Tahmini yanıtlama süresi:

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

5 hasta yorumu

Genel skor

E
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer Diğer

Covid zatürresinin teşhisini koyup 1 aydır çektiğim öksürük şikayetleri sebebi ile yatışımı gerçekleştirdi. Doktor değil aksine ailemden biri gibi her detayıma kadar ilgilendi tedavi sürecimi sonuna kadar takip edip güler yüzünden dolayı kendisine sonsuz teşekkür edip herkese tavsiye ederim.


E
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer Diğer

Aylarca geçmeyen öksürük krizlerime bir türlü teşhis koyulamamıştı. Babamın ameliyatında doktor beyle tanışma fırsatım oldu ve sadece öksürük şeklimden bile hemen teşhisimi koydu. Yaklaşık 6 yıldır doktorumdur Sami bey. İşini layığıyla yapan tabip ismine çok yakışan ender bulunan doktorlardan. İşinin uzmanlığı, ilgi ve alakasından dolayı kendisine teşekkürü bir borç bilirim. Astım hastalığı yaşam şartlarını malesef azaltan bir etkiye sahip ama doktorum sayesinde Hastalık hayatımı alt üst etmiyor kontrol tamamen bizde.


Ö
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer Diğer

Yaklaşık bir senedir astım hastayım. Saim bey alerji testi yaparak neye alerjim olduğunu sonunca öğrenmiş oldum. Her şeyi sorabileceğiniz bir doktor. İlk defa gittim umarım memnun kalırım :)

Prof. Dr. Sami Öztürk

Teşekkürler.


E
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Özel Hisar Intercontinental Hospital Diğer

Göğsümde ağrılar vardı iki aydır Sami beyden randevu aldık muayene oldum ilk defa bi doktor özelhastanede olsa okadar güzel ilgilendi tanı tedavi ve üslup mükemmeldi kendisine teşekkür ederim Allah böyle hekimleri başımızdan eksik etmesin

Prof. Dr. Sami Öztürk

Teşekkürler


A

oğlum allerjik astım. kendisisnin ilgi va alakasından memnun kaldık. Takibi iyi.

Prof. Dr. Sami Öztürk

Teşekkürler


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş