Tahmini yanıtlama süresi:

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Uzmanları göster Nasıl çalışır?

Adres

Yeni Mahalle Mahallesi. Vatan Caddesi. No:24 Atakum, Atakum, Samsun
FizyoDiyet's

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Kabul edilen yaş grubu: yetişkin, her yaştan çocuk

Diyetisyen Randevusu

Randevu


Özgeçmiş

Hakkımda

Diyetisyen/Fizyoterapist Sıla ACAR,1994 yılında Bafra'da doğdu.İlk,orta ve lise öğretimini Bafra'da tamamladı. Gelişim Üniversitesinde çift anadal yap...

Daha fazla

İlgi alanları

  • Şişmanlık (Obezite)
  • Diyabet (Şeker Hastalığı)
  • Kilo Problemi
Tümünü göster

Hizmetler


Yeni Mahalle Mahallesi. Vatan Caddesi. No:24 Atakum, Samsun

FizyoDiyet'sYeni Mahalle Mahallesi. Vatan Caddesi. No:24 Atakum, Samsun

FizyoDiyet's

8 hasta yorumu

Genel skor

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
Ç
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: FizyoDiyet's

Hayatımda doğru düzgün spor yapmayan ben işe yaramayan bir fizik tedavi sonrasında tavsiye üzerine yolunu tuttum sıla hanımın. Hayatımda aldığım en doğru kararlardan biridir. Skolyozum düzeliyor, sırt ve bel ağrılarım geçti. Üstüne vücudum daha sıkı ve dinç. Tüm bunların yanında birde sıla hanımın o içten gelen gülümsemesi ve samimiyeti eklenince şahane ve zamanın nasıl geçtiğini anlamadığınız seanslar ortaya çıkıyor. Haftada 2 günle başlayan seansları 3 güne çıkardım ve vaktim olsa her gün gelirim o derece :) Şiddetle tavsiye ediyorum.
Not: ayrıca çoookk başarılı bir diyetisyendir. Buna şahidim :)


B

Kendisinden çok memnunum.Çok başarılı,çok iyi,işini gerçekten seven iyi bir hoca ve iyi bir insan.Ben arkadaşımın tavsiyesi üzerine gittim, çok sevince de bırakmadım. Bir yıldır devam ediyorum,bırakmayı da düşünmüyorum. İnsana spor yapmayı sevdiriyor.Zor kilo veren biriydim, seanslarından bunalmadan hem diyetisyenlik hem de fizyoterapi olarak yararlandım.Aynı zamanda pilates de yapıyorum.İstediğim ideal kiloma kavuştum, bel ağrılarım geçti.Rahat uyuyabiliyorum geceleri,yağ kas oranım istediğim duruma geldi.


B

Hamileydim,fizyoterapist olduğu için tercih ettim,pilatese devam ettim.Doğum sonrası da tercih ettim.Ben tedavi amaçlı olarak bel ağrılarımda dolayı pilatese gidiyorum.Kişiye özel dersler tek tek veriliyor, grup halinde değil; bu hoşuma gitti.Terapi sonunda daha güçlü oldum,ağrılarım azaldı, pilatese devam ediyorum.Terapilerden memnun kaldım.Yakınlarıma da tavsiye ederim.


C
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: FizyoDiyet's

Bir yıldır Reformer ile pilates yapıyorum. Çok keyif aldığım ve huzur bulduğum bir ortam. Özellikle gerilme hareketleri çok rahatlatıcı..


N

Kendisinden çok memnunum,çok ilgili,güleryüzlü,ayrıca samimi bir insan olduğunu düşünüyorum.Destek için elinden geldiği kadar yardımcı oluyor.Ben pilatese gitmek istiyordum.Aynı zamanda diyetisyen olduğu için daha donanımlı,her anlamda bilinçli.Hem diyetisyen ve hem fizyoterapist olduğundan olası bir yerimi incittiğimde farklı bir danışmana gitmem gerekmiyor. Bu nedenlerle kendisini tercih ettim.Yaptıklarımdan sonuç aldım, sıkılaşıyorum,daha dik duruyorum.Daha sağlıklı hissediyorum,daha rahat hissediyorum,daha esnekğim,sindirimsel olarak da daha rahatım.


T
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: FizyoDiyet's Doğum sonrası güç kaybım, ağrılarım ve fazla kilom oluştu, kendisine ilk danışmamla birlikte harika bir yaklaşımı oldu.

Vücudumdaki güç kaybına göre bir programla gün gün gelişimimi takip etmesi ve sürekli motive bir birey olması şahaneydi, diyet programımı emzirme dönemime göre en güzel şekilde ayarladı.


N

Kendisi iyi bir diyetisyen ve aynı zamanda iyi bir fizyoterapist.Kendi konularıyla ilgili yeterli bilgi ve donanımlara sahip,yetkin bir danışman.Kendilerini gözlemledim, diğer diyetisyenlerle ve fizyoterapistlerle karşılaştırdığımda bana daha uygun geldi.Yapmış olduğu uygulamalarla, gerek diyet gerekse fizyoterapilerle maksimum seviyeye geldiğimi söyleyebilirim.Seanslarım devam etmekte.


S

Ben çok çok memnun kaldım.Tavsiye üzerine tanıştık.Son derece titiz,son derece bilgili,mesleğini seveni,mesleğini heyecanla yapan,genç bir danışman.Ben pilates ve sağlıklı yaşam için tercih ettim.Görüşme sonucunda vücut toparlandı ve daha fit oldum.9 ay oldu başlayalı.Çok rahat hareket edebiliyorum, çok daha esneğim,ağrılarım geçti.Verilen listeler bana uygundu ve ben de şaşırdım çünkü 3 kilo da yağdan kaybım olmuş. Seanslarıma devam edeceğim.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Diyetisyen/Fizyoterapist Sıla ACAR,1994 yılında Bafra'da doğdu.İlk,orta ve lise öğretimini Bafra'da tamamladı. Gelişim Üniversitesinde çift anadal yap...

Daha fazla

İlgi alanları

  • Şişmanlık (Obezite)
  • Diyabet (Şeker Hastalığı)
  • Kilo Problemi
Tümünü göster