Uzm. Dr. Dt.

Rıdvan Ceylan

verifiedCreated with Sketch.

3 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0388

Randevu al doktoru değerlendir Soru Sor
Son 30 gün içerisinde 147 profil ziyareti var

1986 doğumlu olan Dr. Rıdvan Ceylan ilköğretimini Kocaeli’de tamamlayıp, 2006 yılında Özel İstanbul Amerikan Robert Lisesi’nden mezun olmuştur. Lisans eğitimini Marmara Üniversitesi… daha fazla

Randevu al

Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
3 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • Konum: Özel Dentriva Ağız ve Diş Sağlığı PolikliniğiHizmet: Ortodonti Randevusu

  Oğlumun dişlerindeki eğrilik yüzünden gülmeyi bile unutmuştu diş teli takılması ve tedavinin yapılması için kocaeli izmit bölgesinde gitmediğimiz ortodonti doktoru kalmamıştı her biri değişik bir tedavi yöntemi sundu ve neredeyse hepsi ortak bir agizdan 4 diş çekilmesi gerektiğini söyledi ve Bir tanıdığının tavsiyesiyle Rıdvan hocayla tanışıp çocuğumun tedavisine başladı hiç diş çekimi olmadan ve 3 ay gibi kıssa sürede dişlerin gözle görülür bir düzelme oldu ve 2. Oğlumunda diş tedavisinin randevusunu aldik hocamın ve ekibinin ellerine sağlık hepinize çok teşekkür ederim. Behzat Tutal.

 • Y
  Konum: başka bir yerHizmet: Diş Teli Tedavisi

  Doktorumla tanışmadan önce başka bir ortodontiste gitmiştim. Fakat dişlerimin 3 sene içersinde ancak düzelebilceğini ve iki tane dişimin çekilmesini gerektiğini söyledi. Fakat doktorumuzla tanıştıktan sonra diş çekiminin gerekli olmadığını, dişleriminin 3 ay içersinde düzeliceğini söylediğinde inanamadım, ancak dişlerimde 3 ay içersinde ciddi bir düzelme meydana geldi. Dişlerimin şuan ki durumu itibari ile ne kadar doğru bir seçim yaptığımın farkına vardım. Tedavim halen devam etmekte. Şimdiden teşekkür ederim.

 • Konum: başka bir yerHizmet: Diş Teli Tedavisi

  Diş teliyle alakalı büyük korkularım vardı, ya tedavim uzun sürerse ya çok dişim çekilirse ya çok ağrı hissedersem ya iyi olmazsa v.s diye, arkadaşımın önerisiyle kendisiyle tanıştım kafamdaki bütün soruları giderdi tedaviye başladığımızda daha önce duyduğum hiç bir sorunla karşılaşmadım tahmin ettiğimden daha az diş kaybım oldu tedavim daha kısa sürdü ve en önemlisi hasta doktor ilişkisi çok iyi, muamele ve ilgi konusunda da çok memnunum kendisinden.

Hakkımda

Hakkımda

 • 1986 doğumlu olan Dr. Rıdvan Ceylan ilköğretimini Kocaeli’de tamamlayıp, 2006 yılında Özel İstanbul Amerikan Robert Lisesi’nden mezun olmuştur. Lisans eğitimini Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde tamamlamıştır. Ortodonti uzmanlığını Konya Selçuk Üniversitesi’nde yapmıştır. Özel Dentriva Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nin sahibi olup bu klinikte hasta kabul etmektedir.

Okullar / Eğitimler

 • Özel İstanbul Amerikan Robert Lisesi
 • Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi

Deneyimler

 • Selçuk Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ortodonti Anabilim Dalı
 • Özel Nova Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
 • Özel Estdent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Fotoğraflar