Uzmanları gör

Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Araştırma Ve Uygulama Hastanesi kadrosunda 1 adet acil tıp uzmanı, 2 adet aile hekimliği uzmanı, 4 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 5 adet beyin ve sinir cerra... daha fazla

Hakkımızda

Adres bilgisi

Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Araştırma Ve Uygulama Hastanesi

Cumhuriyet Mah. Sahil Yolu No:5 Kepez

17110 , Çanakkale ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Araştırma Ve Uygulama Hastanesi kadrosunda 1 adet acil tıp uzmanı, 2 adet aile hekimliği uzmanı, 4 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 5 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk kardiyolojisi uzmanı, 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 5 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 2 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet gastroenteroloji uzmanı, 3 adet genel cerrahi uzmanı, 2 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 5 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 4 adet göz hastalıkları uzmanı, 5 adet iç hastalıkları uzmanı, 6 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 3 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 6 adet kardiyoloji uzmanı, 3 adet kulak burun boğaz uzmanı, 2 adet nöroloji uzmanı, 1 adet nükleer tıp uzmanı, 3 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 2 adet psikiyatri uzmanı, 6 adet radyoloji uzmanı, 4 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 3 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 2 adet tıbbi patoloji uzmanı, 4 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Araştırma Ve Uygulama Hastanesi Çanakkale ilinde Cumhuriyet mahallesi Sahil Yolu No:5 Kepez Çanakkale adresinde bulunmaktadır. Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Araştırma Ve Uygulama Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2862635951 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Tıp Fakültesi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

5

Genel skor
72 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  D
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Eyüp Burak Sancak Lokal Anestezi

  Annemin yirmi sene önce idrar kaçırma sorunu vardı. Ameliyet olmuştu fakat geçen süre sonunda aynı şikayet tekrar gündeme geldi. Dr. Burak Sancak hocanın yaptığı ameliyet ile annem tekrar sağlığına kavuştu. Başarılı geçen bu ameliyet için kendisine ve ekibine çok teşekkür ederiz. Ayrıca ameliyet öncesi ve sonrası gösterdiği ilgi ve bilgilendirmeler içinde teşekkür ederiz.


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Eyüp Burak Sancak Sistoskopi

  Annemin idrar kaçırma şikayeti vardı ve Burak hocamla sinir tedavisine basladık.iki haftadan sonra hiçbir şikayetimiz kalmadı.Sn.Hocamıza minnettarız başarılarının devamını dileriz . Süeyda aydın


  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Servet Özden Hacıvelioğlu Diğer

  Karnımda mıyom vardı. 2 yıl kadar dayandım. Sonrasında servet hocamla sağlığıma kavuştum. Iyı Kı tanımısım. Mınnettarım


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Servet Özden Hacıvelioğlu Diğer

  2/08/2021 tarinde Çanakkale 18 Mart Üniversitesinde Servet Hoca'ya kapalı rahim ameliyatı oldum. Ameliyata ve ameliyat sonrası ilgisi çok güzeldi. Ameliyat günü ayağı kalktım ameliyat sonrasında 1 gün içinde ağrılarım bitti.Kısa sürede günlük yaşantıma geri döndüm ne zaman ararsam muhakkak geri döndü. Servet Hoca'ya herşey için tekrardan teşekkür ederim.


  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Eyüp Burak Sancak Sistoskopi

  Çok değerli Eyüp Burak hocamla ,kasıklarımda ağrı ve idrarımı çift yapma sorunum ve de hormonal seviyenin düşüklüğü sebebleriyle tanışma fırsatım oldu.Genç birey olmama rağmen bir çok doktora gittim.Ancak diğer hekimler Burak hocam kadar açıklayıcı , anlayışlı ve sabırlı değillerdi.Benim her ürolojik sorunlarımla ilgilenen,aydınlatan ve yaşam kalitemi yükseltmemi sağlayan Eyüp Burak hocama sonsuz teşekkür ederim. Beni aileme tekrar kazandırdığı için de ayrıca teşekkür eder ,başarılarınızın devamını dilerim.


  P
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Eyüp Burak Sancak Sistoskopi

  Sayın Eyüp Burak hocayla, eşimin total testesteron hormonu düşüklüğü ve benimse kronik sistit şikayetlerimin bir türlü geçmemesi sebebiyle tanıştık.kronik sistit çok ağrılı ve sancılıydı.Her idrar kültüründe bakteri ürüyordu. Burak hocama gitmeden önceki doktorlar sürekli antibiyotik tedavisi veriyorlardı ve sadece bir hafta iyi olup tekrar kötüleşiyordum.Burak hocam idrar yollarıma bakarak beni ameliyat etti .Üzerinden 1,5 ay geçti ve ben kendimi çok iyi hissediyorum . Rahat bir şekilde idrarımı yapıyorum ve kesinlikle yanma , ağrı olmuyor. Kendimi bildim bileli yaşadığım bu sorunu sabırla dinleyen ve tedavinin başından sonuna kadar ilgilenen DoçDr. Eyüp Burak hocama teşekkürü bir borç bilirim.Allah sizden razı olsun . Başarılarınızın devamını dilerim.


  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Serkan Bakırdöğen Diğer

  Tansiyon yuksekligi problemi icin gittigim hocamdan aciklamalarindan ve verdigi tedaviden cok memnun kaldim. Ilgili ve guleryuzlu yaklasimindan dolayi cok tesekkur ederim.


  I
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Fatih Battal Diğer

  Sayın Fatih Hoca, ilk randevumuzdan itibaren bebeğimizle hem çok ilgilendi hem de bize açıklayıcı bilgiler verdi. Güven veren ve iletişim kurması kolay bir doktor.


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Servet Özden Hacıvelioğlu Diğer

  Eşimin kanaması oldu ve neden kanaması var bilmiyorum bulamıyorlardı. Kabus gibi geçen acil servis günleri ve 2 günlük boş yatış sonrası meğer öğrendik ki Plesanta Previaymış. Çözümü ne nasıl birşey derken direk yüzüme “anne ölümü çocuk ölümü” dediler. Bunun üzerine Çanakkale dışı hastane ararken tesadüfen Servet Hoca’yı bulduk. 20 haftamıza kadar gittiğimiz ilgisiz doktorlardan sonra Servet Hocanın bize durumu anlaşılır bir dil ile açıklaması, bizi yakından takip etmesi, bize verdiği güveni kelimelerle anlatamam. Önce kendine sonra ekibine ve hastaneye güvendiğini size okadar iyi size hissettiriyor ki biz öyle bir çaresizlikten kafamızda gram şüphe kalmadan Servet Hoca ile doğuma kadar devam ettik. Hoca 37.haftada eşime sezeryan yapacağını daha 20.haftada bize söyledi. Biz 37w3d de doğuma girmek için pazar günü hastaneye yattığımızda Nst testinde birşeylerin yolunda gitmediğini 20 dklık testin 3 saat sürmesinden anlamıştık. Bize bunu yansıtmadan nöbetteki Doktor Bey ile gece yarısına kadar Nst değerlerinin takibini yapmışlar. 00:50’de apar topar Doktor Bey, Servet Hoca’nın yolda olduğunu ve şuan hastaneye girmek üzere olduğunu bebeğin kalp ritiminin azaldığı için ameliyata gireceğimizi söyledi. Ben 00:57’de bebeğimin sesini o sessiz kolidorda duyduğumdaki yaşadığım duyguyu sizlere tarif edemem. Eşim ise 20 dakika sonra bizim aramıza katılmıştı. İkisi de gayet sağlıklı bir şekilde geldi. Kendi evlatları, kendi ailesinden biri gibi bizimle ilgilenen başta Servet Hoca’nın hakkını bir eş ve bir baba olarak asla ödeyemem. Ekip arkadaşları doktorlar, asistanları, hemşire arkadaşlara da ne kadar teşekkür etsem azdır. Allah kimseye bizdeki o çaresiz duyguyu yaşatmasın ama sağlıklı olana her doktor iyi. Önemli olan sizler gibi sihirbaz olmak.


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Servet Özden Hacıvelioğlu Diğer

  Herkeze Merhabalar
  Çevremdeki tüm arkadaşlarımın tavsiyesi ve sosyal medya araştırmalarım’dan sonra Servet Hocama Muayeneye gittim...İyiki de gitmişim :) Servet Hocam O kadar tecrübeli,güvenilir,güleryüzlü,samimi ki tüm sorunlarınıza içtenlikle cevap veriyor doğru yerde olduğunuzu anlıyorsunuz..Muayene sonrasında 8cm’lik Kist ve Miyomlarım oluğunu öğrendim. Servet Hocam kapalı ameliyat (lapraskopik) ile bunları alacağını ve herşey yolunda giderse ameliyat sonrası birkaç saat içinde hemen ayaklanacağımı ve bir gün sonra taburcu olacağımı söyledi.Öncelikle bir endişe ve korku yaşadım ama Servet Hocam herşeyi anlaşılır bir şekilde izah etti olabilecek ve olmayacak herşeyi en ince detayına kadar anlatıyor ve size inanılmaz bir güven veriyor..Elinden gelenin fazlasını bile yapacağını biliyordum inandım ve güvendim. Ameliyat oldum ve olumsuz hiçbir şey olmadı şimdide çok çok iyiyim herşeyde yolunda gidiyor çok şükür ve gerçekten ilk anda yaşadığım tedirginlik korku boşunaymış. Servet Hocam ve ekibi ile emin ellerdesiniz gerçekten.Hastaneye ilk yattığım günden taburcu olduğum güne herkez çok ilgilendi.Kontrol için odaya gidip gelen herkez inanılmaz derecede güleryüzlü ve samimiydi.Bu sizi rahat hissettiriyor.Ameliyathaneye girdiğinizde bile motivasyonunuz yüksekhatta içeride müzik var ben girdiğimde Manga gurubu şarkıları çalıyordu :) bence harika :) Sonuç olarak Gönül rahatlığı ile Servet hocama gidebilirsiniz asla korkmayın endişe etmeyin emin ellerde olduğunuzu unutmayın. Servet Hocam Taçsız Kral Metin Oktay gibi bence herkez onu tanıyor Çünkü çok iyi bir hekim,çok başarılı çok tecrübeli ve çok güvenilir.. Çanakkale’de yaşayanlar Servet Hocamın kıymetini bilin lütfen çok şanslısınız burda yaşadığınız için,ben çok uzakta Antalyada yaşayan biri olarak kıymetini bileceğim :) Kadın hastalıkları konusunda rutin muayene ve özelliklede lapraskopik ameliyatınız var ise diyorumki zaman kaybetmeden korkmadan direk Servet Hocama gidebilirsiniz .Servet Hocama ve Ekibine gerçekten çok teşekkür ederim .İyiki varsınız hocam iyiki sizi tanımışım.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar