Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

Kadıpaşa Mah. Stad Cad.No:28/A, Alanya/Antalya, Antalya
Özel Alanya Anadolu Hastanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

5 hasta yorumu

Genel skor

Ö
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Özel Alanya Anadolu Hastanesi Diğer

82 yaşında babannem dizinden ameliyat oldu. Özcan hocadan çok memnun kaldık. Çok iyi bir doktor kendisi. Ameliyattan sonra kontrollere devam edildi ve bu süreçte çok ilgiliydi. Dizindeki problem için film çekildi. Ameliyat olduktan sonraki 3. Gün yürümeye başladı ve 4. Gün taburcu oldu. Ameliyat sonrası yatışta da taburcu olduktan sonra da herhangi bir problem yaşamadı çok rahat ve ağrısız bir operasyon geçirdi. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

V
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Özel Alanya Anadolu Hastanesi Diğer

Als ehemalige Kunstturnerin war ich froh, nachdem ich aus Deutschland in die Türkei ausgewandert bin einen so guten Orthopaeden gefunden zu haben. Meine Kniee und Schultern sind vorbelastet und mussten erneut operiert werden. Knie Meniskus OP: der Doktor hat wirklich sehr gute Arbeit geleistet und war stets bemüht die beste Behandlung durchzuführen und nicht direk einfach opieriert.
Zudem hat er meine Schulter fixiert die jahrelang nach einem Autounfall immer wieder ausgekugelt war. Seit seiner OP habe ich keinerlei Probleme mehr.
Fachlich und menschlisch einer der besten Doktoren.

E
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Özel Alanya Anadolu Hastanesi Diğer

Geçirdiğim bisiklet kazası sonrasında kendisi ile tanışma fırsatımız oldu. Kolumda Çatlak ve ezilmeler sonucunda kendisinin tedavi sürecinde ilgi alakası tüm korkularımı açıklamaları ile desteğini hep üzerimde hissederek büyük güvenle şifaya kavuştum.Herkese güvenle tavsiye ederim. Özcan Hocam çok kıymetlidir bizim ailemiz için

Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Özel Alanya Anadolu Hastanesi

oğlumun iki ayak başparmak,tırnak batması problemi için gittik,daha önce problemi nasıl çözeceğimizi epey araştırmıştım.ki özcan bey de yapılması gerekeni fazlasıyla yaptı.aynı şekilde asistanı da işini erinmeden,layıkıyla yapan güleryüzlü,sıcak.burası işin tıbbi kısmı.benim için bir o kadar önemli olan diğer kısmı ise.sanki tanıdığınız bir insan gibi. Kendini beğenmiş, yüzü sirke satan birisi değil. işini bilen,güleryüzlü,içten kendisinden ve pansumanı yapan ekibinden ALLAH razı olsun.. Çok çok teşekkür ler.. Başarılarının devamını dilerim. Allah yollarını açık etsin...

F
Doğrulanmış kullanıcı

merhaba.ben figen kılıç 08 06 2012 tarihinde 3.5 yaşındaki oğlumun düşmesi sonucunda kalça çıkığı meydana geldi dr ÖZCAN KOÇANLI tarafından tedavi edildi ÖZCAN BEYİN yakın ilgisi veuygun tedavisi sonucu oğlum eski sağlığına tekrar kavuştu kendisine sonsuz teşekkürlerimi sunuyor ve başarılarının devamını diliyorum allah kendisinden bin kere razı olsun bana tekrar dünyaları bağışladı ve konusunda gerçekten uzman olan ÖZCAN BEYİ herkese tavsiye ediyorum .

Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Bu doktor/uzman mısınız?

Profili düzenle veya yönet
İlgili aramalar