Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

İzmir
Doktor Muayenehanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Dermatoloji Randevusu


Özgeçmiş

Hakkımda

Uzm. Dr. Seçil Taşkın Yeditepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun olmuştur.
Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi Dermatoloji Anabilim dalı...

Daha fazla

İlgi alanları

  • Saç Dökülmesi
  • Cilt Lekeleri
  • Sedef Hastalığı
Tümünü göster

Hizmetler


İzmir

Doktor Muayenehanesi

12 hasta yorumu

Genel skor

B
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: İzmir Ekol Hastanesi Diğer

Seçil Hanıma geçmeyen sivilce problemim sebebiyle gittim. Henüz tedavim tamamlanmadı fakat Seçil Hanımın kibarlığını, sakin yaklaşımını ve bilgilendirici muayenesini belirtmeden geçmek istemedim.

B

Cildimde kuruluk, egzama ve soğuk alerjisi gibi sorunlarım nedeni ile gittim Seçil Hanım'a. Ağır ilaçlar kullanmadan, günlük kullanabileceğim ilaçlarla çok yardımcı oldu. İlaçlar sonrası bu alerjim kontrol altında. Seçil Hanım'ın sıcakkanlı ve ilgili bir hekim olması çok memnun etti beni. Tedavim periyodik kontrollerle devam ediyor.

R

Kafamda siğil gibi bir şey vardı ve yıllardır çekiyordum. Kaşıntı da vardı ve bunları giderdi. İlaç tedavisi aldım 1 ay kadar ve sorunlarım tamamen çözüldü. Seçil Hanım'ın ilgisi, hastasını dinlemesi, algısı ve sorunumu ciddiye alması en beğendiğim özellikleri oldu. İyi ki var Seçil Hanım.

S
Konum: Özel Sada Hastanesi Dermatoloji Randevusu


Seçil hanım ile oğlumun yanlış teşhis konulması üzerine tanıştık. Güleryüzlü oğlumu yaklaşımıyla.o kadara memnun kaldikki. egzama tanısı konulmuştu oğluma ama iyki seçil hanımla muayene olduk ve yanlış tani ve yanlış ilaçları düzenleyerek sağolsun oğlumun kısa sürede tedavi olmasını sağladı çok teşekkür ederim herkese tavsiye ediyorum.

C

Cildimde sivilce sorunları nedeni ile, yaklaşık 4 yıl önce görüşmüştük. 6 ay boyunca ilaç tedavisi aldım ve işe yaradı; cildim tamamen iyileşti. Seçil Hanım sorunun ne olduğunu çabuk anladı ve psikolojimi de düşünerek davrandı. Çok memnun kaldım. Kontrollerim düzenli yapıldı ve sürece hakimdi. Çok ilgili bir hekim.

B

Sosyal medya aracılığı ile buldum Doktor Hanım'ı. Botoks işlemi istiyordum ama korkularım vardı; doğal olmasını istiyordum. Botoks yaptırdım ve çok memnun kaldım. Daha sonra annem ve ablam da çeşitli cilt şikayetleri ve bakımlar için Seçil Hanım'a gittiler. Aile doktorumuz oldu artık; pek çok işlem ve tedavi aldık kendisinden. İşinde çok başarılı ve ilgili bir hekim. Çok soru soran biri olarak beni asla yanıtısız bırakmıyor. İşlemlerimden çok memnunum. Seçil Hocam Türkiye'nin neresine giderse arkasından giderim.

B

Harika bir tedavi süreci geçirdim. İnternet üzerinden ulaştım kendisine. Sivilce sorunum vardı ve bu anlamda tedavi oldum. Doğru teşhis ve tedavi ile olumlu yol aldık. 3 ay sonra tamamen iyileşmiştim.

Ç

Botoks ve dolgu yaptırdım Seçil Hanım'a. Bir arkadaşımın memnuniyeti ve tavsiyesi ile tercih ettim. Daha önce de bu işlemleri farklı yerlerde yaptırmış ve memnun kalmamıştım. Seçil Hanım'ın işlemlerini çok beğendim. İşlemlerde morarma ve şişlik olmadan normal hayatıma devam edebiliyorum. Hem kalıcı hem de etkisi belli olmuyor yaptğıı işlerin. Doğal bir görünüme kavuşuyorsunuz. Düzenli aralıklarla gitmeye devam ediyorum. Herkese tavsiye ediyorum.

H

Kimyasal yanık olmuştu. Bu nedenle Seçil Hanım'a ulaştım krem ve ilaç tedavisi aldım. 1 ay kadar sonra tamamen iyileştim. Daha sonra Baby Botoks için gittim ve çok memnun kaldım. Çok güleryüzlü ve ilgiliydi. İşlemlerinde de çok başarılı olduğunu düşünüyorum. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

G

Yüzümdeki leke tedavisi için başvurdum Seçil Hanım'a. Süreç öncesinde bilgilendirme yaptı ve doğru tedavi ile çözüme ulaştık. Süreçte açıklayıcı olması ve doğru tedaviyi uygulaması çok memnun etti. Güleryüzü için teşekkür ediyorum.

Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Uzm. Dr. Seçil Taşkın Yeditepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun olmuştur.
Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi Dermatoloji Anabilim dalı...

Daha fazla

İlgi alanları

  • Saç Dökülmesi
  • Cilt Lekeleri
  • Sedef Hastalığı
Tümünü göster

İlgili aramalar