Op. Dr.

Öznur Doğan Pekedis

verifiedCreated with Sketch.

22 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0344

Opr.Dr. Öznur Doğan Pekedis, Özel EPC Hastanesi'nde sağlık hizmeti vermektedir. daha fazla

Adresler

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
22 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • M
  Konum: Özel Epc HastanesiHizmet: Meme Protezi

  Bir hafta önce ,Öznur hocama meme protezi oldum. Öncesinde bazı şüphelerim vardı. Konuşmalarıyla ve içten tavırlarıyla çok tatmin oldum ve ameliyat sonrası şüphelerimin ne kadar yersiz olduğunu gördüm. Kas altı olmasına rağmen ağrılarım abartılı boyutta olmadı. Ameliyat sonrasında da öznur hocam herzaman yanımda oldu. Kontrollerimizde de hiçbir sorun olmadı. Kısacası ameliyat öncesi, hastaneye yatış sürem ve sonrasındaki ilgi ve alakasından dolayı öznur hocamdan çok memnunum. İyi ki varsın öznur hocam.

 • G
  Konum: Özel Epc HastanesiHizmet: Burun Estetiği

  Dünyanın en güzel, en tatlı doktoru diyebilirim. Sıcak ve içten tavırlarıyla hastayı rahatlatabilmesi, hastanın tedavi sürecinde devamlı ilgilenmesi vb. birçok şey takdir edilesi. Burun ameliyatı oldum ve ameliyat olalı 1 ay oldu. Çok memnunum yine olsa yine Öznur hanıma yaptırırdım. Herkese tavsiye ederim

 • G
  Konum: Özel Epc HastanesiHizmet: Meme kucultme

  Cok isteyipte korkularimdan dolayi yillardir erteledigim bi ameliyatti. Oznur hanimin yanina gittim 2 gun sonrasina randevu aldim. Meme kucultme ameliyati oldum uzerinden neredeyse bir ay gecti ve hic agrim sizim olmadi ben on gun sonra yüz üstü yatmaya bile basladim.Oznur hanim cok tatli dilli ve cok sabirli hersey icin tesekkur ediyorum (gülten)

 • S
  Konum: başka bir yer

  Tek kelimeyle dört dörtlük bir doktor uzun süredir meme küçültme ameliyatı için doktor doktor gezerken annemizi bir türlü ikna edemiyorduk en sonunda doktor hanımla karşılaştık gerek güler yüzü gerekse amaliyat ile ilgili açıklamalarıyla annemi ikna etmeyi başardı amaliyatı cok sukur sorunsuz bir sekilde sonuçlandı amaliyat sonrası göstermiş olduğu ilgiylede doğru bir karar aldığımızı bir kez daha hissettirdi annemizi sağlığına kavusturdugunuz icin hastane personellerine ve biricik doktorumuza sonsuz teşekkür ediyoruz iyki varsiniz (eker ailesi)

 • C
  Konum: Özel Epc HastanesiHizmet: Meme Büyütme

  3 hafta önce meme büyütme muayenesi için gittiğimde hala kararsızdım. Detaylı açıklamaları, her olasılığı tek tek anlatması, sabrı, sıcak ve samimi tavrı güven oluşturdu. Muayeneden bir kaç gün sonra hemen ameliyat oldum. Ameliyat sonrası hem doktorum hem de hastane personelinin ilgisi çok iyiydi. Doktorum bitmek bilmeyen sorularımla sabırla ilgilendi. Üç hafta geçti sonuçtan çok memnunum vücut yapıma en uygun ve en doğal protezi kullandığını düşünüyorum. Sanat eseri gibi oldu . Meme estetiği düşünen tüm yakınlarıma tavsiye ediyorum. Hatta ilerleyen zamanlarda Burun estetiği de isteyeceğim kendisinden.

 • A
  Konum: Özel Epc HastanesiHizmet: Göğüs toparlama

  İnanılmaz tatlı bir doktor ve çok ilgili. İşlemden sonra devamlı ilgilendi ve çok memnun kaldım. Hemde korkulacak hiçbir şey yok ağrıymış sancıymış hiç gözünüz korkmasın. İyi ki Öznur hanıma emanet etmişim kendimi, şiddetle tavsiye ediyorum.

 • F

  4 yıl önce burun estetiği ve göğüs silikonu yaptırdım okadar güzel ve doğal oldu ki kimse anlamadı estetik oldugunu cana yakın ve içtenliği okadar harika ki hersey mükemmel gerçekleşti.Kardeşimin de burun estetiğini öznur hanıma yaptırmayı tercih ettik yine aynı sekilde harika bir sonuç elde ettik.

 • Konum: Özel Epc HastanesiHizmet: Burun Estetiği

  2 hafta önce Öznur Hanım'a burun estetiği yaptırdım ve şimdiden sonuçtan çok memnunum. Hayal ettiğimden daha güzel ve doğal bir buruna sahibim. İşini profesyonel bir şekilde yaparken aynı zamanda samimiyetini ve içtenliğini kaybetmemiş güler yüzlü bir cerrah. Ameliyat öncesinde ve sonrasında hastalarıyla yakından ilgileniyor. Kendisine çok teşekkür ediyorum çıkardığı Mükemmel sonuç için, emekleri için

 • N
  Konum: Özel Epc HastanesiHizmet: Göğüs Kası Protezi

  Öznur Hocaya gögüs büyütme ameliyatı olalı 1 ay oldu.Her zaman güleryüzlü ve sıcak davrandı,her aşamada yanımda olup beni bilgilendirdi.Sonuçtan çok memnunum.Adanada plastik cerrah arayışında olan herkese öneriyorum kendisini.

 • İyi ki öznur hoca diyorum yaklaşık bir buçuk ay önce göğüs estetiği oldum ve çok fazla memnunum herşeyi düşünerek en uygun olanı yaptı iyi ki güvenmişim, çok korkum vardı ama hiç pişman olmadım, güler yüzlü olması, işinde disiplinli oluşu ve her aşamayı bilgilendirerek beni rahatlatması çok başarılıydı teşekkür ediyorum...

Hakkımda

Videolar

epcTV: Meme Küçültme ve Toparlama
Epctv: meme küçültme ve toparlama
Özel EPC Hastanesi Tanıtım Videosu
Özel epc hastanesi tanıtım videosu