Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Hisar Intercontinental Hospital

Saray Mahallesi Site Yolu Caddesi No:7

34768 , Ümraniye ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Hisar lntercontinental Hospital, 2006 yılında Ümraniye’de hizmet vermeye başlamıştır.

Muayeneler

 • Hastane Randevu

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

En yakın kuruluşlar

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Ali Gözüküçük

  Çocuk Cerrahisi, Op. Dr.

  • E
   Konum: Özel Hisar Intercontinental HospitalHizmet: Erkek çocuk kasık fıtığı & sünnet

   5 yaşındaki oğlum için kasık fıtığı ve sünnet ameliyatı sonrası ilgisi ve iyileşme sürecindeki desteği pahabiçilemez. İhtiyac olmasın ama olması durumunda Rabbim herkesi Ali Hocam ile karşılaştırsın. Emeğinize sağlık...

  • F

   Oğlumun sünneti için bir doktor istedik, tesadüfen Ali Bey denk geldi. Sonra sünneti gerçekleştikten sonra ilgili ve geri dönüşleri de iyiydi. Bir sıkıntımız yok. Oğluma karşı gayet ilgiliydi, hatta Whatsapp'tan çocuğumun durumunun resmini attık, bilgi verdi bize. Tedavimiz bitti.

  Tüm görüşlere (7) göz at


 • Murat Çobanoğlu

  Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Op. Dr.

  • N
   Konum: Özel Hisar Intercontinental HospitalHizmet: Omurga Cerrahisi

   Murat hocamdan Allah razı olsun Annem 3 kere geçirdiği fıtık ameliyatlarından sonra daha da kötü oldu ve ağrıları hiç dinmedi.. Ama Murat hocamızla iyi ki karşılaştık annemin ameliyatını yaptı ve çok iyi şükürler olsun... Kendisine minnettarız

  • H
   Konum: Özel Hisar Intercontinental HospitalHizmet: Diğer

   Annem iki kere bel fıtığı ameliyatı oldu iki yıl önce tekrar ağrıları başladı tesadüfen internetten bulduk iyiki Rabbim Murat beyi karşımıza çıkardı ilgisi alakası hasta üzerindeki hassasiyeti anlatacak kelime bulamıyorum şu anda hala tedaviye devam ediyoruz herkese tavsiye ederim şifa Allahtan ama doktorumuzun hakkını da unutmayalım

  Tüm görüşlere (16) göz at


 • Esra Tuştaş Haberal

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Op. Dr.

  • Konum: Özel Hisar Intercontinental HospitalHizmet: Doğum Kontrol

   Doktor Hanımı doktor sitesinden buldum. 7 haftalik hamilelik sürecinde başka bir hastaneden vazgeçip doktor hanıma başvurdum. Gittiğimde Esra Hocama 10 haftalık hamile olduğumu öğreniyorum. Hamilelik sürecindeki eksiklikleri tamamlayarak,yol gösteren,herşeyi en ince ayrıntısına kadar anlatan güzel bir doktor. Kafamdaki tüm tereddütlerim o an itibariyle son buldu. İşinde iyi ve başarılı bir hekim olduğunu ilk aşamada zaten algılıyorsunuz. Çocuğumun güvenli bir hekimin elinde olduğunu hissetmek bana mutluluk veriyor. Herkese tavsiye ediyorum. Asla tereddüt etmeyin.

  • R
   Konum: Özel Hisar Intercontinental HospitalHizmet: Gebe Takibi

   Esra hanım alanında en iyi hekim.Riskli gebelik sürecimde çok iyi yönlendirmeler tespitler yaptı. Tşk

  Tüm görüşlere (30) göz at


 • Yavuz Selim Yıldırım

  Kulak Burun Boğaz, Doç. Dr.

  • H

   3 yaşındaki kızımızda uykuda horlama, beslenme düzenindeki sorunlar ve konuşma bozukluğu şikayetlerimizin üzerine Yavuz Hoca'ya başvurduk. Kendisi bademcik ve geniz eti ameliyatı için uygun olduğunu muayenesi sonrasında bize aktararak operasyonumuzu da aynı başarıda sonuçlandırdı. Kendisinin bizimle olan iletişimi gerçekten güven verici nitelikteydi. Zaten biz de buna istinaden süreci kendisiyle devam ettirmeye karar verdik ve gayet de memnun kalarak devam ettik.

  • B

   Kulak çınlaması şikayetiyle ilgili bir tanıdığımın vasıtasıyla Yavuz Selim Bey'e gidip muayene oldum. O süre içerisinde Allah razı olsun benimle yakınen ilgilendi. Kendisine bu ilgisi ve desteği için ayrıca da teşekkür ediyorum. Daha sonraki süreçlerde muayenelerim gerçekleşti ve MR çekildi. MR sonucuma göre beyin ve iç kulak tümörü tespit edilerek operasyon uygulandı. Kendisi bu operasyona dair olan tüm bilgileri öncesinde ve sonrasında bana aktararak yaşayacağım tüm olguları anlattı. Allah razı olsun o kadar da güzel ilgilendi ki, çok memnun kaldım yakınlığından. Bir abi gibi destek çıktı bana ve açıkcası bunun üzerine güven duydum ben de kendisine. Yani daha sonrasında farklı bir yere gitmeme gerek bile kalmadı. Her süreci Yavuz Selim Bey'le başarılı bir şekilde devam ettirebildim.

  Tüm görüşlere (20) göz at


 • Ömer Avlanmış

  Genel Cerrahi, Op. Dr.

  • Ç
   Konum: başka bir yerHizmet: Diğer

   Ben esim adına teşekkür etmek istiyorum bu mükemmel değişim için. 1.5 yıl önce Ömer Beyin yaptığı tüp mide ameliyati sonrasi esim 160 kilodan 83 kiloya düştü. Daha öncede aynı ameliyati olmuş ancak çok kısa sürede daha fazla kilo almıştı. artik esim horlamıyor, sürekli uyurdu artik uyumuyor,çok daha enerjik.çocuklarıyla oyun oynayabiliyor, çok daha verimli bir hayat yaşıyor .Her şeyden önce çok mutlu ve buna bağlı olarak bizde çok mutluyuz emeğiniz ve desteğiniz için tekrar tekrar tesekkurler

  • S
   Konum: Özel Hisar Intercontinental HospitalHizmet: Obezite Cerrahisi

   2 ay önce Erdem Hastanesi’nde tüp mide ameliyatı oldum. Ömer Bey ve ekibi süreçte her zaman yanımda oldular ve hiç bir sorun yaşamadım.

  Tüm görüşlere (16) göz at


 • Mithat Terzi

  Periodontoloji, Diş Hekimi, Dr. Öğr. Üyesi

  • C
   Konum: Vefadent Ağız Ve Diş Sağlığı PolikliniğiHizmet: Diş Eti Estetiği

   Diş etinizle ilgili probleminiz varsa gittiğinizde pişman olmayacağınız bir doktor. Küretaj için gittim ve pembe dişeti estetiğide oldum . Şimdi dişetlerimin kanaması yok denecek kadar azaldı dişlerim daha beyaz , temiz ve gülüşüm daha güzel oldu , sırada 20 lik diş çekimim var . Hasta bilgilendirmesi , durumun fotoğraf çekimleriyle rapor tutuluyor olması ve güleryüzlü oluşlarıyla doktor Mithat Beyden ve asistanı Kübra Hanımdan çok memnun kaldım tavsiye ederim.

  • S
   Konum: Vefadent Ağız Ve Diş Sağlığı PolikliniğiHizmet: Normal Randevu

   Diş sıkma ve baş ağılarımın fazla olmasından dolayı tavsiye üzerine botoks tedavimi Dr Mithat hocama yaptırdım. Tedaviden sonra problemlerim büyük ölçüde ortadan kalktı tedavimden gayet memnun kaldım. Dr Mithat hocam çok ilgili ve çözüm odaklıydı. Tekrar kendisine çok teşekkür ederim. Diş sıkma problemi olanlara botoksun iyi geldiğini söylemek isterim.

  Tüm görüşlere (33) göz at


 • Hasan Şahin

  Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi, Op. Dr.

  • D

   Kızımın kulak ameliyatını yapan sevdiğimiz bir hekimdir Hasan Bey. Kızımın kulakları doğuştan kepçeydi hatta kıkırdakları bile yoktu ama Hasan Bey resmen ona yeniden kulak yaptı. Ameliyatımız da sürecimiz de çok başarılı geçti sayesinde. Ben de kendisiyle daha sonraki zamanlarda botoks için görüştüm ve ben de aynı şekilde memnun kaldım. Sosyal çevremdekiler de botoksumun gayet başarılı olduğunu söyledi. Kendisi bu konuda işini 4-4lük yapan iyi bir hekim bence.

  • Y

   Çok memnun kaldığım bir süreçti Hasan Bey'le olan sürecim. Sonuçtan da memnun kaldım süreçten olduğu gibi. Hem cerrahi anlamda hem de hocanın ilgi ve alakası anlamında gayet iyi bir süreç geçirdiğimi söyleyebilirim. Rinoplasti için operasyon geçirdikten sonra, daha sonraki zamanlarda da botoks ve dolgu için de görüşme sağlamıştım. Birçok kişiye de kendisini önerdim, kendisiyle görüşen herkesin sonucu mutlu olmak oldu.

  Tüm görüşlere (9) göz at


 • Mehmet Ali Değirmenci

  Genel Cerrahi, Op. Dr.

  • S

   ben ömrü jhayatımda böyle bir doktorla karşılaşmadım insan bu kadar mı yetenekli olur insan bu kadar mı tecrübe olur fiziki muayenesi yanıltan cihaz henüz çıkmadı bu elleri kimseye veremezki.çünkü bu eller mehmet ali hocaya ait...


 • Ali Haydar Akça

  Acil Tıp, Uzm. Dr.

  • H

   doktorum çok güleryüzlü, kibar ve hastalarını en iyi şekilde bilgilendiriyor. hastasına değer verdiğini hissettiriyor


 • Basri Çakıroğlu

  Üroloji, Op. Dr.

  • M

   Çok başarılı bir doktor İşini iyi biliyor,tecrübeli,bilgi birikimi çok fazla,cerrahisi iyi,bilimsel yaklaşımı var,insana güven veriyor, İnsanı rahatlatan bir yaklaşımı var,önce insana dğer veriyor,hastası ile yakından ilgileniyor,eli çok hafif


İlgili aramalar