Diğer kurumları göster

Kimi arıyorsunuz?

Başka bir uzmanlık arayın

Hakkımızda

Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Araştırma Ve Uygulama Hastanesi kadrosunda 1 adet acil tıp uzmanı, 2 adet aile hekimliği uzmanı, 4 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 5 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk kardiyolojisi uzmanı, 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 5 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 2 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet gastroenteroloji uzmanı, 3 adet genel cerrahi uzmanı, 2 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 5 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 4 adet göz hastalıkları uzmanı, 5 adet iç hastalıkları uzmanı, 6 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 3 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 6 adet kardiyoloji uzmanı, 3 adet kulak burun boğaz uzmanı, 2 adet nöroloji uzmanı, 1 adet nükleer tıp uzmanı, 3 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 2 adet psikiyatri uzmanı, 6 adet radyoloji uzmanı, 4 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 3 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 2 adet tıbbi patoloji uzmanı, 4 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Araştırma Ve Uygulama Hastanesi Çanakkale ilinde Cumhuriyet mahallesi Sahil Yolu No:5 Kepez Çanakkale adresinde bulunmaktadır. Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Araştırma Ve Uygulama Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2862635951 numaralı telefonu arayabilirsiniz.
Daha fazla bilgi

Hizmetler

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (101)

Genel skor

  H
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Servet Özden Hacıvelioğlu Diğer

  7 Mart 2024 tarihinde rahim ve bir yumurtalık alma operasyonu geçirdim.. Bugün 29. gün Çok fazla referans aldığım Servet Hocam'a gittim. İletişim esnasındaki insancıllığına minnettar kaldım.Duyarlı, bilgilendirici, anlayışlı, empatik kurulan iletişim sonucunda ameliyat konusunda karar verdik. Ameliyat tan çıkış anım çok ağrılıydı.Fakat ertesi gün taburcu oldum ve bugün e kadar hiç bir sıkıntı yaşamadım.. Ağrı vs hissetmedim.. Çok rahat bir süreçti... Süreçte ve sonuçta, hocamın deneyimi ve moral verici motivasyon ları sayesinde bugün çok iyiyim. Rahatsızlığı olan hemcinslerime de kesinlikle tavsiyemdir. Tabiki çok değerli hocalarımız mevcuttur ama ben kesinlikle Servet hocamı öneriyorum. Herkese iyilikler diliyorum..

  B
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Servet Özden Hacıvelioğlu Diğer

  Yaşam kalitemi ağrılarım sebebiyle düşüren miyomla kaplı rahmimi laparoskopik cerrahi yöntemi ile alan Servet Bey ameliyat sonrası hızlıca normal hayatıma dönmemi de sağladı.Ameliyat sözünü ilk duyduğumdaki endişe Servet Bey ve ekibinin güven veren tavrı,sıcak ilgisi ile ortadan kalktı ve tüm süreç sorunsuz ilerledi.

  S
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Servet Özden Hacıvelioğlu Diğer

  Annem büyük miyomları nedeniyle yıllardır ameliyat korkusuyla sürekli kaçmış bir hastaydı. Ancak, Servet hoca sadece uzmanlığıyla değil, aynı zamanda insanî yaklaşımıyla da bize son derece güven verdi. Birçok farklı doktorun ancak açık ameliyat ile yapılabilir dediği bu süreci kapalı yöntemle gerçekleştirdiği için son derece konforlu bir iyileşme süreci yaşadık. Servet hoca, hastalarına karşı olan empati ve enerjik tavrıyla da kesinlikle öne çıkıyor. Hayatımıza çok güzel bir dokunuş yapan annemin bu kadar kısa zamanda iyileşmesini sağlayan hocamıza ve tüm ekibine minnettarız.

  B
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Servet Özden Hacıvelioğlu Diğer

  Yaşadığım bel ağrısı, kasık ağrısı ve idrar yolları enfeksiyonu nedeniyle gittiğim muayene sonucunda rahmimde oluşan miyom sebebiyle açık miyom ameliyatı olmam gerektiği söylendi. Ardından yaptığım araştırmalar sonucunda Prof. Dr. Servet Özden HACIVELİOĞLU’nun bu konuda çok iyi olduğunu öğrendim ve burada yazan yorumları da okuduğumda kendisine muayene olmaya karar verdim. Kendisinin yaklaşımı, sorularıma cevap vermesi hocamızla ilgili doğru karar verdiğimi gösterdi. Hocamızın sayesinde başarılı bir ameliyat geçirdim. Bu süreçte kadın doğum servisindeki herkes çok ilgiliydi bu süreci çok yakından takip ettiler. Gerçekten Servet hocam bu alanda kendisini çok iyi yetiştirmiş bir hekim...Başarılar dilerim.

  G
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Servet Özden Hacıvelioğlu Diğer

  Doktoruma aşırı regl kanamaları, ilişki sırasında acı v.b şikayetler ile gittim. Yumurtalığımın birinde polip teşhisi konuldu. Tedavi olarak doktorum kapalı ameliyat önerdi. Ameliyat öncesi ve sonrasında doktorum ve diğer hastane çalışanları çok ilgiliydi. Ameliyathane den çıkarken ve sonrasında hiç ağrı acı hissetmedim. Sadece tedbir olsun diye ağrı kesici kullandım. Ameliyat olalı bugün 41 gün kontrolde herşey normal ve yolunda. Ameliyat sonrası ilk haftalar kısa yürüyüşler yaptım. Birinci aydan itibaren daha uzun yürüyüşler yapabiliyorum. Daha önce gittiğim doktorlar menepoz başlangıcı diyerek eve göndermişlerdi. Prof Dr Servet Beyin teşhisi ve uyguladığı kapalı ameliyat ile artık daha sağlıklıyım, 40 günde neredeyse normal hayatıma döndüm.

  B
  Doğrulanmış
  Dr. Öğr. Üyesi Bahadır Kırılmaz Diğer

  Bahadır bey iyi bir kalp uzmanı. Uzun yıllardır yılda bir kez kolesterol için kontrole gidiyorum. Çok detaylı anlatarak iyi bir bilgilendirme yapıyor.

  E
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Burak Kaymaz Diğer

  Çok saygıdeğer doktorumuz,gerçekten de harika bir insan;işini severek ve mükemmel yapıyor, hastalarla sosyal ilişkileri muhteşem. Sevgili doktorumuz üç yıldır eşimin sürekli doktoru;kalçasındaki sorunu gidermek için sanki kendi ailesinden biriymiş gibi ilgilendi.Son çare bugün eşime kalça protezi takıldı, eşim daha önce de büyük bir ameliyat geçirdiği için çok tedirgindik ancak Burak Bey yine bizi yanıltmadı.Ameliyatı harika,sorunsuz geçti;sadece birkaç saat ağrıları ve sıkıntısı oldu fakat henüz yedi saat geçmesine rağmen sonunda eşim bu illetten kurtuldu inşallah, gerçekten yıllardır çok acı çekti. Bu vesileyle sevgili,çok kıymetli doktorumuz Burak Bey'e ve tabii ki işini onun kadar ciddi ve severek yapan ekibi kesinlikle doğru adres. İyi ki bu ülkede ve tabii iyi ki Çanakkale'de sizin gibi harika doktorlar var.

  E
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Tolgahan Kuru Diğer

  Gerçekten işin ehli bir hocamız annemi total diz protez ameliyatı yaptı kendisi ilgisi alakası hastalara davranışı açıklamaları gerçekten mükemmel. Annemi sağ sağlım taburcu ettik. Annemin dizi baya sıkıntılı olmasına karşı hocamız başarılı bir operasyon yaptı . Emeklerine sağlık

  A
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Servet Özden Hacıvelioğlu Diğer

  Yıllardır sık sık tekrar eden yoğun regl kanamalarım, rahim kalınlaşması ve rahim içi poliplerinden kaynaklandığı ve 15 yıl önce CIN 3 (rahim ağzı kanseri riski) geçirdiğim göz önünde bulunarak Servet Hocam Laporoskopik ameliyat önerdi. Ameliyatım çok iyi geçti ameliyattan 24 saat sonra taburcu oldum. Her gün kısa kısa ve gün gün arttırarak yürüyüşler yaptım. 48. gün genel kontrol çok iyi geçti. Günlük hayatıma devam edebileceğimi hatta denize bile girmemde sakınca olmadığını söyledi. Servet Hocama ve güler yüzlü çalışanlarına tekrar teşekkürlerimi sunarım.

  E
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Arzu Taşkıran Çömez Diğer

  Hem oğlumun hem kızımın harika doktoru. Kızımın göz kapağındaki kitle ameliyatı ,oğlumun da lazer operasyonu için uzun süre tedavi ve bu tedavi sırasında tanıma imkanımız oldu.Harika bir insan,harika bir doktor; beğenmediği ya da daha farklı cihazların kullanılması gerektiğinde de sizi yine doğru adrese yönlendiriyor.Kelimelerle anlatmak,tarif etmek gerçekten zor,Allah bizleri her zaman böyle harika doktorlara denk getirsin. Gözünüz kapalı :) güvenebilirsiniz,içiniz rahat olsun.
  Çok yoğun çalıştığı için randevu saatlerinde ufak tefek kayalar olabiliyor ama hiç önemli değil. Beklediğinize değiyor fakat bu aralar ÇOMÜ randevu sisteminde görünmüyor. İnşallah randevu alıp gidebilirsiniz.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İletişim

Cumhuriyet Mah. Sahil Yolu No:5 Kepez, Çanakkale 17110 Google Haritalar'da göster
SGK

Sıkça Sorulan Sorular

İlgili aramalar