Prof. Dr.

Osman Dönmez

verifiedCreated with Sketch.

Çocuk nefrolojisi, Çocuk romatolojisi

13 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0388

Uzmanlık alanı çocuk nefrolojisi ve çocuk romatolojisi olup özel muayenehanesinde hizmet vermektedir daha fazla

Adresler

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
13 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • H

  Bandırmada ikamet ediyoruz. orada ki çocuk doktor'u iyi bir profesöre gitmeniz gerekiyor dedi . biz de araştırmalarımız sonucun da Osman hocamı vulduk. hiçbir sıkıntı çekmeden randevu alabildik. şimdiye kadar gittiğimiz doktorlar ilaç antibiyotikler verip gönderiyolardı. 17 yaşına kadar hiçbir teşhis koyamıyordu. çok değişik ataklar geçiriyordu. bacakları şişmeye başlamıştı gtmeden önce. Hocamıza gittiğimizde tahliller yaptı ve Akdeniz atelşi teşhisi koydu. şuanda kontrol altında ve süreç çok olumlu ilerlemekte. atakları sona erdi. sabah ve akşam kullandığı hapı var ve her 3 ayda bir kontrollere gitmemiz gerekiyor. Hocam bu alanda çok iyi ve herkese tavsiye ediyorum.

 • F

  Arkadaşımın yeğeni hocamın öğrencisi olduğu için tercih etmiştim Hocamı.Birde internet ortamında yorumlarını okudum ve çok olumlu yorumlarından dolayı tercih ettim. Çok ateşlenip idrar yolu enfeksiyonu geçiren çocuğumdan dolayı gittim. Bizi havale geçirmesinden dolayı hastaneye yönlendirdi ve tetkikleri almamızda yardımcı oldu. ilgi ve alakasından çok memnun kaldım. tedaviyi kademe kademe ilerleyeceği hakkında da detaylı olarak açıklama yaptı. kesinlikle ihtiyacı olan herkese tavsiye ediyorum. İlaç tedavisinden sonra uyguladığı ilaçların böbreklerde tahribat yapıp yapmadıgı hakkındada testler uyguladı. hiçbir tahribat olmamıştı. gerçekten mükemmel bir doktor. Çocuğum sayesinde sağlığına kavuştu.

 • Ö

  Çocuğum çok ciddi bir rahatsızlık geçirmişti. 18 gün hastanede kalmıştı. oradakı hemşireleri tavsiye etmişti Osman Hocamızı. Gittiğimde gerçekten çok memnu kaldık. Sağlığına kavuştu kızım Hocam'ın sayesinde. Vasliküt HSP rahatsızlığından dolayı gittik. 20 gün içinde 3 defa atak geçirmişti hastanede kaldıgı süre içerisinde. Osman hocama gittiğimizde kortizon tedavisi uyguladı. D vitamini verildi. bağışıklığı çok düşük olduğu için balık hapları kullandı 5 ay boyunca. yazın zaten güneşten D vitamını alabildiğini ve kışın balık yapı kullanmasını önerdi. Yazarak çizerek anlattı bize hastalığı ve neler yapılması gerektiğini belirtti. 9 yaşındaki kızımın nasıl sağlığına nasıl kavuşacağını adım adım anlatarak muayenehanesine her gittiğimizde 1 saat kalıyorduk. Rahatsızlığı boyunca çocuğumda şişmeler meydana geldiği için yürüyemiyordu. Şuanda çok iyi ve sağlıgına kavuştu. kontrollere gidiyoruz. Bu hastalık nadir görülen bir hastalık ve yaşayanlara kesinlikle Osman Hocam'ı tavsiye ediyorum.

 • A

  Daha önce gittiğim doktorlar bebeğimin böbreğinde kitle olduğunu belirtmişti. İnternetde Eniyihekim.com sitesinde olkuduğum yorumlarından yola çıkara hocamızdan randevu aldım. bebeğim 16 aylık ve şimdiye kadar yaptırdığım bütün tahlilleri ve hocamında istediği tahlilleri götürdüğüm de korkulacak birşey olmadığı ve Böbrek taşı gibi bir sıkıntının olmadığını söyledi ve çok rahatlattı bizi. Eşim ve bana detaylı olarak bilgilendirme yaptı. bazen aşırı alınan D vitaminin bile bu gibi sıkıntılara yol açabileceğini belirtti. Tanıdığım kişilere de kesinlikle tavsiye edebileceğim bir Hoca.

 • M

  7 yaşındayken hocamı tanıdım suan 22 yasındayım ve hala kendisinin hastasıyım tedavim devam etmekte Osman hocam bir tanesiniz. Başarılarınızın devamını diliyorum.

 • M

  osman hocayla kızım altı yaşındayken böbreklerinden rahatsızlandı kaç doktora götürdüysem tedeavi edemediler en son gittigim doktor bana bu rahatsızlıgı için osman hocaya yönlendirdi onada nekadar dua etsem azdır.osman hoca hoca diyorum ama o hastaları için bir baba ,abi gibi yaklaşıyor tedavisinede en ince ayrıntılarına kadar iner olasılıkları bile degerlendirir ona göre karar verir şu an kızım yirmibir yaşında gayet iyi osman hocanın sayesinde tabi ona nekadar teşekkür etsem azdır osman hocam sizi seviyoruz.

 • E

  sadece 'doktor' ön ekini almak için doktor olanlara kıyasla osman hocam kralsınız. 7 yaşımda kana karışan idrar hastalığımı 3 ay gibi bir sürede tedavi etti. şu an 18 yaşındayım ve osman hocam sayesinde doktorluğa gönül verdim. bu yıl öss sınavına gireceğim ve seneye nasipse osman hocamın öğrencisi olacağım.

 • S

  Böbrek rahatsızılığına yakalandığımda daha çocuktum cocuk hastanesindeki kendini doktor zanneden ukaladan kurtulup Osman hocayla tanışmak büyük bir lütuftu onu babam yerine koydum her gün benimle özel ilgilenirdi şu anda nefes alıp yaşıyorsam osman hocamın sayesindedir...Şuanda yaşım 28 ve 3 yıllık evliyim osman hocamla nezaman karşılaşsak hemen sarılırız bir birimize ve adımı bugüne kadar unuttuğunu görmedim serkan oğlum naber len der :) HOCAM sen Çok büyük birisin allah senden bin kere karzı olsun....

 • S

  benım oglumun bobreklerınde ıdrar kacagı vardı 2 senedır osman hocaya gıdıyoruzz allah ondan razı olsun cok hastaneye ve hekıme gıtmemıze rahmen kımse teshıs koyamadı sagolsun osman hocam bızımle cok ılgılendı ve saglıgımıza kavusturdu ve hala 6 ayda bır muayneye cagırıyor bızı allah osman hoca gıbı ıyı ve meslegıyle alakalı ınsanlrı eksık etmesın

 • K

  kızımı götürdüğümde ece 2 aylıktı.şimdiyse 9 yaşında.hocam çok dikkatli ve ilgili bir doktor.şimdide oğlumu götürüyorum.osman hocam varsayımlarla hareket etmez.hiçbirşey ihtimallere kalmaz.herşey için teşekkür ederiz.

Hakkımda

Hakkımda

 • Uzmanlık alanı çocuk nefrolojisi ve çocuk romatolojisi olup özel muayenehanesinde hizmet vermektedir

Okullar / Eğitimler

 • Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi

Deneyimler

 • Özel Muayenehane - Devam ediyor

Hastalıklar

daha fazla

Fotoğraflar