Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör
Mesaj gönder
Numarayı göster

Özel Gaziosmanpaşa Hastanesi kadrosunda 8 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk hematolojisi uzmanı, 4 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzma... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Gaziosmanpaşa Hastanesi

Merkez Mahallesi Çukurçeşme Caddesi No:51

34245 , Gaziosmanpaşa ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Özel Gaziosmanpaşa Hastanesi kadrosunda 8 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk hematolojisi uzmanı, 4 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 3 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet el cerrahisi uzmanı, 1 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 2 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 3 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet gastroenteroloji uzmanı, 4 adet genel cerrahi uzmanı, 2 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 1 adet göz hastalıkları uzmanı, 5 adet iç hastalıkları uzmanı, 5 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 4 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 6 adet kardiyoloji uzmanı, 3 adet kulak burun boğaz uzmanı, 3 adet nefroloji uzmanı, 2 adet nöroloji uzmanı, 2 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 3 adet radyoloji uzmanı, 2 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Özel Gaziosmanpaşa Hastanesi İstanbul ilinde Merkez mahallesi Çukurçeşme Cad.no:51 Gaziosmanpaşa adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mustafa Okumuş Diğer

  Allah Razı Olsun Mustafa Hocam 5-6 Günlük oğlumuzun Fıtık Ameliyatını gerçekleştirdi. Çok başarılı oldu. Saygıdeğer bir Doktor kendisine çok teşekkür ederiz. Tavırlarından, Bebeklere karşı çok merhametli olduğunu düşünüyorum.
  Gerekli tüm bilgileri detaylı açıklayarak bildirdi.
  Allah Böyle Doktorların Sayısını Arttırsın. Çok memnun olduk. Allah sağlık versin.


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Yolcu Diğer

  Mustafa bey hayatimda gordugum en iyi kardiyoloji hekimidir, oncelikle kendisinden Allah razi olsun, ayagina tas degmesin.

  Babamin kalp krizi gecirmesi ve sonrasinda gelisen 3 yillik zaman icinde 6 doktor degistirdik ve hic birinden randiman alamadik. Yolumuz Mustafa hocayla kesisti, aritmi sorununu hemen cozdu. Bu surecte sabirla aile uyelerimizin her birine her islemi tek tek anlatti. Cok yogun calismasina ragmen her hastayla ozel ilgilendi, herkese zaman ayirdi. Kalp ile ilgili sorunlarda gidilebilecek en iyi doktor gercekten. Boyle hekimlerin kiymeti bilinmeli, kendisine buradan binlerce kez tesekkur ediyorum.


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Yolcu Diğer

  Babamı Hastaneye götürdüğümüzde Sayılı günleri var denilmişti Ama Mustafa hocam hiç merak etmeyin Dahada iyi olacak dedi tıkalı olan 2 tane kalp damarına stent taktı ve başarılı bir kalp pili ameliyatı gerçekleştirdi.
  Şu anda Babam aktif bir şekilde yürüyüş yapıyor düzgün yemek yiyor her geçen günde Daha iyiye gidiyor Çok teşekkürler Hocam size ve ekibinize Başarılarınızın devamını Dilerim


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Murat Keskin Diğer

  Allah kendisinden razı olsun çok pozitif bir doktor 7 yıllık evlat özlemimizi sona erdirdi. İşinin en iyilerinden iyiki varsınız murat bey


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Emine Dilşad Herkiloğlu Doğum

  Dilşad hanımla hamilelik sürecimin başında tanışma fırsatım oldu. Hamileliğim boyunca soru sormami beklemeden bana herşeyi ayrıntısıyla anlattı ettiği muayenelerde bilip bilmediğim herşeyi detaylı bir şekilde ogretti ve bilgilendirdi. Aklımda hiç soru işaretleri kalmadan gebeliğim boyunca çok güzel bir şekilde yol kat ettik. Karsilasabilecegim en iyi doktorlardan bir tanesi iyi ki yollarımız kesismis tek kelimeyle mükemmel bir insan. Hastalarıyla olan iletişimi ve ilgisi doktor hasta ilişkisi değilde mükemmel bir aile ilişkisi Her zorlukta sizinle mücadele eden, bu yoldaki her mutluluğunuz da sizinle sevinebilen, ilgisini üzerinizden hiç eksik etmeyen, işini çok özenle ve severek yapan şahane bir insan Kendisini çok seviyor ve Şiddetle tavsiye ediyorum.


  I
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Emine Dilşad Herkiloğlu Sezeryan Doğum

  Oğlumuzun doğumunda aynı hastane farklı doktordan Emine hanıma döndük gerek tecrübesi gerek pozitif konuşmasıyla çocuğumuzu 35 haftalıkken sağ salim kucağımıza aldık erken müdahele etmese belki sonuç kötü olabilirdi ama o hem eşimi panikletmeden hemde nasıl hareket etceğini iyi bildi teşekür ederiz hocam


  Y
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Emine Dilşad Herkiloğlu Doğum

  Bence bir doktordan daha fazlası Dilsad hoca.. aile gibi olduk doğum ameliyat korkularımı herşeyimi Dilsad hocayı görünce bıraktım ve sonunda beni kızım ile kavuşturdu . :) sizi çok seviyoruz hocaların Çiçeği


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. İsmail Bülent Özçelik El Bileği Artroskopi

  kendim de bir doktor olarak, Bülent Hocanin cok etik, nezaketli ve basarili bir doktor oldugunu düsünüyorum. Hayatim boyunca kendisine ettigim kadar icten dua kimseye etmedim sanirim. yillar oldu ameliyat olali ama hep dualarimda hala. Uzun yillardan beri devam etmis olan el bilegi agrim onun sayesinde tamamen gecti. Agrisi gecince insanin hayat kalitesi ne kadar artiyormus bunu gördüm. tesekkurler hocam tekrardan.


  D
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Denyan Mansuroğlu Aort Kapak Replasmanı

  Prof. Dr. Denyan Mansuroglu na sonsuz sonsuz teşekkür etsem de azdır. Kendisi Kalp alanında tabiri yerinde ise Allah ın yeryüzünde ellerinden biridir. Bugün hayatım kendisine ve o yetenekli sihirli ellerine borçluyum. Kendisi ile tanışmam; 2015 yılında ismini hatırlamak bile istemediğimiz bir doktorun hatalı kalp kapak değişimi sonrası Mediastinit; (kalbin etrafının mikrop kaparak enfeksiyonu ) ile hastası olmamız ile oldu. Aylar süren tedavisi ile yılmadan yendiğimiz bu hastalıkta sonradan öğrendiğimiz; sadece ve en fazla %3 yaşama şansı var diye başka hastane ve doktorların geri çevirdiği beni, fedakarca tedavi eden o yüce insandır Denyan Hoca. Bugün yıl 2021 ve hayatta isem ve torunlarımı gördü isem bu kendisinin sayesindedir. Ülkemizin kalp damar cerrahisinde yetiştirmiş en yüce hocalarından biridir ve bana göre de en en iyisidir Prof. Dr. Denyan Mansuroğlu. İyi ki varsınız ve iyi ki sizinle tanışmışız. Allah size güç kuvvet versin, biz hastalarınızın başından eksik etmesin.

  Saygılarımla Dikran Topaloglu - Foto Şenel (Türkiye Ermeni Cemaati Fotoğrafçısı )


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Mehmet Çağlıkülekçi Diğer

  Anal fistül tedavim için gittiğim Prf. Mehmet Çağlıkülekçi hocama minnettarım. Beni bu amansız gördüğüm derdimden hem tedavi öncesi bilgilendirmeleri hem de işinde bu kadar iyi ve özenli bir insan olması sebebiyle çok profesyonelce yaklaşımıyla beni yeniden sağlığıma kavuşturmuştur.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar