Diğer kurumları göster

Kimi arıyorsunuz?

Başka bir uzmanlık arayın

Hizmetler

Hakkımızda

Hisar lntercontinental Hospital, 2006 yılında Ümraniye’de hizmet vermeye başlamıştır.

Adres

Özel Hisar Intercontinental Hospital
Saray Mahallesi Site Yolu Caddesi No:7, Ümraniye 34768
Özel Hisar Intercontinental Hospital logo
Sigortalar
Allianz Sigorta, Yapı Kredi Sigorta, Güneş Sigorta, Ak Sigorta, Demir Hayat Sigorta, AIG Sigorta, Generali Sigorta, ... Eureko Sigorta, Axa Sigorta, Halk Sigorta, HDI Sigorta, Ziraat Sigorta, Dubai Starr Sigorta, Zurich Sigorta, Ergo Sigorta, Inter Partner Assistance, Mapfre Sigorta, Aviva Sigorta, Groupama Sigorta, Ankara Sigorta, Ray Sigorta, Sompo Sigorta, Anadolu Sigorta, Ace European Sigorta, SGK, Anadolu Anonim Türk Sig. Şti. Memurları Emekli Sand. Vakfı, Fortis Bank A.Ş. Mensupları Emekli Sandığı Vakfı, Bupa Acıbadem Sağlık Ve Hayat Sigorta, Avivasa Emeklilik Ve Hayat, Compugroup Medical Bilgi Sistemleri A.Ş. (CGM ), Şeker Sigorta, Vakıfbank Sigorta, Merkez Bankası Mensupları, Türkiye Büyük Millet Meclisi Mensupları, T.C. Ziraat Bankası A.Ş. Mensupları, Halk Bankası A.Ş. Mensupları, Şekerbank T.A.Ş. Personeli Sosyal Sigorta Sandığı Vakfı, Medilab Assist, Halk Hayat Ve Emeklilik, İmece Destek Danışmanlık Hizmetleri, Diğer (İade), Türkiye Sigorta Tüm sigortaları göster

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (134)

Genel skor

  F
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Tayfun Apuhan Baş ve Boyun Cerrahisi

  Prof. Dr. Tayfun Apuhana geçen hafta tükürük bezi ameliyatı oldum. Hocam İlgili, güler yüzlü, alanında profesyonel Ameliyat bölgem yüz sinirlerine çok yakın bir bölgedeydi. Hocam titiz bir şekilde çalışarak ameliyat sonrasında hiçbir problem olmadan hızlı bir iyileşme süreci geçirmeme vesile oldu. Ameliyat öncesi hazırlık sürecinde, ameliyat sonrası pansuman da dahil olmak üzere her detay ile kendisi ilgilendi. Hocamın rahatlatıcı ve bilgilendirici konuşmaları da süreci stressiz atlatmamı sağladı.

  F
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Tayfun Apuhan Baş ve Boyun Cerrahisi

  Araştırmalarımız neticesinde Tayfun hocamız babamın dil kanseri tedavisinde Ameliyatını gerçekleştirdi süreç çok iyi geçti el becerisi sayesinde ameliyattan çıktıktan kısa sürede kendine geldi hiç yorulmadan usanmadan sorularımıza cevap verdi çok memnun kaldık.

  M
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Faruk Gençoğlu Diğer

  Hocam Babamın kapalı bypass ameliyatını yaptı, Faruk hocama işinde profesyonel olması, mütevazı olması ve süreç içinde de bize göstermiş olduğu yakınlık ve yardımseverlik için minnettarız. Böyle Doktorlarımız umarım her zaman var olurlar.

  S
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Pakize Eker Balcıoğlu Diğer

  Pakize hocama her sene meme kontrolü için giderim. Çok tatlı,güler yüzlü ilgili bir hanımefendidir kendisi. Ayrıntılı bilgi verir ve sorularınızı dikkatlice dinler. Muhteşem bir cerrah.

  N
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Nur Betül Tekiner Gebe Takibi

  Nur Betül hanımı 3 sene önce tanıdık birlikte çok yol katettik cocugum olmaz diye bilirken kendisinden öğrendim hmaile oldugumu ve benden daha çok sevindi diyebilirim. O kadar ilgili oldu ki bu süreçte bana karşı riskli bir gebelik geçiriyordum ve o gece gündüz farketmeden heran ulasilabilirdi benim için ilerleyebilecegim en güzel en sorunsuz şekilde ilerledik beraber preklamsiden dolayı erken doğum yapmak zorunda kaldım ama artık sadece benimle.degil.bebegimin sağlığı ile de ilgileniyor Nur Betül hoca ile karşılaşmak tanışmak benim ve bebeğimin en büyük şansı oldu diyebilirim kendisine çok teşekkür ederim ve gözünüz kapalı gidip guvenebileceginiz bir doktor olduğunu işini büyük bir aşkla.ve sevgiyle yaptığını hasta değilde kendinizi her zaman güvende hissetmenizi saglayan alçak gönüllü bir dostunuz gibi heran her aşamada yanınızda olan bir doktor kendisi ve iyiki bebeğimin ve benim yolu onunla kesismis diyebiliyorum

  E
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Orhan Dalkılıç Göğüs Hastalıkları Randevusu

  Orhan hoca harika bir doktor… covid ve zatürre tanısıyla hastanede yatan 85 yaşımdaki babamı çok kısa bir sürede tedavi edip sağlığına kavuşturdu. Hastalarına karşı gösterdiği özveri, içtenliği, samimiyeti ve tedavi sırasındaki nokta atışları ve tedavi sırasındaki sakinliği bir harika… herkesin Orhan hoca ile tanışması gerekir. Sonsuz teşekkürler hocam

  D
  Doğrulanmış
  Dr. Öğr. Üyesi Mithat Terzi İmplant

  Merhaba ben dişime İmplant yaptırdım. Bu süreçte her şey harikaydı. Randevu aldığım andan itibaren hastaneden çıkışıma kadar her şey sistemli, hızlı ve pratikti. Mithat Bey, çok iyi ilgilendi ve bu sancılı sürecin çok daha kolay olmasını sağladı. İmplantımdan çok memnunum çok güzel teşekkür ederim.

  K
  Doğrulanmış
  Dt. Salih Seven Kanal Tedavisi

  Zaman ve süreç yönetimi konusunda başarılı, bilgilendirme ve diş problemlerimi anlama konsunda detaylı bilgilendirmeye özen gösteren bir Hekim. Süreçten çok memnun kaldım. 2 dişimde kanal tedavisi işlemi yapıldı. Tedavi süreci çok rahat ve başarılı geçti. Teşekkür ediyorum....

  A
  Doğrulanmış
  Dr. Öğr. Üyesi Mithat Terzi Randevu

  Mithat hocama diş eti tedavisi için gittim
  Çok arayiş icine girdim en sonunda karar verdim mithat hocaya gidip isleme basladik damaktan et alıp çekilen bölgeye ilave etti
  Şunu belirtmek istiyorum mithat bey ve ekibi çok cana yakın ilgi ve alaka gösteriyorlar ben iyiki sizi tanıdım başarıların devamını dilerim.

  H
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Tayfun Apuhan Kulak Burun Boğaz Randevusu

  Çok ilgili bir hekim.Kendisine nefes almakta güçlük çektiğim için ameliyat oldum.sonuçtan memnunum kaldım.teşekkür ederim kendisine

  Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular

 • Özel Hisar Intercontinental Hospital, Ümraniye şehrinde hangi alanlarda hizmet veriyor?
  Özel Hisar Intercontinental Hospital, Ümraniye şehrinde şu uzmanlıkları kapsayan geniş bir ekibe sahiptir: Göz Doktoru, İç Hastalıkları Uzmanı, Genel Cerrah, Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Doktoru, Ağız Ve Diş Sağlığı, Acil Tıp Doktoru, Ortopedi Ve Travmatoloji Uzmanı, Radyolog, Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı, Kardiyolog, Anesteziyoloji Ve Reanimasyon Uzmanı, Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı, Diyetisyen (Beslenme Uzmanı), Ürolog, Nörolog, Kulak Burun Boğaz Doktoru, Çocuk Psikiyatristi, Psikiyatrist, Kalp Ve Damar Cerrahı, Biyokimya Uzmanı, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Uzmanı, Göğüs Cerrahı, Gastroenterolog, Onkolog, Göğüs Hastalıkları Doktoru, Gastroenteroloji Cerrahı, Psikolog, Üreme Endokrinolojisi Ve İnfertilite Doktoru, Sualtı Hekimliği Ve Hiperbarik Tıp Uzmanı, Beyin Ve Sinir Cerrahı, Çocuk Cerrahı, Onkoloji Cerrahı, Nükleer Tıp Doktoru, Hematolog, Patolog, Dermatolog, Fizik Tedavi Uzmanı, Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Uzmanı.
 • Özel Hisar Intercontinental Hospital, toplam 588 hizmet sunuyor. Uzmanlarının sağladığı hizmetlerden bazılarını size gösteriyoruz: Alerji Testi, Göğüs X-Ray, Solunum Fonksiyon Testleri, Sigara Bırakma, Solunum Fonksiyon Testi, Solunum Yetmezliği, Akciğer Kanseri, Göğüs Hastalıkları Randevusu, Apgar Skoru, Büyüme Hormonu Testi.
 • Hayır, şu anda Özel Hisar Intercontinental Hospital online danışmanlık hizmeti sunmuyor.
 • Özel Hisar Intercontinental Hospital tarafından DoktorTakvimi'nde görüntülenen takvim gerçek zamanlı olarak güncellenir, bu nedenle tek yapmanız gereken, mevcut olanlardan size en uygun gün ve saati seçmektir. Ayrıca randevudan önce bir hatırlatma alırsınız.
 • Bazen Özel Hisar Intercontinental Hospital aynı hafta içinde veya bir sonraki hafta için uygun saatler görüntülenir. Takvimlerini kontrol edin: gerçek zamanlı olarak güncellendiği için ilk ne zaman müsait olduklarını görebileceksiniz.
 • Toplam {​​number_of_opinions} hasta veya danışan, {​​clinic_name} hakkında gerçek ve dürüst bir görüş bırakarak buraya ortalama {​​avg_rating} yıldız (5 üzerinden) verdi.
 • Özel Hisar Intercontinental Hospital adresi Saray Mahallesi Site Yolu Caddesi No:7 Ümraniye şeklindedir.