Dt.

Şerife Türkeri

Diş hekimi

42 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0388

Randevu al Soru Sor Son 30 gün içerisinde 247 profil ziyareti var

Diş Hekimi Şerife Türkeri; 2009 yılında Hacettepe Üniversitesinden mezun olmuştur. 2010 yılında Konyaaltındaki Özel Kliniğinde Ağız ve Diş Sağlığı üzerine çalışmalarına başlamıştır.… daha fazla

Randevu al

Randevu oluşturmak ücretsizdir. Uygun bir tarih/saate tıklayarak randevu alabilirsiniz.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
42 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • H
  Yer: Diş Hekimi Şerife Türkeri KliniğiHizmet: Ortodontik Tedavi

  Doktorum Şerife Hanımdan ve yanındaki asistanından çok memnunum .Doktorumdan gerekli ilgi ve tedaviyi en iyi şekilde görmekteyim.Ve durumdan çok memnunum ve ilgileri ve alakaları için teşekkür ederim????

 • N
  Yer: Diş Hekimi Şerife Türkeri KliniğiHizmet: Ortodontik Tedavi

  Hijyenik samimi işinin uzmanı bir hekim diş teli dedavimiz sorunsuz devam ediyor. İlgili ve branşında bilgili bir hekim teşekkürler

 • E
  Yer: Diş Hekimi Şerife Türkeri KliniğiHizmet: Diş Dolgusu

  Sadece ufak bir diş dolgusu yaptırmama rağmen gösterilen ilgi ve alakaya hayran kaldım. Profesyonellik ile samimiyeti birleştiren, hekimlerin soğuk ve itici insanlar olmadıklarını tescilleyen Şerife Türkeri ve tabiki teknik personeli, takdire şayan çalışmalar yapmakta. Gelecekte diş sağlığımla ilgili bir problem yaşarsam gideceğim adres şimdiden belli :)

 • F
  Yer: Diş Hekimi Şerife Türkeri Kliniği

  Güler yüzlü karşılama ve acısız bir tedavi. Dişlerime tel takılması sebebiyle geldiğim bu klinikte her seferinde mükkemel hissederek çıkıyoruz. Şerife Hanım'a çok teşekkür ediyorum.

 • A
  Yer: Diş Hekimi Şerife Türkeri KliniğiHizmet: İmplant ve kanal tedavisi

  Diş hekimi fobisi olanlara tavsiyemdir. Bu kadar sabırlı bir hekim hayatımda görmedim. Çocuk hastalar için mükemmel, bir anne şevkati ile aileden biri olduğunu hissini hemen hissedeceksiniz. Mükemmel hekim el becerisi kabiliyet samimiyet işinin ehli kısacası, Aile hekimimiz oldu artık kendisi. İmplant, kanal dedavisi, diş taşı hepsi sorunsuz. teşekkürler.

 • R
  Yer: Diş Hekimi Şerife Türkeri KliniğiHizmet: Kanal Tedavisi

  Çok iyi bir klinik, doktor ve ekibi güler yüzlü, eşimin 20lik dişi onu çıkardık sonra eşim burayı sevdi sonra diğer çürük dişlerini burada tedavi yapılmasını karar verdik.

 • B
  Yer: Diş Hekimi Şerife Türkeri KliniğiHizmet: Ortodontik Tedavi

  Serife hanim en guzel cozumler ureterek kisa surede tedavimi sonlandirmak uzere. kendisini cok seviyorum ve herkese tavsiye ederim..ayrıca eli de çok hafif

 • M
  Yer: Diş Hekimi Şerife Türkeri KliniğiHizmet: Ortodontik Tedavi

  Oğlumun ortodonti ve eşimin dis tedavilerini yapan aile doktorumuz. 6 senedir geliyoruz.ailecek buradayiz.temiz hijyenik ve iyi bir doktor

 • Yer: Diş Hekimi Şerife Türkeri KliniğiHizmet: Kök Kanal Tedavisi

  Yaklaşık 4-5 yıldır Şerife Hanıma dişlerim için geliyorum. Gerek mesleki profesyonelliği gerek kişiliğinin güzelliği açısından benim bakış açımla muhteşem bir insan öyle ki annem, çocuklarım ve kendimi, sevdiklerimi gönül rahatlığıyla emanet edebiliyorum. Ben diş fobisi olan bir insanım. Şerife hanımın elinin hafifliği mesleğinin verdiği ustalıkla acı hissetmemeniz kendisinin elinde olmadan olan bir acı hissetseniz dahi sizinle üzülen sizinle mutlu olan çok güzel bir insan mesleğinin hakkını vermesi sebebiyle çok uzun yıllar daha Şerife Türkeri'yle olmak dileğiyle her şey için teşekkür ederim iyi ki tanımışım iyi ki gitmişim

 • Yer: Diş Hekimi Şerife Türkeri KliniğiHizmet: İmplant

  Şerif’e hanım güvenilir ve iyi bir doktor 8 yıllık hastasıyım mesleğine aşık ve dürüsttür Kendisi temiz kliniği temiz hijyenik bir klinik hemde hipnoterapist oluşu işimi kolaylaştırdı sanırım teşekkür ederim varolsun

 • Z
  Yer: Diş Hekimi Şerife Türkeri KliniğiHizmet: Diş Teli Tedavisi

  Sayın; Şerife Türkeri’ ile Oğlumun diş teli tedavisi için gittiğimizde tanıştık . Bizi Güler yüzle karşıladı ve uğurladı . Ve her gittiğimizde aynı şekilde . ALLAH razı olsun hastalarına kıymet veren ve hep tebessüm eden Şerife hanım gibi Doktorlarımızdan ...

 • H
  Yer: Diş Hekimi Şerife Türkeri KliniğiHizmet: Diş Teli Tedavisi

  Dış teli ilk takıldığında sıkıntı yaşadım ancak dişlerim gittikçe düzelmeye başladı. Şerife hanıma teşekkür ederim

 • A
  Yer: Diş Hekimi Şerife Türkeri KliniğiHizmet: Ortodontik Tedavi

  Doktor hanım diye başlayıp Şerife Abla diye devam eden bir süreç yaşadığım, ortodontik diş tellerimi takmış olan aşırı şeker insan :) acıya duyarlı narin elleri ve mesleğinin her alanına hakim bilgi ve tecrübe birikimiyle idolüm oldun.iyiki varsın Aleyna seni seviyor :)

 • A
  Yer: Diş Hekimi Şerife Türkeri KliniğiHizmet: Estetik Porselen

  Tedavi süreci güzel ve herşeyden önemlisi kolay geçti. klinik hastane gibi donanımlı maşallah. Ayrıca temiz, ferah ve güzel. doktorumuzun ilgisi ve bilgisi güzel. Yapılan işlemlerden bende, çevremdekilerde cok memnun kaldık. Farklı yerlerde kötü tecrübeler edinmiş biri olarak bu yorumu emeğin hakkı olarak yazmayı borç biliyorum. herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum.

 • I
  Yer: Diş Hekimi Şerife Türkeri KliniğiHizmet: Diş Teli Tedavisi

  Yaklaşık 6 aydır diş çapraşıklığımın düzelmesi için kendisine gitmekteyim. 6 ayda dişlerimin mimarı oldu. Kalite , güven , güleryüz her şeyi ile mükemmel. Aile boyu tercihimiz Şerife Türkeri Kliniği

 • B
  Yer: Diş Hekimi Şerife Türkeri KliniğiHizmet: Diş agrisi

  Mukemmel bi ortam rahatlaci muzik ve balkona yerlestirilmis bahcesi ile insan dişçi korkusunu atiyor. Bekleme alanini goremedim zira hic bekletmediler saolsunlar . Serife hanim cok cana yakin ve eli cok hafif bir doktor hanım elleri dert gormesin. Ilgi ve alakaniz icin bu mesaji borc bildim cok tesekkur ederim saygilarimla.

 • A
  Yer: Diş Hekimi Şerife Türkeri Kliniği

  1 yıldır gömülü diş tedavisi görüyorum . Tedavi gayet başarılı bir şekilde ilerliyor .Ve gerçekten doktorum Şerife Türkeri den çok memnunum. Kendisine teşekkür ediyorum .

 • Z
  Yer: Diş Hekimi Şerife Türkeri KliniğiHizmet: Diş Teli Tedavisi

  11 aydır diş teli tedavimim Diş Hekimi Şerife Türkeri kliniğinde gerçekleştirildi. Diş teli tedavisinde korkularım vardı. Ama güleryüzle karşılandım ve motive edildim. Temiz, hijyen bir ortamda olduğu gibi mülayim bi diş hekimidir kendisi. Diş teli tedavimi gayet iyi bi şekile devam ettirdi. Diş teli tedavim neredeyse bitmek üzere ve çok olumlu sonuçlar alıyoruz. Ben çok memnun olduğumu dile getirmek istiyorum. Teşekkür ederim. -Zeynep A.

 • U
  Yer: Diş Hekimi Şerife Türkeri Kliniği

  Cok güler yüzlü cok sevecen bir doktor ayrica bir o kadar bilgili, deneyimli ve eli hafif bir insan cok memnun kaldim teşekkür ederim kendisine

 • T
  Yer: Diş Hekimi Şerife Türkeri KliniğiHizmet: Diş Teli Tedavisi

  Benim çenemde yamukluk vardı şuan diş teli tedavisi görüyorum bir yıl oldu şuan dişlerim bayaa düzeldi inşaallah kısa zamanda çıkacak. Tedavi sürecinde hiç acıma felan hissetmedim.Şerife doktorum sayesinde oldu işini gerçekten severek yapan birisi.Tatlı dilli güler yüzlü bir insan. İşini de gayet güzel ve temiz bir şekilde yapıyor işine bağlı diyebilirim.

 • K
  Yer: Diş Hekimi Şerife Türkeri KliniğiHizmet: Diş Teli Tedavisi

  Bugün düşlerime güzeller güzeli doktorum yüzük taktı.( Çok mutlu oldum daha önce hiç biri bana yüzük takmamıştı).Sonrada da alt tellerim takılacak. Umarım sonuç çok güzel olur. Çok sıcak kişiler onlarla karşılaştığım için çok mutluyum. Allah onlardan razı olsun. ☺☺☺

 • B
  Yer: Diş Hekimi Şerife Türkeri KliniğiHizmet: Ortodonti

  Kahramanım Şerife Türkeri. Gerçekten Antalyanın en iyi diş hekimi canım Şerife ablacım.Azı dişlerimde çok ileri derecede çürük vardı ve kullanılamayacak haldeydiler, birçok doktora gittim hepsi de olumsuz yorum yaptı ki azı dişlerimin çekilip yerine implant olması gerektiğini diyenler oldu daha sonra internetten Antalyanın en iyi diş hekimi diye aratma yaptım ve ilk sırada çıkan Şerife Hanım hakkında çok olumlu ve güzel yorumlar edindim. Daha önce bulmuş olmayı o kadar isterdim ki. Herkesin olumsuz baktığı azı dişlerime kanal ve dolgu tedavisi uyguladı ve çok şükür yıllardır tek bir sorun yaşamadan mutlulukla kullanıyorum. Çevremdeki herkese şiddetle tavsiye ediyorum ve herkes en az benim kadar memnun kalıyor.Tedavimin devamı olan ortodontik işlemler için de yine kapısını çaldım ve yine harika bir iş çıkaracağından çok eminim. Güler yüzüyle, güzel kalbiyle, örnek alınacak sabrıyla, şifalı elleriyle,harika alan bilgisine sahip oluşuyla ve kendisi gibi güler yüzlü ekibiyle umarım benim gibi umutsuz olan birçok hastaya daha umut olur.Iyi ki varsın Şerife ablacım.

 • A
  Yer: Diş Hekimi Şerife Türkeri KliniğiHizmet: Ağız Bakımı(Diş Ve Diş Eti Bakımı)

  Diğer bütün gittiğim diş hekimleri bir yana Şerife Hanim bir yana. Davranışları konuşması ve tedavi süreci boyunca harika bir doktor. Diş hekimi korkusu olanlar var ise kendisiyle mutlaka tanışmalı derim, eminim ki korkunuzdan eser kalmayacak.

 • Şerife hanıma ilk kez bugün gittim, gayet tatlı dilli, güler yüzlü bir tavırla karşılaştım, ben çok memnun kaldım, kendisine teşekkür ediyorum.

 • P

  Diş hekimi algım Şerife Hanımla latif ve estetik bir hal aldı.
  Korkularıma son verdi.Avrupa'da bazı ülkelerde uzunca yıllar yaşadım.
  doktor kalitesi olarak çok ama çok üztünde.
  Teşekkür ederim En iyi Hekim.

 • Y

  Merhaba;
  Kırık ve sararmış ön sağ dişimi yaptılar.
  Halen kullanıyorum ki neredeyse 13 ay geçti ve kırılmadı :)
  Daha önce farklı hekimlerde 2 kez yaptırmıştım.2-3 haftada düştü ve beni suçladılar!
  Sanki fındık kırma makinasıyım.arkadaş dikkat ettim diyorum yinede kendileri mükemmel olduğu için beni suçlamaya devam ettiler.
  Şerife Hanımefendiye teşekkür ederim.
  Gidin ve paraya tapmayan dürüst doktor nasıl oluyormuş görün.
  Kendilerine teşekkür edeceğim hemde her platformda çünkü artık rahatça gülebiliyorum.

 • R

  9 yaşındaki kızımı ilk defa dişçiye götürdüm. ben ve eşim çok endişeliydik. ağlar mı problem çıkartırmı diye. çocukluğumuz aklımıza gelmişti. ilk dişçiye zorla gitmiştik ve acımayacak deyip kerpetenle dişimizi çekmişlerdi. fakat şerife hanımın yaklaşımı çok profesyoneldi. ilk önce cihazları tanıttı. hangi işlemleri yapacağını anlattı. çok güzel bir iletişim kurdu. sonra da izlemek istediği çizgi filmi açtı. kızımız ve biz çok rahatladık. pembe renkli güzel bir dolgu yaptı. dişçiden nefret eden biri olarak ilk defa bukadar işini güzel yapan bir dişçi görmekten ailecek çok memnun olduk. şerife hanıma teşekkür ediyoruz.

 • E

  Merhaba.öncelikle en iyi hakime teşekkür ediyorum vesile olup bizleri doktor hanıma yönlendirdiler.çok memnun ve mutluyum çünkü; *çok temiz bir klinik *hastada kullandığı alet ve diğer malzemeler çok kaliteli be temiz *doktor hanım çok zarif ve hafif bir el ile işlerimi yaptı *hipnoterapist oluşu hasta duyarlığını maxsimuma çıkartmış *randevularına çok sadık en 6 seans gittim toplamda 5 adkika bekledim,bir hastasının gidişi ile diğerini gelişi arasına 10 dakika vakit bırakıyor.beklemiyosun yani *ön üst 6 dişimi lamine kapladı ve ben bile ayıramıyorum sanki orjina gibi(halen şaşkınım) *bence doktordan çok bir sanatçı,sanatçıyı tanırım çünkü bende profesyonel sanatçıyım *bence diş doktoru efsanelerini yıkan kadın... Teşekkürler Şerife hanımcım ve teşekkürler en iyi hekim.

 • A

  Merhaba yaz tatillerinde diş yaptıran tuhaf tipler olmamızı sağladı ya şerife hanım bilmiyorum artık.annem ve 4 yaşındaki kızımı getirdim bu kez.eli çok pratik anneme kanal tedavisi yaptı ki kusma reflexiolan bir insanken hipnoz etti bence.üztelik daha önce 3-5ay süren kanal tedavisi maceralarımız varken 1 saat 10 dakikada inanmak istemedim.Ama brawo yani.iş bilene kılıç kuşanana diyorum.minişimede pembe 1 tane doldu yaptılar.4 yaşında ve 62 yaşında 2 kişi peşpeşe ve mükemmel uyum pes dedim.Tebrikler şerife hanım ve teşekkürler en iyi hekim....

 • Y

  en iyi hekime teşekkür ederim. Aile boyu hekimimizi değiştirdik. para odaklı olmayan işinin ehli ve güler yüzlü bir doktor. Şaşırıyorum halen her şeye para olarak bakmayan doktorlarda varmış diye. Azı dişimdeki büyük bir çürük sebebi ile başka bir hekime gitmiştim.Ya kaplama ya çekilip implat yapıcaz dediler. Nedense pek güvenemedim. Elide çok sert ve kaba bir erkek doktor larada. Şerife hanımı internetten en iyi hekimden buldum. Gerek olmadını yapacağı bir dolgu esnasında diş kırılmazsa en 5 sene daha kullanabileceğimi söyledi. Ve yaptıda. 3000 tl yi bulabilir denilen işi 160 tl ye yaptı. Eli çok hafif 5 yaşındaki kızımı getirdim. Dilay kesinlikle ağzını bile açmazdı ki inanılmaz bir kontak yeteneği sayesinde 4 tane minik renkli dolgu yaptı.Müteşşekkirim. Saygı duyulması gereken bir insan. Çünkü mesleğine saygısı var.

Hakkımda

Hakkımda

 • Diş Hekimi Şerife Türkeri; 2009 yılında Hacettepe Üniversitesinden mezun olmuştur. 2010 yılında Konyaaltındaki Özel Kliniğinde Ağız ve Diş Sağlığı üzerine çalışmalarına başlamıştır. Aynı zamanda Hipnosisttir. Tüm ağız ve diş tedavilerinin yanında Ortodontik, İmplant Cerrahisi ve Pedodontik tedavileride kendisi yapmaktadır .Dünya görüşü olarak maddeci bir bakış açısına hiç bir zaman sahip olmamış olup " İnsana Değer Verme" ve iyilikler ekseninde yaşamayı ülkü edinmiştir. Evli olup 8 ile 3 yaşlarında iki kız çocuğuna maliktir. Konyaaltı kliniğinden mülkiyet sorunları sebebi ile 2016 yılında evininde burada bulunduğu Döşemealtına kendi mülküne taşınmıştır. Halen ağız ve diş sağlığı hizmetlerine devam etmektedir.

Okullar / Eğitimler

 • Ankara Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi - Diş Hekimliği, 2003 - 2008

Deneyimler

 • MDA / Mental Development Academy / HYPNOSIS 2012
 • Diş Hekimi Şerife Türkeri Kliniği - Devam

Fotoğraflar

Röportaj

Bu uzmanlık alanını tercih etme sebebiniz nedir?

Diş hekimliģi meslek anlamında hayalini kurduğum tek branştı. Diş hekimi olmamda 8 yaşımdayken sol üst azı dişimin hiçbir tedavi uygulaması görmeden çekilip diş eksikliği yaşamam oldu. Üniversite yıllarıma kadar hep sol üst çenemde bir diş boşluğu ile yaşadım :( yaşadığın hoşuna gitmediyse kimseye yaşatma düsturu ile yola çıktım :)

Mutlaka zor bir meslektir, o yüzden şöyle soralım: Mesleğinizin kendine özgü zorlukları nelerdir?

Akıl, beden, alet, makina, ikili diyaloğların grift oluşu bir zorlu eksen oluşturuyor. Lakin hepsi zor ve vazgeçilmezim...

Yaptığınız iş ile ilgili en sevdiğiniz 3 şey nedir?

Tedavi sonrası içten gülümsemeler, işini iyi yapmış olmanın verdiği iç rahatlığı ve duymayı başardığımız hâyır duları...

Görev yaptığınız süre içerisinde sizi keyiflendiren veya aklınızda kalan bir vaka veya olayı bizimle paylaşmak ister misiniz?

Kısaca şöyle, sürekli hastam olan bir beyefendinin anneleri ki 75 yaşlarındaydılar, diş çekimi ve protez için bana gelmişlerdi. Valide hanım bileklerimin ince olduğunu görünce yüzüme karşı bu kız mı cekecek dişlerimi bunun gücü yetmez demişti :) Kısa bir konuşma ile sadece muayeneye ikna edip o aralıkta 2 tane dişini çekiverdim. Kalktı dişlerimi ne zaman cekicen diye sorunca ünit tepsisindeki dişlerini gösterdim. Kısa bir muayene aralığında dişlerini aneztezi ile alıverdik, oğlu ve asistanımla gülüştük te teyzem yine gülmedi ama halen bizim için kıymetli bir hastadır kendileri. Rabbim hayırlı uzun ömür versin kendilerine...