Dt.

Sezgin Kübra Polat

verifiedCreated with Sketch.

9 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0388

Randevu al doktoru değerlendir Soru Sor
Son 30 gün içerisinde 161 profil ziyareti var

Gaziantep Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi daha fazla

Randevu al

Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
9 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • M
  Konum: Diş Bahçesi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Gaziantep

  Doktor hanıma diş çekimi,kanal tedavisi, estetik dolgu yaptırdım.Sırada diş temizliği ve implant var. Kendisi hastaya zaman ayıran, hastayı bilgilendiren,hastanın acı duymaması ve kendini rahat hissetmesi için elinden gelen çabayı gösteren özverili bir hekim. Korkmadan ve endişelenmeden kendinizi emin ellere bırakabilirsiniz.Teşekkürler.

 • Z
  Konum: Diş Bahçesi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Gaziantep

  Gerçekten çok kibar bir kişi. Muayene de sorduğum tüm sorulara nazikçe ve açıklayıcı cevaplar verdi gönül rahatlığı ile gidelecek bir doktor

 • D
  Konum: Diş Bahçesi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği GaziantepHizmet: Önceki dolgularda iki diş arasında uyum sorunu

  Problemli eski dolgular çok itinalı bir şekilde yenilendi. Yeterli zaman ve gerekli özen için çok teşekkürler.

 • D

  Tavsiye ederim.Düzenli olarak diş bakımı ve diş temizliği yaptırıyorum.İtina ile temiz ve hijyen bir ortamdı.İyi bir kalitede ağız ve diş bakımı sağlığı yapılıyor.En ufak ayrıntıya kadar diş temizliği için özenerek yapıyor.Başka bir yere gittiğimde lekeler kalıyordu.Arka dişlerimdeki en ufak ayrıntıya kadar temizliyor.Bende memnunum.Tedaviden ve süreçten memnunum.Diş temizliği için gittim fakat yapmaması gereken tedavileri de yaptı.Diş filmimi çekti,hasas noktaları tespit etti,tavsiyelerde bulundu,yapmam gerekenleri uzun,detaylı ve açıklayıcı bir şekilde anlattı.

 • H

  Tavsiye üzerine gittim.Kanal tedavisi için tercih ettim.Son derece başarılı ve kaliteli.Tedaviden ve süreçten son derece memnun kaldım.Herkese tavsiye ederim.

 • E

  Kanal tedavisi için gittim.Çok korkarak gittim.Kanal tedavisi zor bir işlem fakat korktuğum gibi olmadı geri kalan bütün tedavilerim Kübra hanım'la devam edicem.Hasta memnuniyetini çok düşünüyor.Hastasının canının yanıp yanmamasını bizzat kendisine yapılıyormuşçasına hissederek tedavi başlıyor.Ağzımda işlem yaptığını dahi hissetmiyorum.Ben Kübra hanım'dan çok memnun kaldım.Hem kendisinin yakınlığından,samimiyetinden,ilgisinden ,başarısından dolayı çok teşekkür ediyorum.

 • M

  Tavsiye üzerine gittim.Dolgu,kanal tedavi ve 1 tane de kaplama yaptırdık memnun kaldım.Samimiyet olarak kendime çok yakın hissediyorum.Yaptıkları tedaviler olumlu.Tedaviden ve süreçten memnun kaldım.

 • M
  Konum: Diş Bahçesi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Gaziantep

  Dişim ağrıyordu fakat işlerimden dolayı ve korkumdan gidemiyordum ve daha sonra kübra hanımın ismini duydum ve aynı gün randevu aldım ilk olarak muayene oldum ve daha sonra kanal tedavisi gerektiğini söyledi ve hemen işleme geçtiler korktuğum kadar ağrımadı ve çok memnun kaldım tesekkür ve tavsiye ederim.

  Sezgin Kübra Polat2017-12-27

  Çok sağolun teşekkür ederim .

 • G
  Konum: Diş Bahçesi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği GaziantepHizmet: Diş ağrısı

  Dişimdeki ağrı ve bu ağrınının fena şekilde baş ağrısı yapması dolayısıyla dr. Kübra polat hanımefendide muayene ederek en kısa sürede dişteki ağrı ve sorununu bir anda buldukları ve tedavi yollarını söylediği için çok teşekkür ve takdir ederim bundan dolayı da ilk muayenede çok memnun kaldım... Teşekkürler

  Sezgin Kübra Polat2017-12-26

  Teşekkür ederim sağolun.

Hakkımda

Hakkımda

 • Gaziantep Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi

Okullar / Eğitimler

 • Gaziantep Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi