Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

Kırtepe Mahallesi 168. Cadde No:9/1, Bartın
Bartın Yaşam Tıp Merkezi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

6 hasta yorumu

Genel skor

B

Bir hastanın ikna edilmek ve doğru tedavi görmek dışında başka ne isteği olabilir ki...bunları bize verdiğiniz için çok teşekkürler. . 4 yıldır beraberiz bundan sonra da böyle olacak inşallah. .

H
Doğrulanmış kullanıcı

Okter bey gerçekten dalında uzman bir doktor. Hastasıyla ve ailesiyle ilgilenmesi mükemmel.Tespitleri ve tedavisi tam yerinde.Çok arkadaşıma tavsiye ettim hepside memnun kaldı.Hakkında hiç şikayet duymadım.Zaten muayenesinin sürekli kalabalık olmasından belli iyi doktor olduğu.Kızımı her götürdüğümde doğru teşhis ve tedavi ile iyileştirdi.Kendisine çok teşekkür ederiz.

K

Oğlum doğduğundan itibaren tek doktorumuz Okter bey. Verdiği tedaviler kesinlikle doğru. Çok kısa sürede iyileşme gösterdi oğlumuz, her hastalandığında.

Doğrulanmış kullanıcı

okter bey 4 yıldır oğlumun doktoru.Onun sonsuz bilgisine ve yaklaşımına hayranız diyebilirim.Yazları bile çocuğum rahatsızlığında telefon aracılığıyla bir takım önerileri ile kendimize güvende hissediyoruz.Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

T

İlk kez Okter beye kızımı götürdüm..kontrol amaçlıydı..bizlere yaklaşımından ve kızıma yaptığı ilgi alakalı muayenesinden memnun kaldım..kendisine teşekkür ederim..

M

Doktorumuzu cok seviyoruz.oğlumda isteyerek gidiyo.ona güveniyoruz hiçbir şüphemiz yok,çok candan 5yildir beraberiz Allah basımızdan eksik etmesin.sizi seviyoruz :))

Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Bu doktor/uzman mısınız?

Profili düzenle veya yönet