Recep Dodurgalı, Göğüs Hastalıkları İstanbul

Uzm. Dr. Recep Dodurgalı

Göğüs hastalıkları

3 görüş

Kaydet

Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

İstanbul
Recep Dodurgalı

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Özgeçmiş

Hakkımda

Dr. Recep Dodurgalı, İstanbul Cerrahi Hastanesi 'nde hizmet vermektedir.


İlgi alanları

  • KOAH - Kronik Obstrüktif Akciğer Hastalığı
  • Bronşit
  • Akciğer Kanseri
Tümünü göster

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Görüşler

5

Genel skor
6 görüş

S

20 senedir solunum yolları rahatsızlığım olduğu için Recep Bey'in hastasıyım.Memnunum.60 senedir sigara içiyorum, sigara içince de KOAH tetikledi.Ondan dolayı 20 senedir tanışıyoruz.Arada üşüttüğüm zaman tetikliyor o zaman gidiyorum.İletişim halindeyiz.Ara ara kontrollerim devam etmekte.


C

Tedavilerinden memnun kaldık.Tavsiye üzerine gittik. Annemin göğüs hastalarında KOAH ve başka hastalıkları da var. Annemi tedavi etti.Kendisinin hastalarını karşılamasından, tedavi yönteminden ve tedavi sonrasında ilgisinden memnunum.Recep Bey'in verdiği ilaçları kullanıyoruz.Şikayetimiz olduğunda Recep Bey'e gidiyoruz.


H

Biz teşekkür ettik.Gayet ilgilendi. Annem de memnun kaldı. Göğsünden nefes almakta zorluk çekiyordu ve bağırsakları da bozuktu.2 günde Recep Bey'in tedavisiyle düzeldi.Annem şuan günlük hayatına döndü.88 yaşında annem.Yaşının getirdiği problemler dışında bir sıkıntımız yok, gayet iyi.


E

Doktorumdan memnunum.Ben eczacıyım .Uzun senelerdir hastasıyım.Astım hastalığım için gittim .Zaman zaman yine hastası oluyorum.


M

Senelerdir hastasıyım Recep Bey'in. Doktorum nereye giderse oraya gidiyorum. Solunum yolları sorunum, bronşitim var. Şikayetim oldukça Recep Bey'e gidiyorum.Gerekli durumlarda irtibat halindeyim.İnsan olarak da doktor olarak da son derece memnunum.


Ü
Doğrulanmış kullanıcı

ben bursa da oturuyorum.evlenmeden önce istanbulda oturuyordum.çocukluğumdan beri astımla muücadele ediyorum.13 yaşinda tanıştım recep beyle.Allah razı olsun ondan çok memnun kaldim ve 30 yaşindayım .onun verdiği ilaçlarla hastalığım aza indirgendi.ve şunuda eklemek istiyorum hastalarıyla doktor hasta gibi değil abi kardeş gibi ilgilenen doktoruma çok.ama çok teşekkr ederim.Allah razı olsun ...........


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Dr. Recep Dodurgalı, İstanbul Cerrahi Hastanesi 'nde hizmet vermektedir.


İlgi alanları

  • KOAH - Kronik Obstrüktif Akciğer Hastalığı
  • Bronşit
  • Akciğer Kanseri
Tümünü göster

Diğer içerikler

Makaleler (1)

İlgili aramalar