Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0388

Randevu al Soru Sor Son 30 gün içerisinde 233 profil ziyareti var

Doç.Dr. Suat Gezer , lisans eğitimini 2000 senesinde Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesinde , ihtisas eğitimini ise 2006 senesinde Ankara Atatürk Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi… daha fazla

Randevu al

Randevu oluşturmak ücretsizdir. Uygun bir tarih/saate tıklayarak randevu alabilirsiniz.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
32 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • F

  Dr. Suat GEZER'i Özel Medline Hastanesi'nde tanıdım. Plevra boşluğumda biriken aşırı sıvı sebebiyle hastaneye yatış yaptım. Hastaneye ulaştığımda tamamen kendimden geçmiş durumdaydım. Suat hocayı gördüğüm anda o güler yüzü ve güven verici duruşuyla önce psikolojimi düzelti ve doğru müdahalelerle beni iyileştirdi. Kendisine çok teşekkür ediyorum. FİLİZ TARHAN

 • Merhabalar, korkularınız, endişeleriniz var, evet haklısınız da. Ama deneyimimizi anlatmadan önce söylemek isterim ki, her ne olursa olsun inancınızı asla yitirmeyin.
  Ekim 2016 tarihinde babama akciğer kanseri teşhisi konuldu. Güvenebileceğimiz bir doktor araştırırken bir arkadaşımın tavsiyesiyle Suat Hocamı buldum. Gittiğimizde hocamız bizi güler yüzlü ve sıcakkanlı karşıladı. O kadar iyi ki ! Hastalığın teşhisi konulduğunda ameliyat şansımız yoktu ama Suat Hocamız bizi motive etti. Asla unutmuyorum gayet sakin bir şekilde eksilerimiz de var artılarımız da dedi ve her şeyi tek tek anlattı. Bizi en iyi şekilde bilgilendirdi, motive etti. Sayesinde asla inancımızı asla yitirmedik. Gittiğimizde umutsuzluğumuz, korkularımız, endişelerimiz vardı bizim de. Hocamız sayesinde en iyi şekilde tedavi sürecine devam ettik. Yaklaşık 4 ay kadar ilaç tedavisi gördük ve tedaviye yanıt aldık. Bundan 15 gün kadar önce de Suat hocamıza ameliyat olduk. Babam çok çabuk iyileşti ve şu an çok şükür iyiyiz. Önce Allah sonra hocamız sayesinde hastalığı yendik. Allah hocamızdan razı olsun. Siz bizim kanatsız meleğimizsiniz, iyi ki varsınız ! Allah sizi başımızdan eksik etmesin. Hep mutlu, hep başarılı kalın! Dediğim gibi asla inancınızı yitirmeyin ve Suat hocamıza güvenin. Herkese geçmiş olsun. Sevgiler.

 • 24 yaşındayım. Eğitim durumumdan dolayı adana da yaşamaktayım. uzun süredir yüz bölgemde ( burnumda ) el, koltuk altı ve ayak bölgelerim de aşırı terleme vardı. Araştırmalarım sonucu Suat hocamı buldum. Kendisinin Medline hastanesinde ets ameliyatı yaptığını aynı zamanda okuduğum üniversitede ( çukurova üni ) Doçent olduğunu öğrendim. Her ne kadar çelişki içinde olsam da ameliyatı yaptırmaya karar verdim ve bir kaç gün önce ameliyatı oldum.Ameliyat sonucu tam bir mucize el , burun , koltuk altı bölgemdeki terlemeler tamamen geçti ayak bölgesindekilerde ise % 70 oranında azalma var(ayak bögesine etki etmiyeceği ayak bölgesindeki terlemenin aynı şekilde davam edeceği söylenmişti ) ve olası yan etkileri olan göğüs ve sırt bölgemde herhangi bir terleme yok.
  Ben hocama , sekreter ve medline çalışanlarına çok teşekkür ederim.
  Onlar sayesinde hayatım değişti.
  İyiki varsınız...

 • Bir yıl önce Suat hocaya ameliyat oldum. Yalnız Türkiye de değil dünyada eşi benzeri görülmeyecek melek gibi bir doktor, Allah ondan razi olsun Allah kendisine de ailesine de zeval vermesin. Çaresiz umutsuz bir anımda başarılı bir ameliyat yapıp önce Allah sonra hocam sayesinde hayata geri döndüm. Hocamın burdan ellerini öperim elleri dert görmesin .Saygılarımla....

 • H

  Rahatsızlığım belli olunca arkadaşlarım Suat hocamı önerdiler. Akciğerim de kitleler vardı.Onları temizledi.Ameliyatım başarılı geçti.Çok memnunum sık sık kontrol eder.Doktor olarak ta insan olarak ta çok başarılı bir doktor.

 • D

  Çok şükür çok memnun kaldım.Göğsümde timus bezi için gitmiştim ameliyat oldum.Çok başarılı geçti.Ayrıca doktorumun yaklaşımından ilgisinden çok memnun kaldım.Ben 24 yaşındayım ve sanki beni yaşıtımmış gibi yaklaşması ve bilgilendirmeleri çok hoşuma gitti ve beni oldukça rahatlattı.Alanında başarılı bir doktor ve herkese tavsiye ederim.

 • R

  Hocamızı araştırdık.Hastalıklar çok önemliydi akciğer kanseriydim.Maddi açıdan sıkıntı yaşamadan uygulanacak tedavi için araştırmalar yaptım.Doktoruma gittim görüştük.Hocam da tedavi ye başladık.ameliyat oldum.Akciğerimden kitle alındı.Cerrah olarak çok ama çok başarılı.Onun sayesinde kanseri yendim ve sağlığıma kavuştum.Hocama çok güvendim ve güvenebilirsiniz.Hocama saygı ve hürmetlerimi iletirim.Allah ellerine dert vermesin beni kurtardı ve bir çok hastayı da kurtarmıştır ve kurtarıyordur.Tedavim boyunca hep yanımda olduğu kazandığı parada helal hoş olsun.

 • G

  Kesinlikle Suat hoca çok başarılı bir doktor.Hem ilgisinden hem insanlığından hemde hekimliğinden çok memnun kaldık.Annem akciğer kanseri idi.Ameliyat oldu.Suat hocamın desteği ile kanseri yendi.Şuan rutin kontrolleri ile takibinde.Kendisine çok teşekkür ederiz.

 • B

  Ben gerçekten çok memnun kaldım.Çok ilgiliydi,çok sıcak kanlıydı ve psikolojik olarak ta rahatlattı.2 ameliyatımdı.Huzursuzdum bu konuda çok desteğini gördüm.Akciğerim de delik vardı ameliyat olmuştum ama tekrarladı.Kendim araştırarak ulaştık.İlk olarak eşim bir görüşme yaptı ve daha sonrasında ben gittim.Şuan iyileşme sürecindeyim ve gayet iyi geçiyor.

 • F

  Akciğerimdeki bir rahatsızlıktan ötürü Suat Gezer beye muayene oldum ve sonrasında ameliyat oldum. Hocamız harika bir hekim, benimle birebir ilgilendi ilgi alakası iyiydi beni gerekli şekilde de bilgilendirmiş oldu.

 • B

  Suat Gezer bey şikayetlerim üzerine gittiğim ve tesadüf eseri tanıdığım bir doktor oldu .Suat beye Akciğerimden ameliyat oldum ve ameliyatım başarılı geçti . Ameliyattan sonra herhangi bir şikayetim olmadı .Suat bey çok cesur bir hekim tereddüt ve kararsızlığı olmayan bir hekim bunlar benim için çok önemli özellikler son derecede memnunum kendisinden .

 • T

  Suat Hocam'a ameliyat oldum. Hastasıyla ilgilenen bir doktor. Hastanede kaldığımda hafta sonu olmasına rağmen gelip kontrol etti.Akciğerim de kist vardı ve ameliyat oldum. Kontrollere gidip geliyorum. Tedavi sürecim gayet olumlu sonuç verdi.

 • M

  Daha önce yaptığı ameliyatlarını gördüm ve Akciğerimin sol tarafı tamamen alındı. Sol akciğer hiç görev yapmadığı için komple alındı. Hocamdan Allah razı olsun. Tedavi sürecim devam ediyor. %95 bana garanti verdi,Çok daha iyi olabileceğim hakkında. Merdivenleri inip çıkabiliyorum ve araba kullanabiliyorum artık. Sağ tarafımdan soluma dönemiyordum. Hocam olmasaydı yaşama şansım çok az olacaktı. Allah razı olsun Hocamdan.

 • S

  İnternet aracılığı ile ulaştım Suat hocam'a.. En başarılı hekim olarak yorumlardan etkilenerek Hocama ulaştım. Öncelikle yapacağı ameliyatın olabilecek yan etkileri hakkında detaylı olarak bilgi verdi. Hem hastane hem de doktorumuzdan çok memnun kaldık. Kızım ter bezlerinden dolayı ameliyat oldu ve çok memnun kaldık. Herkese tavsiye ediyorum.

 • E

  Hocamız gerçekten çok ilgili. Tanıştıktan sonra ondan başka bir doktor'a ameliyat olmak istemedik. İnternet'den araştırdık ve hemen randevu aldık. Tedavi süreçlerini ve ameliyat başarılarını gördükten sonra gitmeye karar verdik. Eşim akciğer ameliyatı oldu ve 2 tane lobu alındı kitleyle beraber. Kesinlikle hiçbir sorun yaşamadık. 2 gün önce de kontrole gittik ve gayet iyi olduğunu belirtti Hocamız.. Allah kimseye dert vermesin ama öyle rahatsızlıkla karşılaştığımız takdir de mutlaka tercih ve tavsiye edeceğimiz doktordur.

 • A

  Akciğer kanseri teşhisi konulunca arkadaşımın tavsiyesi ile Suat hocama gittim ameliyatımı oldum şu an çok daha iyiyim. Suat hocam çok samimi biri psikolojik olarak da çok destek oldu mutlaka tavsiye ederim

 • N

  Araştırmam ve birkaç yerden aldığım tavsiyeler sonucunda Suat beye gittim sırtımda oluşan kitleler vardı onları aldırdım çok memnun kaldım ameliyatı başarılı yaptı ameliyat sonrası bakımı da güzeldi istediğim zaman kendisine ulaşabiliyorum

 • M

  Suat hocaya akciğerimin su toplaması nedeni ile bir doktorumun tavsiyesi ile gittim. Takibime başladı ameliyatımı yaptı şu an daha iyiyim Suat hoca gibi bir tanesini daha görmedim hastası değilde arkadaşıymışsınız gibi davranıyor çok babacan biri

 • B

  Suat bey'e babam tedavi olmuştu.Kendisi kesinlikle pozitif , hastayı anlayan ve hastanın da anlayacağı bir dilde motive ederek tedavi ediyordu. İlgisinden alakasından ve hassasiyetinden çok memnunduk . Hastasını yönlendirmeleri de gayet olumluydu .

 • A

  Manisa da bir göğüs doktorunun tavsiyesiyle gittik. Hastasına samimi davranan bir doktor. Babamın hastalığından dolayı gitmiştik.Çok güzel ilgilendi. Babamın akciğerinde kitle vardı.kanser teşhisi koyuldu. Tedavimiz devam ediyor. İlerde ameliyat olacak. İyi bir doktor ve hastasıyla çok güzel ilgilenmesinden dolayı herkese tavsiye ediyorum.

 • H

  Çevremizdeki daha önce giden tanıdıklarımızın tavsiyesiyle gittik. Hocamız anlatımlarıyla detaylı olarak bilgilendirdi. Oğlum'un trafik kazasından dolayı göğsünde İnce bağırsak ciğere baskı yapmasından dolayı gittik. Tedavi görüyor Şu anda. Hocamızın tedavisinden ve doktorluğundan dolayı tavsiye ediyorum.

 • Ö

  İnternetden en iyi göğüs uzmanı yazdığımızda ilk on sırada cıkıyordu Suat Hocam ve o nedenle tercih ettim.. İlgi alakası çok güzeldi. Öncelikle tetkikleri yaptılar. Babamda ileri derece de Koah hastalığı olduğu için gittik. Bize açıkca net olarak bilgi verdi. Ciğeri temizlense de ileride ki durumu hakkında nasıl olabileceğini belirtti. Asla Para için ameliyat yapmak isteyen doktorlardan değil. Doktorluğundan dolayı herkese tavsiye ediyorum.

 • Y

  Daha önce Babam hastanede yatarken doktorlarının referansıyla ulaştım. Eniyihekim.com sitesi aracılığı ile ulaştım. Durumumuzun aciliyetinin farkına vardı. Hemen ameliyat etti ve takibini yaptı. Kinektomi ameliyatı oldu babam. Hiçbir sorun yaşamadık. Tedavisi devam ediyor. Böyle bir sorun gördüğümde mutlaka tavsiye ederim.

 • S

  İnternetden araştırmalarımız sonucunda ulaştım.Hastasına davranışları çok güzel çok ilgili. Sorduğumuz sorulara yanıt alabildik.Her türlü aydınlattı bizi. Sadece muayene için gelmiştik. Hasta farklı bir şehirde tedavisini görüyor. Hastamız akciğer kanseriydi. Muayenesinden memnun kaldık.

 • C

  Annem Mediha BÜYÜKGÖÇER'in akciğer kanseri teşhisinden sonra sayın Suat Gezer hocamız ile tanıştık çok iyi ve başarılı bir ameliyat gerçekleştirdi. Tedavisi hala devam etmektedir. Çok iyi ve başarılı bir doktor olması yanı sıra hastalarıyla çok iyi diyalog kuran her defasında bizi güler yüzüyle karşılayan harika bir doktordur.Sayın hocamıza ilgi ve alakasından ayrıca doktorluğunun hakkını gerçekten verdiğinden dolayı çok teşekkür eder saygılarımızı sunarız. Ayrıca hocamızın güler yüzünden dolayı annem GÜLEN YÜZ doktorum diye hitap ediyor teşekkür ederiz Suat hocam saygılarla :)))))

 • H

  Babama haziran ayında teşhis kondu.3 ay önce ameliyat oldu ve çok başarılı geçti şu an çok iyi Suat Bey'e ilgisinden dolayı çok çok teşekkür ediyorum, çok başarılı başarılarının devamını diliyorum.Hatice Çınar

 • A

  İnsanlar yaptıklarıyla anılırlar. Suat Gezer 'inde mesleğindeki başarısı onun ne kadar iyi bir doktor olduğunu gösteriyor. Keşke değil ''İYİKİ '' benim doktorum dememi sağladı . Benim tedavim boyunca yardımlarınızdan dolayı ve yaptığınız kapalı ameliyat için çok teşekkür ederim. Yaşamınız boyunca başarılar diliyorum.. Sevgiler...

 • C

  Babam Hacı Ömer GÜVELOĞLU'nun akciğer kanseri rahatsızlığı hasebiyle tanıma fırsatı bulduğum hocamızla ilgili nacizane fikirlerim; "Beni Türk Hekimlerine emanet ediniz." sözünün Sn.Doç.Dr.Suat GEZER hocamızla bütünleştiğini memnuniyetle müşahede ettiğimi ifade ederim. Hocamız insani vasıfları ve mesleki bilgileri en üst seviyede bir kişilik Allah (C.C) hocamdan razı olsun. Gönül rahatlığı ile Erzurum'a dönüyorum. Serdaş GÜVELOĞLU.

 • Anneme akciğerinde kitle var dediklerinde Detaylı bir araştırma Yaptım ve tüm herkes Suat Gezer ismini işaret etti. Dr. Suat Gezere giderken düşüncem sadece başarılı bir doktor olduğuydu. Fakat tanışınca ve tedavi Süreci başlayınca farkettimki o bir doktordan öteydi. Annem onun yanına giderken Kardeşinin yanına gidiyor gibi mutlu, Babam güven duygusu içerisinde, bense bir abi bir dost bir babacan insanı görmeye gidiyordum. Tüm bu Duyguları bize hissettirmesinin yanında, Doktorluğu asla ama asla tartışılmaz. Kapalı akciğer ameliyatı yapıldı ve maşallah tek bir sorun yaşamadan taburcu olduk. Dr. Suat Gezere, ameliyat öncesi ve sonrası gösterdiği yaklaşımı, tarzı ve tavrından dolayı ; bununla birlikte sorulan sorulara gösterdiği sabır, ince ince detay vererek yaptığı yumuşak anlatımlar ve Herşeyden önemlisi Annemin psikolojisine varana kadar düşünüp, her konuda bize Işık olmasından dolayı sonsuz teşekkür eder kıymetli ellerinin her hastasına şifa olmasını dilerim. Aynı zamanda herkese tek saniye düşünüp doktor aramadan Suat Gezer Hocamı tercih etmelerini tavsiye ederim.

 • Suat hocama buradan çok çok teşekkür ederim. babama akciğer kanseri teşhisi konuldu 25.06.2015 tarihinde kapalı ameliyat yapıldı. gönül rahatlığıyla suat hocamı şiddetle öneriyorum.ilgi alaka hoşgörü bilgi paylaşımı harika....zaten tanışınca fark edersiniz...

Hakkımda

Hakkımda

 • Doç.Dr. Suat Gezer , lisans eğitimini 2000 senesinde Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesinde , ihtisas eğitimini ise 2006 senesinde Ankara Atatürk Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tamamlamıştır.

Okullar / Eğitimler

 • Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi
 • Atatürk Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğt. ve Araştırma Hast.

Deneyimler

 • Medline Adana Hastanesi, Doç Dr: Halen
 • Viyana Tıp Üniversitesi, Göğüs Cerrahisi AD (Akciğer Nakli Kliniği): Eylül-Ekim-Kasım 2013
 • Çukurova Üniversitesi, Tıp Fakültesi, Göğüs Cerrahisi Kliniği, Doç Dr : Haziran 2011- Halen
 • Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi; Göğüs Cerrahisi Yrd Doç Dr: 2011
 • Gülhane Askeri Tıp Akademisi, Göğüs Cerrahisi Kliniği: Temmuz 2009-Haziran 2010
 • Şanlıurfa Devlet Hastanesi; Göğüs Cerrahisi Uzmanı: 30.06.2006–01.07.2008
daha fazla