 Mart 2020 tarihinde safra kesesi ameliyatımı başarılı bir şekilde gerçekleştiren doktorum Genel Cerrah Sayın Nuray Koray beye teşekkürlerimi iletiyorum ve başarılarının devamını diliyorum.

M
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer Diğer

Geçtiğimiz günlerde Merkez Prime Hastanesinde mide fıtığından ameliyat oldum.Ameliyat öncesi ve sonrası beni çok güzel şekilde ağırladılar.Doktorumda benimle çok iyi ilgilendi.Bütün hastane çalışanlarına sonsuz teşekkürü borç bilirim.Doktoruma da tekrardan çok teşekkür ediyorum.

T
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer Diğer

04.01.2021tarihinde Mide fıtığından ameliyat oldum doktorum çok güzel ilgilendi anlatımı ve espirili olması hastayla ilişkisi çok güzel kendisine sonsuz teşekkür ederim ayrıca hastane çalışanlarına teşekkür ederim herkese tavsiye ederim

R
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer Diğer

Nuray hocama 2 sene önce mide küçültme ameliyatı oldum. Olması gereken kiloma düştüm ama önemli olan bu değil; her gün istediğim an kendisine ulaşabildim. Doktor bey inanılmaz esprili, inanılmaz ilgili, üstelik diyetisyen desteği bile sundu. Özel tekniği sayesinde hiçbir ağrı/sancı yaşamadım hatta ameliyat olduğumu bile anlamadım. Hayatımı geri aldım teşekkür ederim.

C
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Özel Körfez Marmara Hastanesi Laparoskopik Cerrahi

41 yaşındayım ve yaklaşık 8 senedir diyabet hastasıyım ,aslında hiç aklımda yokken bu ömür boyu sürecek ve içten içe organlarımı yiyecek olan bu hastalıktan Nuray Bey sayesinde kurtuldum.Nuray Bey her sorunuza cevap verir ,en ince ayrıntısına kadar anlatır, psikolojinizi ameliyata hazırlar sonra da işim bitti demez takibinizi de en iyi şekilde yapar...Her branşa Nuray Hocamdan kopyalamak lazım...Metabolik cerrahi ameliyatımdan sonra bütün gün uyuyan ve sürekli yorgun olan ben bir hafta önce ameliyat olmama rağmen Kendimi 20 yaşında hissediyorum ve çok güzel bir şekilde kilo veriyorum...

G
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer Diğer

Sevgili Nuray hocam, Siz bize hayatımızı geri verdiniz. Anneme diyabet teşhisi konduğu gibi size geldik, aile büyüklerimizi diyabetten kaybettiğimiz için çok endişeliydik, 47 yaş çok erkendi. Annemi sizin ameliyat masanıza göndermek hayatımızda verdiğimiz en güzel karardı. Annem ameliyattan çıkınca beni ameliyat ettiğinize emin misiniz diye sordu, 100 kilodan da ideal kilosuna indi. Şu an 50 yaşında, şeker ilaçlarını çöpe attık kolstrol varmış bitti bi torba ilaç çöpe attık. Ağrısız sancısız özel tekniği de yaptı. Annem ameliyat olduğuma emin misiniz dedi. Buda değil nuray hoca o kadar güler yüzlü biriki siz zaten içinizi döküyorsunuz 2.5 yıl geçti gece 9 da bile yazsam bıkmadan usanmadan cevap veriyor. hocam sizi çok seviyoruz iyi ki esprilerinizle güler yüzünüzle bizi mutlu ettiniz iyiki varsınız

Doğrulanmış kullanıcı

Doktor hastayı teşhisiyle ,güvenirliğiyle ,saygısı ve sevecenliğiyle iyileştirendir.Tüm bunlara sahip olan doktorum sayın Nuray Koray beye geçirmiş olduğum çift taraflı kasık ameliyatımda kendisine ve ekibine teşekkür ederim .Yolunuz açık olsun ,iyi ki sizi tanımışım . Turhan Atak

Hata oluştu, tekrar deneyin
İlgili aramalar