Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

Duaçınarı, Ankara Yolu Cd. No:221, Yıldırım
Özel Doruk Yıldırım Hastanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Özgeçmiş

İlgi alanları

  • Mide Hastalıkları
  • Hemoroit
  • Hiatal Herni (Mide Fıtığı)
Tümünü göster

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

3 hasta yorumu

Genel skor

S
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Özel Doruk Yıldırım Hastanesi Diğer

Yaklasık 2 yıldır annemin safra tıkanıklığını açtırmak için gitmediğimiz profesör kalmadı, yolumuz Özkan hocam ile karşılaştı, bilgi ve becerisiyle imkansız denilen safra tıkanıklığını açmayı başardı, Allah ondan razı olsun, çok memnun kaldık, Türkiyede sayılı hastanede bulunan görüntüleme cihazına sahip kendisi, hiç tereddüt etmeden hocamdan randevu isteyebilirsiniz. İyiki varsınız hocam, iyiki yolumuz sizinle kesişmiş..


S
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Özel Doruk Yıldırım Hastanesi Diğer

2021 ekim ayı gibi eşimin safra taşlarının kanala düşmesi üzerine ERCP işlemi için başvurduk. ERCP işlemi yapıldı ve stent takıldı.Stent takıldıktan yaklaşık 1 -1.5 ay sonra safra kesesi operasyonu yapılıp safra kesesi alındı.Safra kesesi alındıktan sonra yine yaklaşık 1-1.5 ay sonra takılan stendi aldırmak için gittik. İşleme alındı ve stent çekildi dendi. Ama doktor bey yine safra kanalında taşların olduğunu, taşları almak için kesi yaptığını, kesiye bağlı olarak kanama olduğunu,kanamayı durdurmak için yakma işleminin yapıldığını söyledi.Eşimin durumu iyi değildi. 1gün sonra tomografi çekip safra kanalının, pankreas kanalının olduğu bölgenin delindiği ve vucuda kaçak olduğunu söylediler. Eşimin her geçen gün halsizlik, enfeksiyon,bulantı,kusma,ateş gibi şikayetleri arttı ve 1hafta sonra acil ameliyata alındı. Karın bölgesi boydan boya kesilerek iç bölge temizlenip direnler takılıp kapatıldı.Bu işlemlerden 1 hafta 10 gün sonra şikayetlerimiz tekrar arttı. Kasık ve böbrek taraflarınada diren takcaklarını söylediler.Durum içten çıkılmaz bir hale geldi bizim için ve biz başka hekim aramaya başladık.Üniversiteye geçiş yaptık.Yaklaşık 1-1.5 ay yatarak tedavimiz sürdü.2-3 operasyondan sonra daha da toparladık. Daha tedavimiz, kontrollerimiz devam ediyor.7-8 ay sonra karın operasyonu geçiricez.Yanii hiç MEMNUN KALMADIK.Saygılar.


F
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Özel Doruk Yıldırım Hastanesi Diğer

Babam mide kanseri ve ozefagusunda kanser vardı yemek yerken yutamıyordu bu şikayeti yüzünden gittik 2021 6 ayda doruk yıldırım Hastanesi'nde muayenesine gittik yemek borusuna stent takılması gerektiği söyledi acil bir şekilde diye dile getirdi bizde tedirgin olduk taktırdık 2 gün sonra babamın karnım çok ağrıyor demesi ile tekrar gittik röntgen çekildi stent midesine düşmüş sonra gene taktı ama adam zaten kanser hastası sürekli ağrı acı çekti en son endoskopi yaptırdığımız da stent dışındaki plastik çıkmış ve metal kısım yarada kanama yapıyordu hiç memnun kalmadık...


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

İlgi alanları

  • Mide Hastalıkları
  • Hemoroit
  • Hiatal Herni (Mide Fıtığı)
Tümünü göster

İlgili aramalar