Selçuk Cemil Öztürk, Tıbbi Onkoloji Ankara

Uzm. Dr. Selçuk Cemil Öztürk

Tıbbi onkoloji

3 görüş

Kaydet


Adres

Balgat Mahallesi Mevlana Bulvarı 1422.Sokak No:4, Çankaya, Ankara
Memorial Ankara Hastanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
3 görüş

E
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Memorial Ankara Hastanesi

Annem ve babamda kanser hastasi ve kemoterapi gormekde ve ikisinede Selcuk hocs bakmakta. Selcuk hoca oncelik ile tam bir insan.Annem ve babama ilgisi yaklasimi tedavisi harika.Kendisi gercekden tam bir hekim.Allah razi olsun.


M
Doğrulanmış kullanıcı

2014 Yılında Medicana Ankara Hastanesi'nde tedavi sürecimde hastası olduğum hocamız ile 2017 yılında tekrar Medicana Samsun Hastanesi'nde tedavime devam ettiğim için mutluyum. Hocamız üç yıl sonra beni gördüğünde hemen hatırladı. Şu anda Samsun da tedavim halen devam etmektedir. Kendisinin tecrübesi yanında hastalarına olan yaklaşımı, ilgisi ve de hasta psikolojisini çok iyi anlaması bu zor süreçte bana çok büyük destek olmaktadır. İyi ki varsınız Selçuk Hocam ! Varlığınız ile bu zor süreçte bana güç ve moral verdiniz. Teşekkürler ve Başarılar....


Doğrulanmış kullanıcı

Selçuk bey Antalya anadolu hastanesinde akciğer kanseri olan 6.kür kemoterapiden sonra bitkin ve yorgun hale gelen kardeşimi uyguladıkları tedavi ile (hipertermi+kemoterapi) ayağa kaldıran birebir ilgisi ile bize umut olmuş bir doktordur. Antalyada isim yapmış ilgisiz doktorlardan sonra hipertermi cihazı ve Selçuk beyin bilgisi ve ilgisi ile kendisine ve Anadolu hastanesine ve bize orayı tavsiye eden Sayın opr.dr. Hüseyin Kapu beye çok teşekkür ederim. Kendisine kanser teşhisi konan herkese başka yerlerde vakit kaybetmeden Selçuk beye gitmelerini ve mutlaka radyoterapi- kemoterapilerini hipertermi cihazı ile birlikte almalarını öneririm.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

İlgili aramalar