Buradasınız: 
Ana Sayfa
Created with Sketch.
Psikiyatri
Created with Sketch.
Balıkesir
Created with Sketch.
Sedat İrgil
Uzm.Dr.

Sedat İrgil

Psikiyatri

Randevu Hattı: 0 850 333... numarayı göster

Uzm. Dr. Sedat İrgil, lisans eğitimini Ege Üniversitesi Tıp Fakültesinde, ihtisas eğitimini Ankara GATA Psikiyatri Kliniğinde tamamlamıştır.10 yıl Balıkesir Askeri Hastanesi Psikiy... daha fazla

 • Konusma bozuklugu

  Hocam bnm konusma bozuklugum var yardimci olabilrmisiniz ve bunun icin ne yapmaliym bilgi verirmisinz

  DOKTORUN CEVABI:

  Uzm.Dr. Sedat İrgil

  Temel tıbbi ve psikiyatrik muayene sonrası neden dönük çalışmalar ve "speech therapy" diye tanımlanan konuşma egzersizleri yapılıyor. Geçmiş olsun. Saygılarımla.

 • cinsel sıkıntı

  Hocam cinsel terapi uyguluyomusunuz. İlgi alanınıza dahilmidir ? yaşım 22 ileri derecede erken bosalma ve tiksinti mevcut(erkek)

  DOKTORUN CEVABI:

  Uzm.Dr. Sedat İrgil

  Evet, uyguluyoruz. Geçmiş olsun. Saygılarımla.

Tüm cevapları kontrol et (49)

Adresler

Hakkımda

Hakkımda

 • Uzm. Dr. Sedat İrgil, lisans eğitimini Ege Üniversitesi Tıp Fakültesinde, ihtisas eğitimini Ankara GATA Psikiyatri Kliniğinde tamamlamıştır.10 yıl Balıkesir Askeri Hastanesi Psikiyatri Kliniğinde görev yapmıştır. Daha sonra Merzifon Asker Hastanesi Başhekim Yardımcısı olarak emekli olmuştur. Uzm. Dr. Sedat İrgil, halen Balıkesir'de kendi muayenehanesinde sağlık hizmeti vermektedir.

Mezun olunan okullar

 • İzmir Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi - Tıp Eğitimi, 1990
 • Ankara Gülhane Askeri Tıp Fakültesi - Uzmanlık, 1995 - 2000

Deneyimler

 • Eskişehir Hava ve Uzay Hekimliği kursu - Hekim (Eskişehir, 1994)
 • GATA Ankara Psikiyatri kliniği - Uzman Hekim (Ankara, 1996)
 • Balıkesir Asker Hastanesi - Psikiyatri Klinik Şefi (Balıkesir, 2001)
 • Merzifon Asker Hastanesi - Başhekim Yardımcılığı (Merzifon, 2010)
daha fazla

Fotoğraflar

Makaleler

Hasta değerlendirmeleri:

7 görüş

 • Sedat Bey sadece Balikesir'de degil, ulke capinda en iyi psikiyatristlerden biridir. En sevdiklerimi ucurumun kenarindan duzluge cikardi. Keza bana yasam fonksiyonlarimi tekrar kazandirdi. Bilgisini her gun, her an arttiran, uluslar arasi psikiyatri gundemini an be an takip eden bir hekim. Zaman ve para kaybi yasatan onca doktordan sonra, Sedat Bey'i tek gecerim. Hastalariyla da inanilmaz ilgilidir. 7/24 ulasabiliyorum.

 • Hayatımı düzene sokan adam...Kesinlikle Sedat Bey sizin ihtiyacınız olan tüm mutluluk kapılarının nasıl açacağınızı size öğretecektir.Ne zaman kendinizi kötü hşssederseniz düşünmeden gitmelisiniz.

 • bundan iki ay öncesine kadar bu hastalık yüzünden hayattan soğumuştum.öyle kötü günler anlar geçirdimki iyi olucağımı asla düşünmüyodum..uykusuz gecelerle savaştım.dışarıya çıkamıyordum.eğer panik bozukluk (ya da diğerleri) hastasıysanız sedat beyi kesinlikle tavsiye ediyorum,uyguladığı tedavi sayesinde şimdi çok daha iyiyim.24 saat kendisine ulaşma imkanı veren ve kendimi güvende hissettiren başarılı bir doktor Sedat İRGİL.

 • dr sedat irgil'i herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum,kendisi çok başarılı,bilgilerini sürekli güncel tutan,24 saat ulaşabildiğim,yıllarca çözümlenmemiş sorunlarıma çare olan bir hekimdir.sayesinde çok iyiyim....

 • hani kelimeler bazı şeyleri anlatmakta yetersiz kalır ya şuan öyleyim ..eşimin ağır bir şekilde geçirdiği majör depresyondan sedat beyin uyguladığı tedavi sayesinde hayatımızda yeni bir sayfa açıldı..verdiği ilaçlar tam anlamıyla nokta atışıydı .ne dediyse harfiyen etkisini gösterdi eşimde teşekkürler sedat bey teşekkürler...bu arada yanında çalışan randavularımı istediğimiz saate ayarlayan .sorularımızı sedat beye ileten arkadaşalara sizlere de teşekkürler...

 • 11 yıldır hastalığımın teşhisinden beri benimle beraber olan,alanında tek geçtiğim üstelik 24 saat kendisine ulaşma imkanı veren,kendisini sürekli geliştirip,zamanı takip eden çok başarılı psikiyatrist. manik depresif hastası olarak DR Sedat İRGİL i şiddetle tavsiye ediyorum.

 • ilk rahatsızlıgımda teşhisimi yapan doktordur.ilaç tedavisinden sonuç almıştım.başarılı bir doktortur.