Adres

Kazımdirik Mahallesi Ege Üniversitesi, Bornova
Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi (harita)

Bu adres online randevuya açık değil

Takvim talep edin
Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Hasta / Danışan Görüşleri

4

Genel skor
3 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan

2014 yılında üç ay karın ağrısı çektim.Endoskopi ve kolonoskopi cekilebilmem için başka bir üniversiteden üç ay sonraya gün verdiler.Ağrılarım artık dayanamayacağı duruma geldi. Tesadüfen Rukiye hocam dan randevu aldım.Aynı gün içersinde muayene endoskopi ve kolonoskopi mi yaparak hastalığımin teşhisi ni koydu.Şu an yaşıyorsam önce Rabbime sonra kendisine borçluyum. Kendisine buradan da tekrar tekrar teşekkür ediyorum.Hastalarına yaklaşımı anlayışı çok iyi.Hanımefendi kibar bir insan.Sağlıkla ve sevgiyle kalın sayın Hocam.


A

Yaklaşık 2-bucuk yıldır. Yaşamış Olduğum Zindan Hayatına Yaşadığım Rahatsızlıgın Bir Türlü Doğru Tehşisini Koyamayıp Sürekli Türlü Türlü Hastalıkları İleri Sürüp Ameliyat Kararları Alıp Ameliyat Etmek İstemelerine Rağmen Hala Kendi İçimde Doğru Tehşisi Koyduğuna İnanamadığım Ve Her Seferinde Vazgeçtiğim ve Birgün Bu Yaşamış Olduğum Rahatsızlığın Doğru Tehşisini Koyacak Birilerin Var Olduğunu İnançını Kaybetmeden Hastane Hastane İl İl Dolaştım.. Sonun'da Mutlu Sona Allah İzni İle ve Doğru Net Açıklayıcı Kararlar İle Doç.Dr Rukiya VARDAR Bugün'ki Durumda Son Derece Katkısını Göz Ardı Etmem Mümkün Olamaz. BAŞARILARIN DEVAMINI DİLERİM.. ALLAH YAR VE YARDIMCI OLSUN... SONSUZ TEŞEKÜRLERİMLE AHMET BASATEMÜR :)


N

2000 yılında mide kanamasıyla yoğun bakımda yatmıştım 4ünite kan verildi,kendisi sorumlu doktordu ve sarılık olmuştum hemşireler eldivenlerini bir hastadan diğerine geçerken değiştirmedikleri için şikayet etmiştim çözüm bulup özür dileyeceğine taburcu etmek istedi velhasıl karşılıklı gerildik neticede taburcu olurken yazdığı reçetede iki antibiyotikten 1gr.olana günde 3kez yazmış prospektüste günde 1 kez yazıyordu, okumadan kullansaydım ölebilirdim,üç yeğenim doktor onların hatırına davacı olmadım ama reçeteyi uzun süre sakladım,başka hatası olursa diye...

Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Bu doktor/uzman mısınız?

Profili düzenle veya yönet