Prof. Dr.

Suat Gezer

verifiedCreated with Sketch.

35 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0388

Randevu al doktoru değerlendir Soru Sor
Son 30 gün içerisinde 302 profil ziyareti var

Doç.Dr. Suat Gezer , lisans eğitimini 2000 senesinde Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesinde , ihtisas eğitimini ise 2006 senesinde Ankara Atatürk Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi… daha fazla

Randevu al

Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
35 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • N
  Konum: Medline Adana Hastanesi

  eşimin akciğerindeki kitlesi hocamızın sayesinde başarıyla temizlendi.Hem kişisel,hemde hekim olarak samimi ve candan tavırlarından çok memnun kaldık.Hocam iyiki varsınız.Allah size sağlıklı uzun ömürler versin.

 • Konum: Medline Adana Hastanesi

  Ben hastanız muhittin sığmak in oğluyum akciğer kanseri 2,evre hastalığı olan babamı ameliyat ettiniz ve çok başarılı bir operasyon ile bize umut ışığı oldunuz size ne kadar teşekkür etsem azdır Elleriniz in tüm hastalara şifa ve umut olduğu için Allahim sizi korusun esirgesin hocam Bizim için artık aileden birisiniz saygıyla ve mutesekkir hissederek önünüzde egiliyorum Allah razı olsun sizden Başarılarınızın devamını diliyorum.

 • H
  Konum: Medline Adana HastanesiHizmet: Bronşektazi

  Bronşektazi hastası ve bir sağlıkçı olarak araştırmadığım doktor ve hastane kalmadı her gittiğim doktor sağ akciğerimin yarısının alınması gerektiğini bunuda açık ameliyatla yapabileceklerini söylediler. (kapalı ameliyat tecrübeleri olmadığından ve bunu açıkca söyleyemediklerinden dolayı)
  Daha sonra bir kaç doktorun Suat Beyi tavsiye etmesi üzerine Dr. Suat GEZER'e gittim ve Rabbime şükürler olsun ki Suat Bey'le tanışma fırsatı buldum.Ameliyatımı büyük bir başarı ile ve sadece zarar gören bölgenin alınmasını sağlayarak kısa sürede eski sağlığıma kavuşmamı sağladı.
  Allah' ın Adana' ya vermiş olduğu en büyük nimetlerden birtaneside Dr. Suat GEZER.
  Ben memnun kaldım kesinlikle tavsiye edilebilecek mükemmel bir doktor Göğüs Cerrahi doktoruna ihtiyacı olan hastalar, önce Allah'a sonra Dr. Suat GEZER Bey'e gönül rahatlığı ile kendilerini emanet edebilirler. Ilgisi ,güler yüzü,insanlığı ve hekimliğinden dolayı tekrardan teşekkür ederim.Allah' ım ondan ve onun gibi doktorlardan razı olsun..H.YALÇIN..

 • F

  Dr. Suat GEZER'i Özel Medline Hastanesi'nde tanıdım. Plevra boşluğumda biriken aşırı sıvı sebebiyle hastaneye yatış yaptım. Hastaneye ulaştığımda tamamen kendimden geçmiş durumdaydım. Suat hocayı gördüğüm anda o güler yüzü ve güven verici duruşuyla önce psikolojimi düzelti ve doğru müdahalelerle beni iyileştirdi. Kendisine çok teşekkür ediyorum. FİLİZ TARHAN

 • Merhabalar, korkularınız, endişeleriniz var, evet haklısınız da. Ama deneyimimizi anlatmadan önce söylemek isterim ki, her ne olursa olsun inancınızı asla yitirmeyin.
  Ekim 2016 tarihinde babama akciğer kanseri teşhisi konuldu. Güvenebileceğimiz bir doktor araştırırken bir arkadaşımın tavsiyesiyle Suat Hocamı buldum. Gittiğimizde hocamız bizi güler yüzlü ve sıcakkanlı karşıladı. O kadar iyi ki ! Hastalığın teşhisi konulduğunda ameliyat şansımız yoktu ama Suat Hocamız bizi motive etti. Asla unutmuyorum gayet sakin bir şekilde eksilerimiz de var artılarımız da dedi ve her şeyi tek tek anlattı. Bizi en iyi şekilde bilgilendirdi, motive etti. Sayesinde asla inancımızı asla yitirmedik. Gittiğimizde umutsuzluğumuz, korkularımız, endişelerimiz vardı bizim de. Hocamız sayesinde en iyi şekilde tedavi sürecine devam ettik. Yaklaşık 4 ay kadar ilaç tedavisi gördük ve tedaviye yanıt aldık. Bundan 15 gün kadar önce de Suat hocamıza ameliyat olduk. Babam çok çabuk iyileşti ve şu an çok şükür iyiyiz. Önce Allah sonra hocamız sayesinde hastalığı yendik. Allah hocamızdan razı olsun. Siz bizim kanatsız meleğimizsiniz, iyi ki varsınız ! Allah sizi başımızdan eksik etmesin. Hep mutlu, hep başarılı kalın! Dediğim gibi asla inancınızı yitirmeyin ve Suat hocamıza güvenin. Herkese geçmiş olsun. Sevgiler.

 • 24 yaşındayım. Eğitim durumumdan dolayı adana da yaşamaktayım. uzun süredir yüz bölgemde ( burnumda ) el, koltuk altı ve ayak bölgelerim de aşırı terleme vardı. Araştırmalarım sonucu Suat hocamı buldum. Kendisinin Medline hastanesinde ets ameliyatı yaptığını aynı zamanda okuduğum üniversitede ( çukurova üni ) Doçent olduğunu öğrendim. Her ne kadar çelişki içinde olsam da ameliyatı yaptırmaya karar verdim ve bir kaç gün önce ameliyatı oldum.Ameliyat sonucu tam bir mucize el , burun , koltuk altı bölgemdeki terlemeler tamamen geçti ayak bölgesindekilerde ise % 70 oranında azalma var(ayak bögesine etki etmiyeceği ayak bölgesindeki terlemenin aynı şekilde davam edeceği söylenmişti ) ve olası yan etkileri olan göğüs ve sırt bölgemde herhangi bir terleme yok.
  Ben hocama , sekreter ve medline çalışanlarına çok teşekkür ederim.
  Onlar sayesinde hayatım değişti.
  İyiki varsınız...

 • Bir yıl önce Suat hocaya ameliyat oldum. Yalnız Türkiye de değil dünyada eşi benzeri görülmeyecek melek gibi bir doktor, Allah ondan razi olsun Allah kendisine de ailesine de zeval vermesin. Çaresiz umutsuz bir anımda başarılı bir ameliyat yapıp önce Allah sonra hocam sayesinde hayata geri döndüm. Hocamın burdan ellerini öperim elleri dert görmesin .Saygılarımla....

 • H

  Rahatsızlığım belli olunca arkadaşlarım Suat hocamı önerdiler. Akciğerim de kitleler vardı.Onları temizledi.Ameliyatım başarılı geçti.Çok memnunum sık sık kontrol eder.Doktor olarak ta insan olarak ta çok başarılı bir doktor.

 • D

  Çok şükür çok memnun kaldım.Göğsümde timus bezi için gitmiştim ameliyat oldum.Çok başarılı geçti.Ayrıca doktorumun yaklaşımından ilgisinden çok memnun kaldım.Ben 24 yaşındayım ve sanki beni yaşıtımmış gibi yaklaşması ve bilgilendirmeleri çok hoşuma gitti ve beni oldukça rahatlattı.Alanında başarılı bir doktor ve herkese tavsiye ederim.

 • R

  Hocamızı araştırdık.Hastalıklar çok önemliydi akciğer kanseriydim.Maddi açıdan sıkıntı yaşamadan uygulanacak tedavi için araştırmalar yaptım.Doktoruma gittim görüştük.Hocam da tedavi ye başladık.ameliyat oldum.Akciğerimden kitle alındı.Cerrah olarak çok ama çok başarılı.Onun sayesinde kanseri yendim ve sağlığıma kavuştum.Hocama çok güvendim ve güvenebilirsiniz.Hocama saygı ve hürmetlerimi iletirim.Allah ellerine dert vermesin beni kurtardı ve bir çok hastayı da kurtarmıştır ve kurtarıyordur.Tedavim boyunca hep yanımda olduğu kazandığı parada helal hoş olsun.

Hakkımda

Hakkımda

 • Doç.Dr. Suat Gezer , lisans eğitimini 2000 senesinde Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesinde , ihtisas eğitimini ise 2006 senesinde Ankara Atatürk Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tamamlamıştır.

Okullar / Eğitimler

 • Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi
 • Atatürk Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğt. ve Araştırma Hast.

Deneyimler

 • Medline Adana Hastanesi, Doç Dr: Halen
 • Viyana Tıp Üniversitesi, Göğüs Cerrahisi AD (Akciğer Nakli Kliniği): Eylül-Ekim-Kasım 2013
 • Çukurova Üniversitesi, Tıp Fakültesi, Göğüs Cerrahisi Kliniği, Doç Dr : Haziran 2011- Halen
 • Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi; Göğüs Cerrahisi Yrd Doç Dr: 2011
 • Gülhane Askeri Tıp Akademisi, Göğüs Cerrahisi Kliniği: Temmuz 2009-Haziran 2010
 • Şanlıurfa Devlet Hastanesi; Göğüs Cerrahisi Uzmanı: 30.06.2006–01.07.2008
daha fazla