Prof. Dr.

Oğuz Cebesoy

verifiedCreated with Sketch.

Ortopedi ve travmatoloji

23 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0344

Randevu al doktoru değerlendir Soru Sor Son 30 gün içerisinde 957 profil ziyareti var

Prof Dr. Oğuz Cebesoy Gaİantep NCR international Hastanesi'nde görev yapmaktadır. daha fazla

Randevu al

Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
23 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • C
  Konum: Özel NCR International HospitalHizmet: Prp tedavisi

  Ben 3 ay önce diz ağrısı şikayeti ile oğuz hocaya başvurdum.Başka Ortopedistler bana ameliyat önermişti. Oğuz hocam sağolsun ameliyatsız da tedavi edilebileceğini söyledi. Prp ile tedavisi uygulayarak takip edildim. Şimdi çok rahat merdiven inip çıkabiliyorum. Oğuz hoca muayene ve tedavi takibim boyunca çok ilgiliydi. Telefonu her zaman hastalarına açık. Kesinlikle tavsiye ederim.

  Oğuz Cebesoy2018-01-31

  yorumunuz için teşekkür ederim. faydalı olabilmişsem ne mutlu bana.

 • M
  Konum: Özel NCR International Hospital

  Araştırmalarımız sonucu tercih ettik doktoru, muayene hiç umduğumuz gibi değildi, iki kişi muayene olduk, çok yoğun olmamasına rağmen toplamda muayenemiz on dk sürmedi bile gerekli açıklayıcı bilgileri alamadık, fiziki muayene beyanımız üzerine yapıldı, farklı doktorlara sevk edilmek istendi, muayene edilen zamandan daha fazla bir zaman kadar doktorun başkasıyla olan telefon görüşmesini bekledik, kısacası üzülerek söylüyorum ama hayal kırıklığıydı.

 • M

  dedemin dizinde ağrıları çoktu. internetten araştırdık PRP yapılıyormuş. Prp uygulamasını gaziantepte oğuz hocanın yaptığını bulduk. kendisi dedemle çok ilgilendi. prp uygulamasını yaptı. 1 ay geçti dedem iiyi. prp uygulaması yaptırmak isteyenlere tavsiye ediyorumn.

 • A

  ben skolyoz hastasıydım bu ameliyatta en iyi hekim, cerrrahi oğuz hocadır bence.çok basarılı bir ameliyatın ardından çok sükür çok iyiyim allah oguz hocamızı basımızdan eksik etmesin skolyoz hastaları olan kardeslerim hiçç korkmadan oguz hocamıza gelip ameliyat olabilrsinz cok sevecen samimi hocadır tesekkürler hocam

 • M

  Dizimde oluşan ağrılar nedeni ile muayene oldum. Bir kaç yerde ameliyat edelim dediler. Oğuz bey isterseniz önce ameliyatsız yolları deneyelim ameliyat hakkımız her zaman baki dedi. Ve dizime PRP uygulaması yaptı. 2 ay geçti eski şikayetlerim yok. Ameliyatdanda kurtuldum. Hocama minnettarım.

 • M

  Babamın kalçasında kireçleme vardı buna bağlı ağrı ve topallama oluyordu. Kime gittiysek ya ameliyat olma ya ameliyat yaparım ama riski yüksek gibi laflatr ederek bizi korkuttu. Bir arkadaşımızın tavsiyesi ile oğuz hocaya ulaştık öncelikle bşzi çok rahatlattı ameliyatın zor olmadığını deraylıca anlatıp bize çok güven verdi. Üniversitee babamın kalçasına protez koydu. Şu an 5 ay oldu babam eskşden hem topallar hemde biraz yan yürürdü. Hastalığa bağlı kısalıktan ve eklem hasarından dolayı imiş. Ameliyat ile hem kısalığı giderdi hemde ağrılardan kurtuldu. Herkese tavsiye ederim. Teşekkürler oğuz hocam.

 • A

  skolyoz hastalari bu ameliyattan korkmaniza gerek yok bnce oguz cebesoy hem sevecen hemde alaninda uzman deneyimli bir doktordur bende bu ay icin de ameliyat olacam hocamdan haber bekliyorum once Allaha sonra oguz hocaya biraktim kendimi

 • H

  Çocuğumun sırtında oluşan eğrilik için ankaraya götürdüm. Oradaki profesör gaziantep ten geldiğimi öğrenince bana bu ameliyat için buraya gelmene gerek yok, orada oğuz hocaya selamımı söyleyin oda ameliyatınızı yapar dedi. Oğuz hocayı hocanın selamı ile ulaştık, bizimle çok ilgilendi, çocuğumun ameliyatını yaptı. Ameliyat çok başarılı oldu. İlimizde böyle bir doktor olduğu için şanslı olduğumuzu hissettim, kendisinden Allah razı olsun diyorum, böyle dertleri olanlara tavsiye ediyorum

 • M

  Pöç Ağrısını çeken bilir. Sandalyeye oturamazsın, araba süremezsin. Hayatın rezil olur, kimsede anlamaz seni. Oğuz hocama muayene oldum hastalığım hakkında detaylı bilgi verdi. Önce kapalı olmazsa açık yapar seni bı sıkıntıdan kurtarırız korkma dedi. Hocam kapalı lazer denilen bir teknikle ameliyatımı yaptı. Hastanede bile yatmadım. Şuan iki ay oldu ağrımdam hiç eser kalmadı, açık cerrahiyede gerek kalmamış. Yeniden hayata bağlandım adeta. Kendisinden Allah razı olsun diyorum. Bu hastalığı çekenlerede kesinlikle tavsiye ediyorum.

 • H

  kızımın sırtında oluşan skolyoz hastalığını ameliyat ederek düzeltti. kızımın sırtındaki kamburlukta gitti. mesleğinde çok iyi bir doktor. benimle aynı sorunu paylaşanlara kesinlikle tavsiye ediyorum.

Hakkımda

Hakkımda

 • Prof Dr. Oğuz Cebesoy Gaİantep NCR international Hastanesi'nde görev yapmaktadır.

Okullar / Eğitimler

 • Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi - Ortopedi ve Travmatoloji, 2000 - 2005
 • Ankara Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi - tıp fak (ingilizce), 1992 - 1999
 • Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi - Doçentlik Ünvanı, 2011

Deneyimler

 • Hacettetepe tıp fakültesi /ing) 1999
 • Ankara üniversitesi Tıp Fakültesi, Ortopedi ve Travmatoloji Bölümü,
 • Klinikum Karlsbad Langensteinbach Orthopadie, Almanya, Spine Surgery Unit,
 • Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi, Ortopedi ve Travmatoloji, Doçent Doktor, 1.2011-12.
daha fazla

Hastalıklar

daha fazla

Fotoğraflar

Röportaj

Bu uzmanlık alanını tercih etme sebebiniz nedir?

Tedavilerden çok hızlı sonuç alma ve tedavi ile yüksek hasta memnuniyeti olmadı

Mutlaka zor bir meslektir, o yüzden şöyle soralım: Mesleğinizin kendine özgü zorlukları nelerdir?

Tüm insanların hemen aynı anatomiye sahip olmasına rağmen , neredeyse hemen hepsinin farklı anlayış ve beklenti içinde olması. Bu durumda her insana ulaşmak , tedavi etmek ve anlaşmak maalesef mümkün olmuyor

Yaptığınız iş ile ilgili en sevdiğiniz 3 şey nedir?

1- hastalarımın duası
2- şifa bulduklarında ettikleri tebessüm
3- daha fazla insan tanımama izin vermesi

Görev yaptığınız süre içerisinde sizi keyiflendiren veya aklınızda kalan bir vaka veya olayı bizimle paylaşmak ister misiniz?

Prof atamam yapıldığında onuruma verilen kokteyl beni çok keyiflendirmişti.