Prof. Dr.

Selçuk Ünalmışer verifiedCreated with Sketch.

Genel cerrahi

İletişim Bilgileri

En Güncel Görüş

 • F
  Yer: Acıbadem Ataşehir Cerrahi Tıp Merkezi

  İyi teşhis, mükemmel davranış, iyice şikayetimizi dinledi, sonra kendisi konuştu, 20 dklik randevunu 1saat yaptı.
  Her açıdan mükemmel bir hekim

 • Hasta / Danışan Görüşleri

  4.5

  Genel skor
  8 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
  • F
   Yer: Acıbadem Ataşehir Cerrahi Tıp Merkezi

   İyi teşhis, mükemmel davranış, iyice şikayetimizi dinledi, sonra kendisi konuştu, 20 dklik randevunu 1saat yaptı.
   Her açıdan mükemmel bir hekim

  • A

   Yorumları okuyunca şaşırdım doğrusu, oysaki ben Selçuk bey in yapmış olduğu muayeneden son derece travmatize olmuş durumda çıktım. Ve bu nedenle tedavim 2 sene boyunca erteledim. Tarifsiz acılara katlanmak durumunda kaldım. Sonradan doğru bir doktora başvurunca farkettim, ne kadar yanlış muayne edildiğimi, hiçbirşekilde doğru bir tedavi yöntemi verilmediğini, hatta hiç verilmediğini. Sayesinde 2 yıl boyunca hayat kalitemi düşüren , acı veren bir hastalıkla yaşamakla kalmayıp , doktor fobisi geliştirmişim. Süreç beni bu hastalıkla yaşanamayacak noktaya getirinceye kadar... Araştırmalar sonucu doğru bir doktor ve tedavi ile nihayet sağlığıma kavuştum. Ancak Selçuk bey i gerçekten affetmeye çalışsam da affedemiyorum. Asla kimseye öneremem.

  • S

   Hekimlerin hekim, avukatların avukat, öğretmenlerin öğretmen olduğu dönemden geliyor Selçuk Bey, teşhisleri inanılmaz doğru, yılların tecrübesi ve birikimiyle hastanın şikayetini en üst noktada değerlendiren bir hekim. Herkese, her zaman, tüm kalbimle tavsiye ediyorum, sağ olsun.

  • S

   Bende hocamıza Acıbadem Ataşehir hastanesinde birkaç kere gittim, gerekten çok doğru teşhis ve tedavi uyguluyor. Aynı zamanda çok kibar ve hastasını anlayan bir kişi. Gerçekten tıp dünyasının en kıymetli doktorlarından biri. herkese kesinlikle tavsiye ederim.

  • Ş

   Sn. Selçuk Ünalmışer beyefendi'nin 1990 yılında yaptığı başarılı ameliyat sayesinde beni 10-15 yıl kıvrandıran yaşam kalitemi yerlerde süründüren hastalıktan kurtuldum. Kendisine sonsuz minnettarlığımı ve saygılarımı sunuyorum. Herkese de tavsiye ediyorum.

  • A

   Sayın Prf.Dr. Selçuk Ünalmışer bu gün kızım Yeliz Yılmaz'a safra kesesi ameliyatı uyguladı. Doktorumuzun başarısından asla bir endişemiz yok. Yapılması gereken tedaviyi en üst düzeyde yerine getirmiş olması bizleri tarifi güç mutlu kıldı. Sayın doktorumuzun tedavisi cerrahi müdahaleden önce muayene ve tetkik aşamasında başlıyor; güler yüzü, hastalığın seyri ve hastada oluşturduğu olumsuzlukların nasıl ortadan kaldırılacağını, hastanın anlayacağı şekilde o kadar güzel açıklıyor ki, tedavinin %50 başarılmış oluyor. Çünkü hastasını olması gereken şekilde tedaviye hazır hale getiriyor. Doktorumuza çok teşekkür ediyorum. Allah sağlığını bozmasın. Doktorlarımız sağlıklı oldukça insanlara, insanlığa nice hizmetler sunacaklar. Saygılarımı sunuyorum. Yeliz Yılmaz'ın babası Abdurrahman VAROL Eğitimci

  • M

   gerçek bir doktor, ilk gördüğünüz anda güvende olduğunuzu hissediyorsunuz. allah razı olsun..

  • B

   Çok şanslı adlediyorum kendimi Prf Dr Selçuk Ünalmışer karşılaştıgım için ,Mükemmel bir doktor, sadEce hastaya degil hasta yakınlarınında cesaret ve güven veren, nazik insana deger veren ilgili bir şahsiyet...ayrıca işine hakim...işini layıkıyla yapan, başarılı oldugu kadar bilgili...harika bir insan...boyle insanlar az yetişiyor memleketde umarım acıbadem hastaneleri hocamızın kıymetini bilir..kendisine çok teşekkür ediyorum.BİLGE ZEYNEP YILMAZ