Dt.

Sevgiye Sanyer

verifiedCreated with Sketch.

8 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0388

Randevu al doktoru değerlendir
Son 30 gün içerisinde 131 profil ziyareti var

1996 Ankara Üniversitesi mezunuyum.2000 yılından beri muayenehanemde hizmet vermekteyim. daha fazla

Randevu al

Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
8 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • S
  Konum: Sevgiye Sanyer MuayenehanesiHizmet: Diş Dolgusu

  Diş hekimine gitmekten her zaman korkmuşumdur, sanırım bu nedenle dişlerime iyi bakmaya özen gösteriyorum. Sevgiye hanım la her randevu bir tedaviden çok bir dost ziyareti gibi geçiyor. Tüm tedavi tatlı bir sohbetle tamamlanıyor, elinin hafifliği de cabası...

 • Ş
  Konum: Sevgiye Sanyer MuayenehanesiHizmet: Estetik Diş Hekimliği Uygulamaları

  Dislerimdeki renk degisimi ve genel muayene icin gitmiştim. Dislerimin önceki halinden eser kalmadi. Gulumsemeye bile cekindigim dislerimle artik korkmadan kahkaha atiyorum.Gercekten memnun kaldim.ayrica orjinal disimizi korumaya yonelik yaklaşımı da gunumuzde zor bulunan bir meslek ahlakı bence. Guleryuzlu tavri icin de doktorumuza tesekkur ederim.Kesinlikle herkese öneririm.

 • S
  Konum: Sevgiye Sanyer MuayenehanesiHizmet: Diş kaplama

  Diş kaplaması için gittim. İlgi ve güleryüzlü bir hekim. Eli çok hafif işinde usta birisi. Teşekkürler sevgiye hanım.

 • Konum: Sevgiye Sanyer MuayenehanesiHizmet: Kanal Tedavisi

  Sevgiye hanimi tanimaktan dolayi oldukca memnunuz. Kendisi ailemizin dishekimi.Isinde gösterdiği titizliği ve insana guven veren sevecen yaklasimida cabasi. Annem yaptırdığı implantlardan cok memnun, ayrica bende ön dişlerime yaptırdığım estetik dolgulardan dolayi olukça mutluyum.Sevgiye hanim sayesinde daha ozgüvenle gülebiliyorum.Kendisine tekrar teşekkür ediyorum.

 • R
  Konum: Sevgiye Sanyer Muayenehanesi

  Doktor hanım cok ilgiliydi ve yaptıgı tedaviden memnun kaldım.Doktor hanıma burdan da teşekkur ediyorum!

 • Y
  Konum: Sevgiye Sanyer MuayenehanesiHizmet: Kanal Tedavisi

  Askerlik hizmetimi yaparken taş gibi kumanyalar yiye yiye azı dişlerimin çoğu kırılmıştı. Çektiğim ağrılar heralde yazarak falan anlatılmaz. Kanal tedavisini abartarak anlatanlar yüzünden yıllarca kaçmıştım. Ama Sevgiye hanımı tanıdıktan sonra tüm düşüncelerim değişti. Güler yüzü ile ağrısız sancısız bir şekilde tabiri caizse dişlerimi sıfırlayan Sevgiye hanıma bir teşekkür etmek istedim. Birçok kişinin çekilmesi gerek dediği dişimi kurtardı. Kaplamalı dişlerim kanal tedavili dişlerim ve tedavi süreçlerini çok kolay atlatmamı sağladı. Korkularımı yendik pisikolojik destek verdi bilinçli bir tedavi süreci yaşadım. Kendisine defalarca kez teşekkür ederim.

 • Konum: Sevgiye Sanyer MuayenehanesiHizmet: Diş Dolgusu

  Yaklaşık 2 yıldır tedavilerimde kendisini tercih ediyorum. Eli oldukça hızlı ve şimdiye kadar hiçbir sorun yaşamadım. Çok samimi ve sevecen bir insan. Tanıdığım herkese de öneriyorum.

 • Konum: Sevgiye Sanyer MuayenehanesiHizmet: İmplant tedavisi

  Sevgi hanıma iki senedir ertelediğim implant tedavisi için başvurdum. Güler yüzü ile inanılmaz korktuğum aşamaları en kısa zamanda sonuca ulaştırdı. Emeği için çok teşekkür eder şiddetle diğer hastalara tavsiye ederim.

Hakkımda

Hakkımda

 • 1996 Ankara Üniversitesi mezunuyum.2000 yılından beri muayenehanemde hizmet vermekteyim.

Okullar / Eğitimler

 • Ankara Üniversitesi

Deneyimler

 • Özel Muayenehane

Fotoğraflar

Röportaj

Bu uzmanlık alanını tercih etme sebebiniz nedir?

İnsanlara faydalı olabileceğim en güzel alan.

Mutlaka zor bir meslektir, o yüzden şöyle soralım: Mesleğinizin kendine özgü zorlukları nelerdir?

İşini sevdikten sonra hiç bir zor tarafı yok.

Yaptığınız iş ile ilgili en sevdiğiniz 3 şey nedir?

İşlem bittikten sonra hastamın aynaya bakıp gözlerindeki mutluluğu görmek. Hatalarımın gençleşmesine yardımcı olmak. Güzel gülümsemeleri sağlaya bilmek.

Görev yaptığınız süre içerisinde sizi keyiflendiren veya aklınızda kalan bir vaka veya olayı bizimle paylaşmak ister misiniz?

Çok var ama ilk aklıma geleni söyleyeyim. Hastamın düşen kronunu yani kaplaması tekrar yapıştırabilmem için içini temizleme gerekli. İçini temizlerken aynı çürük temizler gibi ağız dışında temizliyorum. O kadar temizleme işine dalmışım gibi sanki hasta ağzında çalışıyor gibi tükürelim dedim. Hastam bana döndü tüküreyim mi dedi. Tabii yardımcım ben hastam herkes bir birine baktı ve bir kahkaha patlaması oldu.