Son 30 gün içerisinde 10 ziyaret var

Adres

Tıp Fakültesi Caddesi Abidinpaşa, Mamak
Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Cebeci Hastanesi

İlk müsait tarih:
Takvimi göster

Kabul edilen yaş grubu: her yaştan çocuk
Nakit
(0312) 595.....

Randevu

Çocuk Onkolojisi Randevusu


Özgeçmiş

Hakkımda

Prof. Dr. Nurdan Taçyıldız, şu anda Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Cebeci Hastanesi'nde hastalarını kabul etmektedir.


Tedavi edilen hastalıklar

 • Tüm Çocuk Hastalıkları
 • Burkitt Lenfoması
 • Hodgkin Lenfoma
Tümünü göster

Okullar / Eğitimler

 • TIP FAKÜLTESİ/DAHİLİ TIP BİLİMLERİ BÖLÜMÜ/ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI ANABİLİM DALI

Fotoğraflar


Hizmetler

Randevu


Tıp Fakültesi Caddesi Abidinpaşa, Mamak

Ücretler Hakkında

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Cebeci Hastanesi


Çocuk Onkolojisi Randevusu


Tıp Fakültesi Caddesi Abidinpaşa, Mamak

Ücretler Hakkında

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Cebeci Hastanesi

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
9 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
H

Nurdan Hoca benim canım.Ben çok memnunum ve hala görüşüyoruz. Sürekli kontrole gidip geliyoruz.Trabzon'dan Ankara'ya en ufak bir şeyde gecenin bir yarısı, hangi vakit olursa olsun benimle irtibata geçip bana yardımcı olan bir insan kendisi. Hem doktor olarak, hem insan olarak çok sevdiğim biri.Tedavimi olup çıkalı 6 yıl oldu.Ben en son kemik iliği nakli oldum. Hastalığım 1 sene dolmadan nakile karar verildi.Abv tedavisi uygulandı.Abv tedavim bittikten sonra 1 ay ışın tedavisi aldım. O bittikten sonra 2014 senesinin Eylül ayında kemik iliği nakli oldum.Nakil esnasında da hiç yanımdan ayrılmadı.Nurdan Hanım doğrultusunda yapıldı.Nurdan Hanım çok güleryüzlü bir kadın.Her şekilde çok yardımcı olmuştur bana.Hem Nurdan Hoca hem ekibinden ben çok memnundum.Hepsini çok seviyorum.


N

Ben de,çocuklarım da Nurdan Hanım'ı çok seviyoruz.Nurdan Hanım bize annelik gibi bir şey yaptı.Çok ilgilendi bizimle.Oğlumun boynunda bezeler oluşmuştu.Hodgking Lenfoma teşhisi kondu.Kemoterapi tedavisi yapıldı ve iyileşti.Şimdi immün yetmezliği rahatsızlığı çıktı ve 2018, 20 Eylül'de kemik iliği nakli oldu.Tedavimiz iyi gidiyor şu an.Nurdan Hanım'ı 2003 yılından beri tanıyoruz.Çok güzel ilgileniyor, çok iyi bir doktor.Ne sorarsanız sorun,arkadaş gibi anlatır.Bir tek biz değil,her hastasıyla bu kadar güzel ilgilenir.Allah razı olsun.Kendisine çok teşekkür ediyoruz.


O

Mükemmel bir insan ve mükemmel bir hekim kendisi.Bilgi sahibi, hem hastasının, hem ailesinin her saniye yanın da olan,şefkatli elleriyle şifa dağıtan bir insan.Biz çok şanslıyız.Biz Nurdan Hanım ile tesadüfen tanıştık. Hastalığımızın ne olduğunu bilmeden gitmiştik.Ama iyi ki tanışmısız kendisiyle.Bizi çok memnun etti.Kızımın lenfoma hastalığı vardı.Önce kemoterapi aldık.Ardından radyoterapiye başladık. Şu an iyiyiz.3 aylık kontrollerimize başladık.Kontrol aşamasındayız.Her şeyden önce çok sevgi dolu,her şeyden önce hep sizin yanınızdayım diyen ve hiçbir zaman desteğini esirgemeyen bir insan.Hasta yakınları,hastalardan çok daha kötü durumda oluyorlar ama şefkatli yaklaşımları çok güzeldi.Kendinden çok emin bir insan.Allah'ın izni ile her şeyi yapacağız diyerek devam ettik.Çok şükür sağlığımıza kavuştuk.Hep güleryüzle karşılaması, sevgi dolu oluşu çok iyiydi.Biz Konya'da yaşıyoruz ve telefonla her an ulaşabildik kendisine.Her şeyimizde çok yardımcı oldu.Başımız sıkıştığında acaba ne yapacağız diye düşünmedik.Her an desteğini verdi.Nurdan Hanım'ın çok şanslı hastalarındanız.


B

Nurdan Hanım'dan çok memnunuz.Biz Kahramanmaraş'tan buraya tedavi için geldik.Orada herhangi bir teşhis konulmadı. 2016 yılından itibaren Nurdan Hanım'ın takipli hastasıyız. Her konuda bize yardımcı oldu. Manevi olarak da, bu hastalık sürecinde de çok ilgiliydi.Çok iyiydi.Biz kanser rahatsızlığı ile ilgili tedavi görüyoruz.Nurdan Hanım bizlere çok ilgilendi.Manevi açıdan destek çıktı ve elinden gelen her şeyi yaptı.Halen de kontrollere gidip geliyoruz.Nurdan Hanım'ın çocuğa yaklaşımı çok güzeldi.Muayene esnasında hep sevgiyle konuşarak yaklaştı.Herhangi bir durum olduğunda ulaşabiliyorum. Çocuğumuzun ateşlenme,enfeksiyon durumu olduğu zaman whatsap üzerinden iletişime geçiyoruz ve bize dönüşler sağlıyor.Buradaki sürecimizi de kendisi takip edebiliyor.Biz yakınlarımıza da Nurdan Hanım'ı öneriyoruz ve hastası olan kişiler de var.


S
Konum: Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Cebeci Hastanesi 9

Hocam oğlumun hemeanjiyomlarini takip ediyor. Cok guleryuzlu ve anlayisli. Ne zaman aklimiza bir sey takilsa sorabiliyoruz ve donus yapiyor. Cok tesekkur ederiz.


T
Konum: Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Cebeci Hastanesi Çocuk Onkolojisi Randevusu

Sayın Hocamıza oğlumun enfeksiyona bağlı olduğunu düşündüğümüz ve süreğen sorunlarını bir türlü çözemediğimiz için başvurmuştuk. Nurdan Hocamızın bilgi ve birikimi zaten tartışma götürmez. Belki onun kadar bir yanı da hastalarına karşı çok olumlu ve çok cana yakın yaklaşımı... Sabırla sizi dinliyor. Sabırla çok sayıda soru sorarak vakaya tüm yönleriyle vakıf oluyor. Sayın Hocam aylardır özenle ve dikkatle oğlumuzu takip ediyor ve çok detaylı önerilerde bulunuyor. Demir eksikliği ve kan depolarının boşalmasından kaynaklanan bir çok sorununu çok şükür Hocamız sayesinde atlattık. Mesleki ve insani hasletleriyle örnek gösterilecek bir bilim insanı olduğunu düşündüğüm Hocama çok teşekkür ediyorum.


Nurdan hoca tatlı diliyle gülüşüyle samimiyetiyle harika bi insan. Sadece hematoloji için değil rutin kontrollere gidebileceğiniz çok kıymetli bir doktorr. Bugune kadar cok fazla doktora gitmek zorunda kaldik hep bi güven sorunu vardi yaşadiklarimizdan dolayi fakat Nurdan hoca o kadar donanimli ki insana inanilmaz güven veriyor. İyi ki var :)


M

Sayin Nurdan Tacyildiz oglumun hastaligi sirasinda tanidigim en tecrubeli, en mutevazi, en icten doktordu. Hasta ve hasta yakinlari ile iletisimi son derece kuvvetli ve hastasini cok sahiplenen, sevgi ve anlayisi profesyonel bir bicimde yansitan inanilmaz bir doktor. 2009 yilindan bugune Hodgkin lenfoma tanisi ile tedavi gormekte olan ogluma en iyi tedavileri bulup zamaninda yapilmasini saglayan isinin ehli bir doktor. Kendisine hayatimiz boyunca minnettariz ve cok seviyoruz.


B

Tanıdığım en iyi çocuk doktoru, en iyi insan ve kanser doktoru. Çocuğumuzu çaresiz bir durumdan kurtardı. Allah razı olsun. Herkese tavsiye ederim. Hocanın tüm hastaları çok şanslı, konuştuğumuzda bunu görüyorum. Derdimizi en iyi anlayan, yardımcı olan hocamız tüm aile ve akrabalarımızın çocuklarına da yardımcı oldu. Doktor doktor gezmekten kurtulduk. Ona sormadan hiç bir sağlık derdimizi halletmiyoruz. Zira yanlışı baştan görür, doğru teşhise tedaviye götürür. Güvenimiz sonsuz.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Prof. Dr. Nurdan Taçyıldız, şu anda Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Cebeci Hastanesi'nde hastalarını kabul etmektedir.


Tedavi edilen hastalıklar

 • Tüm Çocuk Hastalıkları
 • Burkitt Lenfoması
 • Hodgkin Lenfoma
Tümünü göster

Okullar / Eğitimler

 • TIP FAKÜLTESİ/DAHİLİ TIP BİLİMLERİ BÖLÜMÜ/ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI ANABİLİM DALI

Deneyimler

 • ANKARA ÜNİVERSİTESİ/TIP FAKÜLTESİ/DAHİLİ TIP BİLİMLERİ BÖLÜMÜ/ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI ANABİLİM DALI (Pediatrik onkolog görevim halen devam etmektedir)
 • ST JUDE CHILDREN HOSPITAL/ST JUDE CHILDREN HOSPITAL/AFTER CHEMOTHERAPY CLINIC/PEDIATRIC HEMATOLOGY ONCOLOGY (ÇOCUK KANSERİ TEDAVİSİNİ TAMAMLAYAN ÇOCUKLARIN İZLENDİĞİ TEDAVİ SONRASI KLİĞİNDE DENEYİM KAZANMAK AMAÇLI 1 HAFTALIK ROTASYON)
 • University of California, Los Angeles/MEDICINE/PEDIATRIC BONE MARROW TRANSPLANTATION/PEDIATRIC HEMATOLOGY AND ONCOLOGY (2009 HAZİRAN AYINDA UCLA BONE MARROW TRANSPLANTATION BÖLÜMÜNDE ROTASYON)
Tümünü göster

Fotoğraflar