Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Hisar Intercontinental Hospital

Saray Mahallesi Site Yolu Caddesi No:7

34768 , Ümraniye ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Hisar lntercontinental Hospital, 2006 yılında Ümraniye’de hizmet vermeye başlamıştır.

Muayeneler

 • Hastane Randevu

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  Ş
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Nur Betül Tekiner Diğer

  Nur hanımla hamileliğimin başında tanıştım, hem hastane hemde doktor konusunda birilerinden tavsiye alsam diye beklerken eşimle kendimiz gözlemlemeye karar verdik. Birkaç randevuda süreci titizlikle takibi ve tecrübesi ile doğum sürecini de kendisiyle geçirmem konusunda ikna oldum. Doğum konusunda kaygılarım çok olduğu halde sakin yapısıyla doğuma girdiğimde ameliyathanede de kaygılarımı geride bıraktığımı farkettim. Kendisine uzun bir aradan sonra bizi hasretle beklediğimiz 2. evladımıza kavuşturduğu için teşekkür ederim. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

  Op. Dr. Nur Betül Tekiner

  Ben de size nazik yorumunuz için teşekkür ederim.Evlatlarınızı sağlıkla büyütmeniz dileğiyle..


  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Öğr. Üyesi Mithat Terzi İmplant

  2 yıldır Mithat Terzi doktorumuzun hastasıyım. İşini o kadar severek yapıyorki en zor implant işlemini bile kolay atlattım Allah’a şükürler olsun! Doktorumuza iş hayatında başarılar diliyorum


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Nur Betül Tekiner Diğer

  Hamileliğimin 7. Haftasında Nur hoca ile tanıştım. İyiki onu internetten bulmuşum iyiki kızım onun ellerinde doğdu. Şuan 5 günlük anneyim, gerek bana bun süreçte psikolojik desteği, gerekse bize olumlu pozitif enerjisi ile heyecanımıza heyecan katması, kısacası herşeyi ile mükemmel bir doktor. Herkese tavsiye ederim. Şimdiden 2. Çocuğumuzu kısmetse düşünmeye başladım bile Çok seviyorum sizi

  Op. Dr. Nur Betül Tekiner

  Teşekkür ederim ederim ,benim için de keyifli bir serüvendi:) sizi bebeğinizle sağlıkla eve uğurlamak buyuk mutluluğumuz..


  D
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dt. Salih Seven Diğer

  Salih hoca dişimin kanal tedavisini gerçekleştirdi. Hastaya yaklaşımı ve işini en iyi şekilde yapması takdire şayan. Hiç düşünmeden gönül rahatlığıyla gidilecek doktordur kendisi. Artık korkusuzca gidebileceğim bir diş hekimim oldu :)


  P
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dt. Salih Seven Diş Hekimi Randevusu

  Dış temizlik ve sonrasi dış dolgularim için doktorunuzu tercih ettim. Kendisi ve asistanin güler yüzlü oluşları , doktorunuzun yardimsever ve işinde basarili oluşu, yaptırmış olduğum dış dolgularim da hiç bir sorun yaşamadım . Kendisine ve asiatanina bir kere daha teşekkür ederim.


  Y
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Nur Betül Tekiner Diğer

  Nur hanımla gebeliğimin ilk haftalarında tanıştık. 9 aylık sürecimizi samimiyeti güler yüzlü yaklaşımı bilgisi tecrübesi ile sorunsuz şekilde şükür tamamladık. Çok ilgili alakalı her an ulaşabileceğiniz yanından mutlu ayrılabileceğiniz bir doktor. Kızıma kavuşmamda ki emeği büyük, çok teşekkür ederim. Sevgililerimi iletiyorum

  Op. Dr. Nur Betül Tekiner

  9 ay boyunca sizin de pozitif enerjiniz sürecin daha güzel geçmesine katkıda bulundu ve çok şükür ki güzel bir doğumla süreci taçlandırdık.Teşekkür ederim güzel sözleriniz için :)


  K
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Süleyman Hilmi Aksoy Diğer

  Anneme biyopsi işlemi istenildiğinde hastane arayışına girdik ve hastanenize ulaştık sezen hanımın işlemi en ayrıntılı bir şekilde anlatıp bizi aydınlatmasi sayesinde hastaneye gelip işlemi yaptırdık doktorumuz Süleyman Hilmi Aksoy beyin işlem sırasında hoş sohbeti sayesinde işlemden annemin hiç birsey hissetmemesi bize işlem öncesi ve işlem sonrası detaylı bilgilendirme sağlaması ilgi ve alakasindan dolayı işin uzmanından hizmet aldığımız için sonsuz teşekkürler


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Süleyman Hilmi Aksoy Diğer

  TROID biyopsisi için Süleyman beye gittim. Daha once yaşadığım kötü tecrübeden dolayi işlemden son derece korkuyordum. Bu yüzden tansiyonum bile yükselmişti. Kısa sürede agrisis acisiz islem tamamlanmıştı. Sohbet edilerek gülerek ilk defa biyopsi yapildi bana. Siz ve yardimciniz muhteşemsiniz.


  T
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dt. Salih Seven Koruyucu Diş Hekimliği

  Eşimin tavsiyesi ile Salih Bey’e muayene olmuştum. Hem kaplama hem de dolgu yaptı. İkisinde de oldukça ilgili, açıklayıcıydı. Her türlü soruya nazikçe unut verdi. İşlemlerin ikisinden de şimdilik memnunum.


  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Nur Betül Tekiner Normal (Vajinal) Doğum

  Nur hanımla hamileliğimin son haftalarında tanıştık. Kendisi güler yüzlü, samimi, detaylı bir şekilde bilgi veren bir doktor. Doğum süreciyle ilgili gereken bütün bilgiyi ve aklımdaki tüm soruları tek tek cevapladı. Doğumumda ve sonraki süreçte verdiği destek için kendisine çok teşekkür ederim. İyi ki tanımışım sizi..

  Op. Dr. Nur Betül Tekiner

  Güzel yorumunuz için teşekkür ederim. Ne mutlu bize bebeğimizi sağlıkla kucakladık ..


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar