Sorular ve cevaplar

Soru sorun

Sorunuz (kişisel bilgileriniz hariç) profilde yayınlanacak.

Soru sorun

Adresler

Hakkımda

Hasta, Danışan Görüşleri

Görüşünüzü paylaşın
5

Genel skor
21 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • A

  Selcuk hocam herşeyiyle mükemmel bir insan. Bir Döğerli olarak onunla gurur duyuyorum. Allah razı olsun kızım Fatma Gul Beder i en iyi şekilde muayene edip cok guzel ilgilendi kızım iki hafta da sağlığına kavuştu. Hocamın da söylediği gibi iyilesmesine vesile oldu. Çok teşekkürler hocam.

 • 16 yaşındayım 8 aydır sürekli halsizlik, yorgunluk, eklem tutulmaları v.s nedeniyle yaklaşık 10-15 tane doktor doktor bir çare aradım fakat hiçbiri teşhis koyamadı rabbime şükürler olsun ki, sonunda Doç. Dr. SELÇUK YÜKSEL Hocam ile karşılaştım kısa süre içinde teşhis konuldu. Ben fazlası ile memnunum hastalığımda şu an için sorun yok. onun dışında Selçuk hocamız disiplinli hastası ile gece gündüz demeden son derece dostça yaklaşım içinde hastaları ile ilgilenir. SELÇUK hocama ve ekibine teşekkürlerimi sunarım.

 • K

  Sayın değerli hocamız SELÇUK Bey'in 5 aylıktan beri takip ettiği oğlum Muhammed Ali şu an 2.5 yaşında oğlumun astım bronşit, böbrek taşı, hiperpodias (yarım sünnetli)gibi sağlık sorunları vardı .Değerli hocamız böbrek taşı tedavisini tamamlayıp ,diğer sağlık problemlerini en iyi şekilde diğer hocalara yönlendirip sağlık sorunlarımız çözüldü.hastalığınız ne olursa olsun selçuk hocamıza uğramanızı tavsiye ederim farkı görürsünüz.Sizinle bir arkadaş gibi samimi şekilde konuşup sorunlarınızı dinler mütevaziliği ve insanlığı son derece mükemmel ötesi hoca. en iyi yönü diğer hocalarla iyi diyolog kurup size en iyi en doğru tedaviyi uygulaması.teşekkürler hocam biz denizliler ne kadar şanslıyız.

 • Afyon dan selam. Allah'ın sevgili kuluymuşuz ki bizi Doktorumuz SELÇUK Yüksel ile karşılaştırdı. 17 yaşındaki kızıma Afyon da Çocuk Nefrolojisi olmadığı için tam teşhis konulamadı. Denizli Tıp Fakültesi'ne gittik ve gerçekten mucizevi bir hızla tetkik teşhis ve tedavi başladı Selçuk Hocam. Hemolitik Üremik Sendrom çok bilinmeyen bir hastalık. Önce neye uğradığımızı şaşırdık o şaşkınlık içinde tedavi devam etti. Bir ay kaldık hastanede Allah razı olsun bizi tekrar hayata döndürdüler. Selçuk Hocama, Havva Hocama, bizimle ilgilenen Aylin Hocama ve adını sayamadığım tüm ekibe sonsuz TEŞEKKÜRLER. İyi ki varsınız yaşadığım sürece duacınızım. Sevgiler Saygılar...

 • H

  benim adım raziye sena akçor. Selçuk hocamın 4 yıllık hastasıyım. 2011 yılı agustos ayında halsizlik ve mide bulantısıyla şikayetlerim başladı. Çeşitli hastanelere ve doktorlara gitsemde net bi cevap alamadık. En sonunda Pamukkale üniversitesi çoçuk bölümüne yönlendirildik ve selçuk hocayla orda tanıştık. selçuk hocanın hastaya gerek insani gerek hekim gerekse aileden biri gibi yaklaşımları bize son derece güven verdi. Hastalığın ehemmiyetinden dolayı üzerimizdeki büyük korku dağıldı. Selçuk hocam gerekli tetkikleri yaptı ve akşamında AKUT BÖBREK YETMEZLİĞİ olarak kesin tanı koyuldu ve bize bildirildi. hastaneye yatışım yapıldı ertesi gün sabah vizitesinde Selçuk hocam hastalığımı ve tedavi şeklini uygalayacağı her türlü tetkiki bizim anlayabileceğimiz dilde ayrıntılarıyla tek tek anlattı. Hastanede kaldığımız 18 gün boyunca alakasını hiç bir zaman kesmedi. Her gün bi önceki günden daha samimi daima ilgili devam etti. hatta beni biyopsiye hazırladılar ve o gün bi aksilikten dolayı yapılamadı. ve gelip yapması gerekmemesine rağmen başımda uyanmamı bekleyip biyopsi yapılamadığı için özür diledi. ertesi gün tekrar böbrek biyopsisine hazırlandım ve selçuk hocam yine orda bulunması gerekmediği halde benimle birlikte biyopsiye girdi ve benimle sadece kendisi özel olarak ilgilendi. yatağıma yatırıp odama kadar kendisi götürdü. biyopsiden sonra böbreklerde bi sıkıntı olmadığı görülünce bana zarar verebilecek kortizonu son çare olarak kullanmak istediği için 15 gün boyunca serumla böbreği yıkadılar. bu süre içinde tahlillerim bi düştü bi arttı.15 günün sonunda tahlillerimde bi değişiklik olmayınca kortizon tedavisi almak zorunda kaldım. sonraki 3 gün serum çıkartıldı ve hastanede selçuk hoca kontrolünde kortizon tedavisine başladık. kortizon kullanmaya başladıktan sonra tahlil sonuçlarım hemen düşmeye başladı ve değerler düşünce hastaneden çıkışım yapıldı ve haftada 1 kontrollere devam ettim her hafta değerlerim daha da düzeldi. daha sonra 15 günlük ve 3 aylık kontrollerle takibi devam ettirdiler ve daha 02.03.2016 tarihinde kontrollerim yılda 1 kere ye düşürüldü. selçuk hocayı aynı tarihte tekrar ziyeret ettik ve ilgisinin gram azalmaması bizi cok mutlu etti. bu tedavi süresi içerisinde aile toplantılarında ve ya herhangi bir toplumda dikkatini çeken hyem annem hem babamın selçuk hoca ve ekibi hakkındaki olumlu yorumları ve ısrarla anlatmaları benim dahi ilgimi çekiyodu. eğer böbrekte veya idrar yollarınızda sıkınta olduğunda selçuk hocama gitmekten asla endişe etmeyin... SELÇUK HOCAMA VE EKİBİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM..

 • 4,5 yasında kızım var ve 1,5 yasından beri sadece sonbharda soguk algınlıgı (grip) nın akabinde şişen, sabahları yürüyemeyen, ogleden sonraları acılmaya baslayan bir eklem rahatsızlıgı var idi. Ne oldugu bilmiyorduk. Denizli de ortepadi dahil yaklasık 10 doktora götürdük ancak hicbir teshis konulamadı. 2013 sonunda PAÜ de Selcuk Hoca'ya yonlendirildik. İyiki yonlendirilmişiz. O yıl hastanede yattıktan sonra dolven tedavisine baslamak suretiyle taburcu olduk ancak hastalık 2015 ekim ayında yeniden siddetli sekilde nüksetti, bu seferki onceki yıllara oranla daha siddetli idi ve cocuk agrılara dayanamayıp aglıyordu ve sabah tutuklugu dahada fazla idi. cocugum 6 hafta boyunca topallayarak yürüdü. 6 hafta icinde cesitli tahlilleri yapıldı ve JIA (oligoartiküler juvanil romatoit artrit) tanısı Selcuk Bey tarafından koyuldu ve enjeksiyon uygulandı. 2 gece hastanede yattıktan sonra evimize döndük. enjeksiyonun yapıldıgı aksam cocugumun topallaması cok azalmıstı yürümesi rahatlamıstı, eve geldigimiz günün sabahı kızım uyandı yataktan kendisi aglamadan kalktı ve merdivenlerden gayet normal sekilde agrısız aglamadan ve gayet düzgün basarak inebildi. O andaki sevincimizi ve sükrümüzü tarif etmem imkansız. Allah böyle doktorları basımızdan eksik etmesin. Selcuk Bey'in genel tavrı, detaylı ve anlasılır anlatımları , ve znlztırkenki özgüveni ne iş yaptıgını cok cok iyi bildigini işinin ehli oldugunu anlatıyor. Kendisinden inanılmaz memnunuz ve minnettarız. O'na ve ekibine cok tesekkur ediyoruz. Ayrıca ulrason doktorumuz Ali Tunel Bey'e de ayrıca cok tesekkur edeiyoruz. Kendiside cok degerli doktorlarımızdan.
  hastalıkla ilgili detaylı acıklama yaptım, cünkü bu hastalık bebek ve cocuk yaslarda görülmeyen daha yeni yeni görülmeye baslayan bir rahatsızlıkmıs. Bu durumu yasayan ve ne oldugunu bilmeyen anlayamayan ailelere ısık tutması icin detaylandırdım. Buna benzer rahatsızlıgı olan ebeveynleri Selcuk Yuksel Bey'i siddetle tavsiye ediyorum.

 • 11 yaşındaki kızım Elif Bayındırın selçuk amcası ailemizinde selçuk abisi.tam bundan 1 yıl önce kızım sedef romatizması ve buna bağlı oluşan komplikasyonlar nedeniyle şiddetli eklem ve kemik ağrılarıyla beraber yüreyemez ve günlük işlerini de kendi göremez olmuştu denizlide gittiğimiz birkaç özel doktortdan sonra doktorlarında tavsiyesiyle kızımı ankaraya götürdük 1 aylık tedavi sürecinden sonra tedaviden birsonuç alamadık anrakadaki doktorumuzun önerisiyle pamukkale üniversitesinde selçuk hocamızla görüştük.ilk görüşmemizde anladıkki ankaraya gitmemize hiç gerek yokmuş selçuk hocamızla başladığımız tedavi sürecinde hem kızımın hemde ailesi olarak bizim moral kaynağımız oldu hocam.pazar demeden mesai demeden en ufak bir ayrıntıyı dahi değerlendiren işini çok severek yapan ve kendini mesleğini adamış bir doktor.tedavimiz devam ediyor ama artık kızım yürüyebiliyor günlük aktivetelerini kendi yapabiliyor en önemlisi yüzü gülüyor.tedavi sürecindeki desteğinizden dolayı sizden ve ekibinizden Allah c.c razı olsun olsun hocam iyiki varsınız sonsuz teşekkürler.Bayındır ailesi

 • PEHLİVAN AİLESİ
  Ankara’ da ikamet eden bir aile olarak tatil yapmakta iken 2,5 yaşındaki kızımız Nil’ de şiddetli karın ağrısı ve ishal rahatsızlığının baş göstermesi üzerine kızımızı Pamukkale Üniversite’ sine götürmüş idik.
  Kızımıza hızlı bir şekilde ne yazık ki Hemolitik Üremik Sendrom teşhisi koyuldu ve hastalığın ne demek olduğu, ne anlama geldiği hususunda en küçük dahi bir fikrimiz yok iken, Selçuk Bey Pazar günü olmasına rağmen hastaneye gelerek kızımızın rahatsızlığını dürüstlükle ve samimiyetle bizlere anlatarak sonrasında yapılabilecek her şeyin yapıldığını görmemizi sağladı.
  Selçuk Hoca’ nın hastasına olan ilgisi ve hastasının anlayacağı şekilde anlatımı mükemmel, hatta eşim ve bana, Nil’ in rahatsızlığını eline kalem ve kağıt alarak detaylı bir şekilde anlatarak bilgilendiren, doktorluk mesleğini adına yaraşır şekilde yapan bir hekimdir.
  Selçuk Hoca’ da; ağrılı, acılı, mutsuz ve çok endişeli biz ve kızımızın bulunduğu tarafta olması bir yana, doktorluk mesleğinin özünde yatan, ne koşulda olursa olsun karşısına gelen zor durumdaki insanı sabırla dinleyen, kendi kişiliğinde açığa çıkan en önemli özelliklerinden birinin de idealist bir doktor olduğunu gördük.
  Selçuk Hoca, doktorun hastasına sahip çıktığının, en zor şartlarda bile yalnız bırakmadığının resmidir. Zira; yavrumuzun tedavi sürecinin uzayacak olması ve Ankara’ da ikamet etmemiz sebebi ile kızımızın tedavisine Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’ nde devam olundu. Ankara’ daki tedavi sürecinin ilk gününden bugüne değin kızımızın hastalığını yakından takip ederek yeterliliğini ve yeteneğini kanıtlayan bir doktor olması yanında bir o kadar da yardımsever ve yönlendirici bir doktor olduğunu, bu mesleğin bir ibadet biçimi şeklinde de icra edilebileceğini bizlere gösteren, hayatım boyunca kendisine olan saygımın ve minnet duygularımın azalmayacağı ender insanlardan biri olarak kalacaktır.

 • Merhaba çekilen USG de 3 aylik kızımin sol bobreginde alt kutupta 2mm tas oldugu tespit edildi yaklaşık 3 hafta önce .ayrıca idrar yolları iltihaplı çıktı. Bir hafta önce tekrar çocuk doktoruna götürduk.iltihap geçmişti igneler ve surup la ama taş aynı şekilde duruyorMuş ne küçülmüs ne de büyümüş. Doktor her ay kontrola gelmemizi söyledi idrar yolu tahlili icin ama taş için neden oldugunu ve ne yapabileceğimizi söylemedi. Bebeğim çok ağlıyor sanki bi ağrısı var gibi ve de çok kusuyor selCuk hocaya götürmeyi düşünüyorum

 • SAYGI DEGER HALKIMIZIN DIKKATİNE.SAYIN SELCUK HOCAM HAKINDA YORUM YAPMAYI KENDİME BİR GÖREV BİLİYORUM.BEN BİR HASTA YAKINIYIM.HALLA.PAÜ.HASTAHANESİNDE YATMAKTA OLAN.10.YAŞINDA VOLKAN KAVAK.%95.SOL BÖBREGİ İFLAS ETTİGİ HALDE BÜYÜK BİR BŞARIYLA GERİYE DÖNDEREN SAYGI DEGER SELCUK HOCAM VE DEGERLİ EKİBİNE HUZURLARINIZDA MİNNATTARIM.BÜTÜN DOKTORLARIMIZ BİZE TANRININ BİR LUTFUDUR LÜTFEN UNUTMUYALIM.HASTALARIMIZ SAGLIGINA KAVUŞTUK LARINDA DOKTORLARIMIZ BİZDEN FAZLA SEVİNMEKTEDİR CÜNKİ BAŞARILARINI KANITLAMAKTADIRLAR.YALNIZ BURADA KAVRAYAMADIGIMIZ BİR KONU VAR BİZLERİN BİLHASSA KIRSAL ALANDA YAŞIYAN VATANDAŞLARIMIZ İCİN NE ZAMAN TUSUNOMİ İMAMIN KAYIGINI ÖNÜNE KATIP GETİRİRKEN GÖRDÜGÜMÜZDE.HEMEN DOKTARLARIMIZA ACİL KOSARAK TEDAVİ.YAPMASINI BEKLERİZ AMA GEC KALDIGIMIZIN FARKINA VARMADAN ELBETTE DÜNYADA YAŞIYAN TÜM CANLI VARLIK BİR GÜN MEFTA OLLACAKTIR BURADA SELCUK HOCAMIN VE EKIBINİN ÖNÜNDE SAYGIYLA EGİLİRİM BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİM DOKTORLARIMIZA HEPİMİZ SAHİP CIKALIM HİC BİR DOKTORUMUZ BAŞARISIZ DEGİLDİR SAYGI SEVGİ HÜRMETLERİMLE....NİYAZİ ŞAHAN..HASTA YAKINI

 • BURSADAN ACAR AİLESİ KIZIMIN BİRBUÇUK YAŞINDA İKEN BÖBREKLERİNDE TAŞ BELİRDİ VE ALLAHcc BÖYLE BİR DOKTOR MELEKLE KARŞILAŞTIRDI VE BU MELEK DOKTOR ABİMİZ SAYESİNDE ÇOCUĞUM SAĞLIĞINA KAVUŞTU ALLAH RAZI OLSUN KENDİSİNDEN BURSA DOKTOR MELEK ABİMİZİ ÇOK ÖZLEDİ

 • Doktor Selçuk bey, minik kızımın 3 yaşındaki iken geçirdiği bökrek iltihabını süratli bir şekilde teşhis ederek, bu hastalığın tedavisinde çok önemli olan erken tanı faktörünü lehimize çevirmiştir. Pamukkale Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi Çocuk Nefrolojisi Bölümündeki tedavi süresinde göstermiş olduğu ilgili yaklaşımıyla ile kızımız sağlığına kavuşmuş, ileriki zamanlarda hastalığın böbrek yetmezliğine kadar yol açabilecek bir dizi kritik sonuçlarıyla karşı karşıya kalmamızı önlemiştir. . Bu vesile ile tekrar kendisine teşekkürlerimi sunuyorum.

 • SAYIN SELÇUK BEY ŞUAN 1 AYDA 3 DEFA ACİLDEN YATIŞ YAPAN 5 AYLIK OĞLUM MUHAMMED ALİ ARSLANLA İLGİLENİYOR, TEŞHİSİ VE CİDDİYETİYLE ŞUAN MEMNUNUZ, İLERİDE ÇOCUĞUMUN SAĞLIĞINA KAVUŞMASINDAN SONRA TEKRAR BURAYA YAZACAĞIM. ŞİMDİDEN SELÇUK BEY E TEŞEKKÜRLER ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN HOCAM.

 • Çok iyi hoca, başarılı, bilimsel, dürüst ve her şeyden önce çok saygın. Problemimizi hemen çözdü, herkese öneririm.

 • oğlumun Sağ yan ağrısı olarak başlayan rahatsızlığını 20 günAkdeniz TIP fakültesinde yattığımız halde bulamayan 'çocuk nefroloji ve Gnl çocuk bölümü' den sonra Denizli PÜTıp Fakültesind' Çocuk nefroloji ana bilim dalı başknı 'Dr. selçuk Yüksel hocama ,günde 3-4 sefer en az bir saat ağrısı olan oğlumun teşhisini koyan tedavisine başlatan (hasta ve yakınına sıcak ilgi alakasına -insana verdiği değere)sonsuz teşekkürlerimi sunar. Sağlık sıhhat dilerim Sayın HOCAM.

 • Selçuk Hocama çok teşekür,Muğla Dalaman kızımın idrar sorunu vardı selçuk hocamın sayesinde kurtulduk allah herkezi selçuk hocam gibi doktorlara nasip etsin biz hocamdan çok memlunuz tek kelimeyle mükemmel bir hoca başka söze hiç gerek yok allah tuttuğunu altın etsin:))

 • Selçuk bey le 2 yıl önce oğlumun rahatsızlığı sebeiyle tanıştık..Onun sayesinde oğlum diyaliz den kurtuldu dyebilirim. Tedavi sürecinde oğluma ve bize yaklaşımı ve gösterdiği sabır için çok teşekkür ederiz.

 • doktor tek kelimeyle mükemmel işini seven insanlara deger veren bir hekim senin hastan benim hastam yoktur onda yardım diyen herkese koşar onun ufku daim acık olsun ebedi alemdeki yeride cennet olsun bukadar seveni varki bursada allah ona bol ömür versin

 • Tanıdığım gelmiş geçmiş en değerli doktorlardan biri.Berdanı getirdiğimde çok hasta idi.Selçuk bey sayaesinde oğlum iyileşti.Oğlum ve ben kendisine teşekkür ediyoruz.Bursadan sevgilerle.

 • gerçekten ilgili ve başarılı işini severek yapan bir doktorumuz

 • Selçuk Hocam'a çok teşekkür ederim. Afyon'dan 4 yaşındaki oğlumun idrar yolları rahatsızlığı sebebi ile gelmiştim. Kendisinin adını bir çalışma arkadaşımndan almıştım. Gerçekten gösterdiği ilgi alaka ve tedavi yöntemleri için kendisine çok çok teşekkür ediyorum.