Uzm.Dr.

Sami Göksoy

Hematoloji

12 görüş +ekle

Sizin profiliniz mi? Yönetimi devralın! Bilgileri düzenle

Adresler

 • 87
  Son 30 günde profil görüntülemesi

  Daha az 5
  Son 30 gündeki çevrimiçi takvim isteği

  Eğer bu hekim sizseniz
  Bizimle iletişim kurun

  Bu doktor ziyaret için internet üzerinden randevu almaya henüz izin vermedi

  E-posta adresinizi bırakın, doktorla internet üzerinden randevu alabileceğiniz zaman sizi bilgilendireceğiz

Benzer doktorlar

Hasta görüşleri

 • çok memnunum

  Hocam ben LOKMAN SARAÇ sizinle tanışalı benimle ilgilendiğiniz icin sizlere çok ama çok teşekkür ediyoruz. Biz edremitteyiz yolunuz düştüğü zaman sizi misafir olarak bekliyoruz. Saygılarımla. LOKMAN SARAÇ.

 • çok memnunum

  Maalesef bu doktorumuz İstanbul'a tayin oldu Balıkesir ve civarındaki hastalar için büyük kayıp çok iyi ve başarılı bir Hemotoloji doktoru idi. ALİ ARSLAN Allah Razı Olsun.

 • çok memnunum

  sayın doktorum benim babam sizin doğru tedavilerinizle tamamen iyşleşti babam vebiz çok mutluyuz allah sizden razı olsun hastanız hüseyin alın kızı müslüme armutçu saygılarımla

 • çok memnunum

  ben Dr hasan Sami beyin hastasıyım yaptığı tahliller koyduğu teşhis ve uyguladığı tedavi ve en önemlisi beni kendi güvendiği operatör Sn baki Aydoğana ameliyat olmamı sağlaması ben ve dostlarım adına taktire murahhas bir durumdur kendisine ve Sn baki Aydoğana sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

 • çok memnunum

  Doktor Hasan Sami beyin hastaları içerisinde yapmış olduğum araştırma neticesinde,bir araştırma hastanesine gitmektense kendisine tedavi olmayı tercih ettik.Devlet hastenesindeki yoğunluk ve karmaşaya rağmen bizimle en iyi seviyede ilgilendi.Kendisine teşekkürü bir borç biliyorum.

 • çok memnunum

  balıkesir devlet hastanesinde tedavi görmekde olan babam zübeyir yolcunun doktorumuz tarafından gözetime alınarak sağlık durumunun hızla ilerlemesi siz tarafından gercekleştirilmiş babamı tekrar bize kavuşturdugunuz için minnet ve teşekkürleri size boşç biliyorum çok teşekkur ederimm saygılarımla

 • çok memnunum

  ben zübeyir yolcu nun eşiyim, çok hasta durumda olan eşime verdiğiniz tedavi sayesinde bugün kendisi normal hayatını sürdürebilecek düzeye gelmiştir. Balıkesir sizin gibi bir hekime sahip olduğu için çok şanslı. herşey için size çok teşekkürler. Allah sizi başımızdan eksik etmesin.

 • çok memnunum

  görevinizi yaparken hastalarınıza ve yakınlarına karşı tavırlarınız,dik duruşunuz ve meslağinize olan saygınızdan dolayı sizi çok tebrik ederim..babam yakllaşık 6 aydır mm tedavisi görüyor ve sizin gibi bir doktorun balıkesirde olmasından dolayı çok şanslıyız her şey için teşekkürler

 • çok memnunum

  merhaba..benim annem yaklaşık 4aydır balıkesir devlet hastanesinde lenfoma tedavisi görüyor..şükürler olsun ki tedavinin sonuna yaklaştık.annemin durumu her geçen gün daha iyiye gidiyor..doktorumuz HASAN SAMİ GÖKSOY tek kelimeyle mükemmel bir hekim..doktorumuza ve hastane personeline çok teşekkür ediyorum.Allah hapsinin yollarını açık etsin..

 • çok memnunum

  ben müslüme armutçu benim babam hastanız tedavimiz hala devam etmekte sizden çokmemnun kaldık size teşekür ediyorum insanları ayırt etmeksizin görevinizi eniyi şekilde yapıyorsunuz.başarılarınızın devamını dilerim.not servisinizdeki ekibinizede sizin aracılığınızla teşekür ediyorum.hastanız hüseyin al ın kızı

 • çok memnunum

  çok ilgili bir insan. kayınpederim izzet demirin doktoru.

 • çok memnunum

  mükemmel biri