Adres

izmir,
Doktor Muayenehanesi (harita)

Bu adres online randevuya açık değil

Takvim talep edin
Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Özgeçmiş

Hakkımda

Uzm.Dr.Özlem Çakır Avıcenna Ataşehir Hastanesinde hizmet vermektedir.


Tedavi edilen hastalıklar

  • Baş Ağrıları
  • Baş Dönmeleri
  • Epilepsi
Tümünü göster

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
11 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
N
Konum: Avicenna Hastanesi Ataşehir

Özlem hanıma muayene sırasındaki cana yakın tavırları için teşekkür ederim.Uygulamış olduğu tedavi ve vermiş olduğu önerileri ile birlikte şikayetlerim azaldı. Yakın çevreme gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.


Konum: Avicenna Hastanesi Ataşehir Baş ağrısı

Özlem hanımı bir arkadaşımın vasıtasıyla tanıyıp muayene oldum. şiddetli baş ağrılarım ve migren ataklarım oluyordu. Verdiği ilaçlar ve uyguladığı tedavsinden ataklarım azaldı. Kendisinden oldukça memnun kaldım. Yakın çevreme de tavsiye edebilirim.


S

Hastaları ile ilgilenen, güler yüzlü bir doktor. Kesinlikle ne olduğunu ve ne olacağını detaylı açıklıyor. Örnek alınacak bir doktor. Kendisine çok teşekkür ederim.


Konum: Avicenna Hastanesi Ataşehir

Özlem Hanım'a şiddetli baş ağrısı sebebiyle muayene oldum. Muayene esnasındaki tavrından ve tedavisinden çok memnunum. Doktorumuza ilgisi için teşekkür ederim.


T
Konum: Avicenna Hastanesi Ataşehir

Özlem Hanım'a baş dönmesi şikayeti sebebiyle gittim. Muayene sırasındaki güler yüzü ve samimi tavırları insanı rahatlatıyor. Tedaviden çok memnun kaldım, kendisine ilgisi için çok teşekkür ediyorum..


A

Arkadaşımın tavsiyesi üzerine tercih ettim. Güler yüzünden çok memnun kaldım. Benimle sanki kendi yakınıymışım gibi ilgilendi. Sorduğum soruları terslemeden cevapladı.


B

Çok güler yüzlü ve hastaya çok iyi yaklaşıyor. Çok sevecen bir doktor. Güzel dinleyip sorulara güzel cevap veriyor. Çok tatlı, ben böyle bir doktor görmedim. Herkese tavsiye ediyoruz. Gidenler de iyi ki söylediniz biz çok memnunuz diyorlar. Tedavisi olmamış hastaların da teşhisini çok iyi yapıyor. Ben yürümesinden konuşmasından anlıyorum diyor.


A

İnternette gördüm ve gittim. Doktor çok güler yüzlü ve hastası ile ilgileniyor. Tetkiklerde de ilgilendi. Verdiği ilaçlar çok iyi geldi. Ağrıları vardı annemin ama verdiği ilaçlar sonrasında iyi geldi. Kendisine çok teşekkkür ederim.


D

İnternet sitesinde gördüm tercih ettik. Annem görüştü kendisiyle. Hastalarına karşı ilgili ve güler yüzlü. Özlem Hanım' a gitmeden başka doktorlara da gittik ama doğru teşhisi koyup uygun tedaviyi Özlem Hanım uyguladı. Tedavi sürecimiz olumlu ilerliyor. Özlem Hanım'ı güvenle tercih edebilirler gayet iyi olduğunu düşünüyorum.


Ş

Çok bilgili ve konusunda uzman bir doktor. Araştırmayı seviyor. Başarılı, eğitimini de iyi derecelerle bitirmiş. Hastaya çok yakın ve çok sıcak. İnsan ilişkileri çok önemli. Devamlı hastasını takip ediyor. Özlem Hanım da hem iletişim çok iyi hem de bilgisi çok iyi. Teşhisi yerinde ve kuvvetli.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Uzm.Dr.Özlem Çakır Avıcenna Ataşehir Hastanesinde hizmet vermektedir.


Tedavi edilen hastalıklar

  • Baş Ağrıları
  • Baş Dönmeleri
  • Epilepsi
Tümünü göster