Pınar Müge Altınkaya, Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon Mersin

Uzm. Dr. Pınar Müge Altınkaya

Kaydet

Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon

13 görüş

Kaydet


Adres

Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi
Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Çiftlikköy Kampüsü, Mersin

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Bu adreste kabul edilen sigortalar

Sigortasız hastalar

SGK


Kabul edilen yaş grubu: yetişkin, her yaştan çocuk

Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon Randevusu


Özgeçmiş

Hakkımda

Uzm. Dr. Pınar Müge Altınkaya, Mersin Şehir Hastanesinde Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Uzmanı olarak hizmet vermektedir.Hizmetler


Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Çiftlikköy Kampüsü, Mersin

Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi

13 hasta/danışan görüşü

Genel skor

F
Doğrulanmış
Konum: Mersin Şehir Hastanesi Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon Randevusu

Kendisini özel bir hastanede görev yapar ikenden tanıyorum cok ilgili fibromiyalji hastalığına çok hakim etkili tedavi yöntemi uyguluyor.boyun ve omuz ağrım icin gittim muayene sonrası hızlı bir şekilde tedavi uyguladı.igne uyguladı.çok
teşekkür ediyorum

E

Çok ilgili alakalı bir doktor, çok memnunum kendisinden. Arkadaşlarımı da kendisine yönlendirdim.Kendi branşının dışında bir işlem olduğu zaman başka doktora yönlendiriyor.Her gittiğimizde güleryüzlü davranıyor.Çok çabuk telefonla ulaşıyoruz.İstediğim zaman iletişimde kalıyorum.Çok samimi ve sıcak biri.Ben nöralterapi için boyun ağrılarımla alakalı gitmiştim.Benim boynumun sol tarafındaki sıkıntı şu an kalmadı. İyi geldi.Bizimle arkadaş gibi, telefonlarımızı açamasa bile mutlaka geri dönüş yapıyor.Çok rahat iletişim kuruyoruz.

Ç

Boyun fıtığı ile alakalı bana kuru iğneleme yöntemiyle tedavi uyguladı kendisi.Güleryüzlü ve ilgili bir doktor.Tedavim şu an devam eidyor.İlk 2 seansa rağmen iyi yaklaşımları var.Çok ilgiyle dinliyor ve çözüm odaklı yaklaşıyor.Anlayışlı bir terapist.

Ü

Eşimin bel fıtığı şikayeti ile gittik. Yaklaşık 2 aydır devam ediyoruz. Ameliyat olmadan atlatması için elinden geleni yaptı Müge Hanım. Doktorumuz çok yardımcı oldu. Ama durumu ağır olduğu için ameliyat olmak zorunda kaldı. Çok doğru yönlendirmeleri oldu. Bu kadar destek beklemiyordum. Çok güleryüzlü ve ilgili bir hekim.

M

Benim babam inşaatta 3.kattan düştü, omuriliğinde zedelenme olduğundan dolayı felç geçirdi.Göğsünden aşağısı işlevini yerine getiremiyordu. 6 ay kadar fizik tedavi aldıkBu süreç içerisinde Müge Hanım aşırı derece ilgiliydi. Cep telefonuyla istediğim saatte ulaşabilmemizden, kendisinin gelip bizzat sormasından memnunuz.Babam ilk geldiğinde düzgün oturamıyordu.Vücudun güçsüz olan tarafa doğru kayma vardı ama şimdi yürüteçle 60 metre gidebilir hale geldi.Müge Hanım'ın belki çok hastası vardı ama ilk günden her detayı hatırlayarak ona göre işlem yapıyordu, ben aradığımda ne için aradığımı biliyordu, hatırlıyordu, çok ilgiliydi.

A

Pınar Müge Hanım'dan çok memnunum. 2 yıldır kendisine tedavi oluyorum. Pınar Müge Hanım anlayışlı, sevecen, hastalarını güzel dinleyen, hastasının halinden anlayan bir doktor. Soru sorduğum zaman sakince, anlayarak cevap veriyor. Belimde 12 tane platin var, boyun fıtığım, dizim ve omuzumdaki rahatsızlıklarımdan dolayı kendisine muayene oluyorum. Tedavisi bana çok iyi geliyor. Pınar Müge Hanım beni farklı bir branşa da yönlendirdi. Ona da gittim, iki doktorumun verdiği ilaçları kullanıyorum. Kendisi bana neyi öneriyorsa ben onu uyguluyorum.

N

Boyun fıtığı ve boyun düzleşmesi sebebiyle gittim. Kuru iğne tedavisi uygulandı. Çok hastanelere, çok doktorlara gittim. Hiçbir fayda görmedim. 8 yıldır bu ağrıyı çekiyorum. Günlük işlerimi yapamıyordum.Pınar Hanım sayesinde şu an çok daha iyiyim. 2 seans gittim, daha devam edeceğim. Çok anlayışlı ve güleryüzlü bir doktor. Hastayı çok güzel dinliyor. Allah bin kere razı olsun ondan. Kendisinden çok memnunum ve çok seviyorum.

S

Babam daha önce inme geçirdi. Sağ tarafı komple tutmuyordu.Pınar Hanım yaklaşık 5,5 ay hastanede yatırdı. Çok inandı babamın iyileşeceğine ve bizi de inandırdı. Kolunu biraz açabiliyor. 3 ay hiç konuşmamıştı. Şu an daha iyi konuşabiliyor. Eskiye göre çok daha iyi. Hastalarıyla çok ilgili bir doktor. Detaylı muayene eden,araştıran bir doktor. Çok memnunuz.

Ş

Sırt ağrısı ve boyun tutulması sebebiyle sürekli yatıyordum. Ağrıdan duramıyordum. Birçok tetkik istedi.En ince ayrıntısına kadar araştırdı.3-4 seans gittim kendisine.İğneler yapıyordu bana.Şu an çok çok daha iyiydim.Kendi işlerimi bile yapamıyordum.Şu an torun bile bakabiliyorum.Eskiden sürekli ağrı kesici, kas gevşetici iğneler vurduruyordum.Artık çok ender oluyor.Kendi evladım gibi seviyorum Pınar Hanım'ı.Çok sıcakkanlı, çok güzel yaklaştı bana.Elleri dert görmesin.Kızım da kendisine gitmişti, çok memnun kalmıştı.Ondan sonra beni götürdü.İyi ki götürmüş.

Z
Doğrulanmış
Konum: başka bir yer Diğer

Kızım 3 aylık bebekti boynunda kas yırtılması vardı Pınar bilgiliğiyle kızım ameliyattan kurtuldu hastalığın ve tedavinin en ince ayrıntısına kadar bizi bilgilendirdi hocamıza teşekkürlerimi iletir sağlıklı günler dilerim.

Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Uzm. Dr. Pınar Müge Altınkaya, Mersin Şehir Hastanesinde Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Uzmanı olarak hizmet vermektedir.