Prof. Dr.

Sinan Adıyaman

verifiedCreated with Sketch.

El cerrahisi, Ortopedi ve travmatoloji

11 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0344

Randevu al doktoru değerlendir Soru Sor Son 30 gün içerisinde 757 profil ziyareti var

Prof. Dr. Sinan Adıyaman özel muayenehanesinde hizmet vermektedir daha fazla

Randevu al

Randevu oluşturmak ücretsizdir. Uygun bir tarih/saate tıklayarak randevu alabilirsiniz.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
11 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • Yer: Sinan Adıyaman MuayenehanesiHizmet: Ön Çapraz Bağ Bağların Ameliyatı

  Halı sahada geçirdiğim kaza sonucu ön çapraz bağımda kopuk meydana geldi. Yaşadığım şehirde uygun bir doktor bulamadığım için başka şehirlerde doktor arayışına girdim. Sinan hocamızın adını tanıdığımız bir doktor önerdi. Kendisine muayene olduktan bir hafta sonra ameliyat günü aldık. Ameliyat sırasında menisküsümde de yırtık olduğunu ve onu da diktiğini söyledi. Yani dizi komple bakımdan geçirmiş olduk. İki ameliyat bir arada olunca iyileşme süreci uzasa da şuan gayet iyiyim. Topallama ya da ağrı neredeyse geçti. Şuan fizik tedavi sürecindeyim diz çöküp oturabildiğimde heralde başka sıkıntı kalmayacak. Tabi bu biraz süre gerektiriyor.

  Sinan hoca çok sıcak kanlı bir doktor. İşinin ehli olduğu saten tartışılmaz. Kendisine teşekkür ediyor ve alanında güvenilir bir uzman olması nedeniyle kesinlikle öneriyorum.

 • C
  Yer: Sinan Adıyaman MuayenehanesiHizmet: omuzdan parçalı kırık ameliyat

  işini gönül gözü ile yapan branşında yetkin başarılı güvenilir saygım sonsuz sonuç olarak çok başarılı bir ameliyat geçirdim

 • G

  Annemin 3 sene öncesi el cerrahisindeki başarılı ve sorunsuz ameliyatı ve babamın bu seneki menisküs operasyonu ile sıkıntılarımızı bilgi ve tecrübesiyle kısa zamanda çözmesinden dolayı kendisine çok teşekkür ediyorum. Ayrıca randevularımızı kısa sürede organize eden Sinan hocanın yardımcısı ve sekreteri Sultan hanıma da özellikle ameliyatlardan sonraki günlerde durumumuzu Sinan hocanın talebi üzerine bizden öğrenip hocayı eksiksiz bilgilendirmesini taktir etmeden geçemem. İyi ki varsın Sinan hocam.

 • N
  Yer: Sinan Adıyaman MuayenehanesiHizmet: Sag el İsaret parmagı sinir ve tendom kopması

  Sinan hocamizla sag el isaret parmagimin tendom ve sinirleri kopması sonucu tanışdık. Bayan kuaförü oldugumdan dolayı olayın oldugu gün doktor arayışına girdim cünkü elim benim meslegim ve bu eli en iyi sekilde duzeltecek birine ihtiyacim vardi. Hocamızda sagolsun hic vakit kaybetmeden bana ameliyat günü verdi. İlk karsılasmamızda bile merhaba dedigi an babacan tavirlariyla ve insana güven veren yapisiyla tamam dedim bu parmak düzelcek. Ameliyattan 3 hafta sonra parmagim oynamaya basladi suan calisabiliyorum. SİNAN ADIYAMAN hocamıza ve ekibine cok tesekkür ediyorum başarılarınin devamını diliyorum.

 • C
  Yer: Sinan Adıyaman Muayenehanesi

  2015' de halı sahada topun sert gelmesi ile sağ el bileğimde oluşan kırık nedeniyle alçı tedavisi ile kurtarılmaya çalışıldı 1 2 ay geçmeden kaynamıştır diyerekten kendim çıkardım alçımı aslında çok büyük bir hata yapmışım.. 2 sene sonra yani 2017 temmuz ayları tekrar ağrılarım başladı tekrar gittiğimde ise ordaki kırığın hiç kaynamamış olması ve 2 yıldır kırık bir bilekle iş yapmış oluduğumu söylediler ve ameliyatla geçiceğini söylediler açıkcası korktum.. 3 4 el cerrahı ile görüştüm dediklerine göre insan vücudundaki en zor kaynayan 2 kemikten biri olduklarını söylediler hatta hiç kaynamayada bilir dediler.. ve hatta bir doktor azarladı nasıl becerdin diyerek.. hepsi ameleyatını yaparım lakin garanti veremem gibisine konuştular yani bana hiç GÜVEN vermediler yaptıkları veya yapacakları işten.. kısa sürede Sinan Hocamızla tanıştık herşeyi bana düzgün bir şekilde anlatıp kendi el hareketleriyle gösterdi güler yüzüyle. tek korkum tekrar bisiklete binememekti hocamızda ameliyatı olur olmaz en kısa sürede seni tekrar bisiklete bindiricem demesi ile 08.08.2017 tarihinde 1 saatlik bir öperasyon ile eski sağlığıma kavuştum.. 6 hafta alçıda 5 hafta atelde kaldıktan sonra 2 haftalıkda fizik tedavimi oldukdan sonra herşey eskisi gibi.. Suan 7. ayımdayım hemen hemen her ay düzenli olarak kontrollere gidiyorum. şimdi bisikletimede biniyorum kampımada gidiyorum.. Gerçekten işinde UZMAN bir Doktor'dır diye bilirim..Gönül rahatlığıyla öneririm.. :)

 • El parmak tendon kopması
  sol el 4. parmağımın bükülmesi sonucu tendon kopması olmuş..
  üzerinden bir ay geçtiğinde sinan adıyaman bey’i tanıma fırsatım oldu.

  Önce ;
  ilk olduğu gün gittiğim bir hastane’de flim çekip yumuşak doku zedelenmesi olduğunu söylediler. basit kas gevşetici verip gönderdiler.geçmedi , ikinci kez 1-2 gün sonra gittiğimde yine aynı şeyi söylediler.
  beni rahatsız eden ağrı sonrası gittiğim özel bir hastanenin ortapedi bölümünde durumu anlayabilmek için emar çektirdim kendi isteğimle ve hızlı olmak için ..
  tendon kopması olduğunu,amelyat gerekli olduğunu fakat orda iyi bir el cerrahı olmadığını, acil iyi bir el cerrahı bulmam konusunda beni bilgilendirdiler.
  gittiğim çok iyi bir hastanenin el cerrahı amelyatıma çok geç gün verip kopan ve kaygan tendonun geri kaçabilceğini , kaçma olur ,ise amelyat gününe kadar belki parmak , devamında avuç içi , bilek ve hatta diğer bilekden kesi ile parça alıp bu problemi çözebilceğini, (ek yapabilceğini ) ama belki sonuç dan da memnun kalmıycağımı söyledi.tedirgin oldum , çok korktum. ve üzerinden zaman geçince illaki bunlar olacaktı..
  yıllar önce ismini duyduğum ve o günlerde tekrar adı hatırlatılan sinan adıyaman beyi önerdiler. birde ona git hemen dediler.

  Sinan Adıyaman ‘ a gittiğimde ;
  Hiç korkutmadı , çok pozitif bir insan sadece eli ile baktı tendon kopmuş yarın sabah 09:00 ‘ da seni ameliyata alıyorum dedi. sadece bu kadar konuştuk. amelyat oldum bitti. kontrollere gittim.
  3 hafta sargı’da durdu elim , yarın sargım çıkacak. çok huzurluyum.
  parmağımı kurtardı bence , hareket var , ağrım çok az .. ve çok iyi eskisi gibi olur diye inanıyorum. olcak da dedi zaten doktor bey.
  bu kadarmış.

  çok koktuğum yerde yarın amelyat günümdü ama yarın sinan hoca elimdeki sargıyı çıkaracak. yani iyleştim .. aynı gün ..
  belki de şanstı Sinan Adıyaman ..

  zamanla güçlencek de dedi parmağın. şu saatten sonra zaten olan oldu sonuç ne olursa olsun kendi adıma göze alıyorum. ama işini seven bir doktor iyleşme sürecini kesinlikle hızlandırıyor ..
  sinan bey gördüğümüz , tanıdığımız kadarı ile işini seven , çok pratik , samimi ve ilgili bir doktor.

  Sinan bey’e çok teşekkür ediyoruz.

  hiç düşünmeden sağda solda zaman geçirmeden Sinan Adıyaman’a gitmenizi tavsiye ederim. Ben ilk duyduğumda çok da geç kalmadan gittiğim için çok şanslı olduğumu düşünüyorum.


  yardımcısı Sultan hanım ‘da çok ilgili , samimi ve güler yüzlü .. ona da çok tesekkür ediyoruz.

  Burcu AKPINAR

 • Geçen hafta çarşamba günü tanıştık samimiydi o anda karar verdik.Oğlum kolunda düşme sonucu kırık oluştu iki yil once ameliyat oldu .platin konuldu gayet başarılı bir operasyon du bir yıl sonra platini alırken sinir kesilmesi sonucu parmaklarını açamaz oldu. Ve biz bir yıldır çare ariyor bu işin ehline emanet olunmak istiyorduk .biraz arastirma sonucu Sinan ADIYAMAN hocamızla Ameliyat için sozlestik ve dün yani tanıştıktan bir hafta sonra gayet başarılı bir operasyon ile ayaktan koluna sinir transferi yapıldı. Dün bir bugün ikinci gün ve parmaklarını oynatmaya başladı bile Sinan ADIYAMAN hocama aynı zamanda Batu MALATYALI ,Mehmet ÇAVUŞ ve isimleri bilemediğim IBNİ SINA hastanesi ortopedi el cerrahi bölümü çalışanlarına sevgilerimi saygılarımı sunuyoruz. Iyi ki varsınız. .

 • N

  İki el bileğimde sinir sıkışması vardı. Sinan Bey aynı zamanda ikisini birden ameliyat etti. Çok kısa zamanda sağlığıma kavuştum. Kendisi çok iyi bir doktor olduğu gibi, aynı zamanda çok iyi bir insan. Çok teşekkür ediyorum.

 • T

  zonguldakta yanlış bir tedavi sonucu sol e3lim sakat kaldı ankara ibni sina hastanesinde tedaviye başladım doktorlar tek amaliyatta sol elimi eski hağline getirdi 2.ameliyatımda ise platinleri aldırdım şuan eski elim yerine geldi burdan prof.dr:sinan bilgin dr:adem ünlü dr:sinan tagıyev dr:elvinagazade 1.cerrah:bilgin sırrı sinan 1.anestezist:ökten fatma feyhan hepsine çok çok teşekkürlerimi sunarım gerçekte türkiyeyi bırak dünyanın en iyi doktorları cerrahları

 • S

  Sinan Bey benim doktorum ve ondan cok memnunun. O cok iyi bir doktor ve cok iyi bir insan.

Hakkımda