Osman Akın Serdar, Kardiyoloji Nilüfer

Prof. Dr. Osman Akın Serdar

Kardiyoloji

10 görüş

Adres

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Hasta / Danışan Görüşleri

4.5

Genel skor
10 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
C
Konum: Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Annemin rahatsizligi

Akın hocamizla1999 yılında tanistik iyiki tanışmışız önce Allah sonra Akin hocamız annem by pas oldu yil 2017 bir damari yine tikanmis Akin hocamiz stent takti yil 2019 ve annemin sağlığında yaşadığımız hangi olumsuzluk olursa olsun bir telefon kadar yakın bize kendisine her zaman mutesekkiriz Allah basarilarini daim etsin saglikli guzel omurler nasip etsin tesekkur ederiz sevgili sayin hocam


G
Konum: başka bir yer

İlk olarak annemin rahatsızlığı için Akın hocaya gitmiştik ve hiç beklemediğimiz bir teşhis koyup bizi tedavi için yönlendirdi. Hayatımda gördüğüm mesleğine aşık nadir kişilerden. Hastalarla iletişimi de mükemmel. Şanslıydık ki Akın hocaya rastladık.


ozel muaynesine gitmemize ragmen saatlerce bekleterek kalp rahatsizligi olan insanlarin dahada stres e girdigi yer. hic memnun kalmadik. birde annemi sakinlestirmeye calistik ustune usluk.


G

Dr. osman Akın Serdar beyle tanışmam komşum Emel Bölük sayesinde oldu. Annemi ona götürtüğümde teşhisini hemen koydu ve o zamana kadar kullandığı ilaçlardan onu kurtardı.Her zaman ona duacıyım .


S

5 yıl önce kendisiyle tanıştığıöda henüz 25 yaşındaydım ve geceleri uyuyamaz haldeydim.O dönem tanışmamış olsaydık belki şu an yaşamıyordum.Önce Allahın izni sonra hocamın eşsiz tecrübesi ve tedavi yöntemleri ile sağlığıma kavuştum ve bebek sahibi bile oldum.Allah ondan razı olsun çok iyi bir doktor.Kesinlikle tavsiye ederim.


A

2008 yılından beri hastasıyım Allah ondan razı olsun hayatımı değiştirdi inanın onun gibi gerçekçi ve söylediği çıkan çok değerli bir HOCA


H

hasta psikolojisinden çok iyi anlıyor.klasik doktor görüntüsünden çok uzak.arkadaş gibi...iyi ki onu seçmişim.çok memnunum.ona tam anlamıyla güveniyorum.


O

Maalesef biz diger yorumlardaki gibi sansli degildik..Bir hafta icinde hastaneye yuruyerek kontrole giden ve dr bey tarafindan kardiyoloji bolumune yatirilan 63 yasindaki babamizin Uludag universitesi hastanesinden kalp yetmezligi nedeniyle cenazesini teslim aldik.Kendisi saygideger emekli bir universite hocasiydi. Rahmetle aniyoruz.Acimiz cok buyuk yasadiklarimiz halen beynimizden silinmiyen buyuk bir yara .Keske hocamizin babamizin tedavisinede ayiracak biraz zamani olsaydi.


G

doktorun koyduğu teshis ve analız soncunda sağlığıma kavuştum.


H

Mesleğinde başarılı hastalarına karşı çok iyi davranan mükemmel bir insan . Annem için yaptıklarını unutmam mümkün değil 2 yıl önce annemi çok kötü durumda sayın hocama götürdüm .Çok kısa takip ve tedaviden sonra sonra annem iyileşti Kalp rahatsızlığı olan herkese SERDAR Beye muayene olmalarını tavsiye ediyorum.TEŞEKKÜRLER HOCAM.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş