Tahmini yanıtlama süresi:

Adresler (2)

Şair Eşref Bulvarı No: 69/2 Kat:1 Daire:4 Filiz Apt., Konak , İzmir
Şükrü Araç Muayenehanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Herhangi bir hizmet eklenmemiş
Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

24 hasta yorumu

Genel skor

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
S
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Şükrü Araç Muayenehanesi Diğer

Hastaya yaklaşımı, zarafeti, bilgisiyle çok saygı duyduğum doktor. Beni protez ameliyatı olmaktan kurtardı. Minnettarım. Son kararı Şükrü hocamdan duymadan operasyon kararı vermemek gerek. Randevuları çok yoğun olduğu için 2.5 ay sabırla bekledim ama değdi.

R
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Şükrü Araç Muayenehanesi Diğer

Herkese merhabalar. Şükrü hocayla yolumuzun kesişmesi bu internet sitesi sayesinde olmuştu. Yorumları okudum çok araştırdım sonra randevu almaya karar verdik. İyi ki almışız. Resmen yeniden doğdum. Şükrü hocama total kalça protezi ameliyatı oldum. İyi ki de olmuşum. Şükürler olsun ağrım, sızım, bacağımda kısalık kalmadı çok memnunum. Doğuştan kalçamda yuva yoktu.6 kez ameliyat oldum ama hiçbiri fayda etmedi. Aksine yanlış ameliyatlar yanlış işlemler derken kalçamın yapısı bozuldu, kalçamda kireçlenme, kas eksikliği ve 2-3 cm kısalık kaldı bacağımda ve ağrılara dayanamayacak dereceye geldim. Kalçam kireçlenmişti hareket kabiliyetim çok azdı. Yürümeyi bırakın çoğu zaman ağrıdan oturamıyordum ve yatamıyordum, ayağıma da tabanlık kullanıyordum. Kireçlenmeden dolayı sırtüstü yatsam dizim yukarı kalkıyordu düz yatamıyordum asla. Ayakta kalamıyordum dizimde bir şey olmamasına rağmen ağrılarım dizime vuruyordu. Ağrıdan sızıdan ağlıyordum o derece. Şükrü hocadan randevu aldıktan sonra muayene etmesinden bile anladım ne kadar iyi bir doktor olduğunu o zaman karar verdim daha konuşmadan ameliyat olmaya çok detaylı muayene etti çünkü belli alanında uzman. Sonra konuştuk tek tek yapacağı işlemi ve ameliyat sonrasını hepsini anlattı. Dediği gibi eksiksiz bi şekilde oldu hepsi, ameliyatı oldum süreç de anlattığı gibiydi. Ben hayatımda hastasıyla ilgilenen böyle bir doktor görmedim. Hemen ayağa kalktım kısa zaman içinde. Ağrım sızım kalmadı. Bacağımda kısalık da kalmadı. Artık tabanlıksız yürüyebiliyorum. Belim de düzeldi ameliyattan sonra. Belimde çukurluk vardı. Kalçamın biri küçüktü şimdi belim düzeldi ve kalçalarım eşit. Uzunca anlattım çünkü benim yerimde olup da hala kararsız kalan ya da doktor arayan varsa kesinlikle öneririm. Size insan gibi yaklaşan, sizi anlayan, size en uygun tedaviyi sunan güler yüzlü ve çok ilgili sevecen biri. Allah Şükrü hocaya uzun ömürler versin. Şükrü hoca gibi doktorların sayısını arttırsın inşallah. Benim hayatım değişti başkalarının neden olmasın? Sağlıklı günler diliyorum herkese..

Z
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Şükrü Araç Muayenehanesi Diğer

Öncelikle bilgisine ve becerisine güvenini karşı tarafa inanılmaz hissettiriyor. Dikkatle dinleyip tüm soruları sıkılmadan cevaplıyor. Eşimin kalça protezi ameliyatını yaptı. Çok ilgili hastane sürecinde hergün gelip tüm kontrolleri ve pansumanı kendisi yaptı. Nezaketli , kibar ve gerçekten işinin ehli çok az doktor var. Ne kadar teşekkür etsek azdır. Gözü kapalı gidilecek kıymeti bilinecek nadir doktorlardan .

I
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Şükrü Araç Muayenehanesi Kalça Protezi

1 yaşındayken kalça çıkığı teşhisi koymuşlar.ve 1 yaşındayken 73 yıllarında kalça ameliyatı ailem yaptırmış fakat kalça kemiği ve yuvası tamamen birbirine düzleşmiş ve 8-10 cm yukarıya kaymış şekilde kaymamış.kalçamı %10 kullana biliyordum 46 yaşına kadar 8-10 kısa olmasına rağmen zorda olsa beni çok güzel idare etti. 1 ya da 1,5 yıldır çok ağrı çektim zor günler geçirdim 1-2 saat uykuyla işe gittim.imkansız olan Saygı değer Hocam Şükrü beyi duydum. Yoğunluğundan dolayı sıra almak biraz zor oldu ama sonra 24/11/2018 tarihinde tahliller yapıldıktan sonra 30/11/2018 tarihinde hocam ameliyat yaptı , Şu an 2 ay oldu tek değnek yürüyorum. Tabi ki kas ağrıları olacak çektiğim acılar onunu yanında bir değil Bana 2 baharı nasip etti Ayağımı uzattı düzgün şekilde yürüyebiliyorum. Ellerine sağlık Allah Böyle Hocalarımızı gerçekten eksik etmesin.

G
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: İzmir Başkent Üniversitesi Zübeyde Hanım Uygulama Ve Araştırma Merkezi Kalça Protezi

Şükrü hocam 2017 Ocak ve Mart aylarinda babamin kalca protezi ameliyatlarını gerceklestirdi. Memnun kaldik ifadesi hissettiklerimizin yaninda cok yetersiz kalacak, babamin hem fiziksel hem psikolojik anlamda hayati degisti. Sayin hocam hepimizin hayatina dokundu ışık oldu... Sonsuz minnet duygularimizla, sevgiler

H
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Şükrü Araç Muayenehanesi

45 yaşındaki annemin doğumsal kalça çıkığı ameliyatını yapan harikulade doktor. Kelimeler ile anlatılmayacak bir insan. Teşekkür ederiz. Ortopedi doktorlarının tavsiyesi ile gittigimiz müthiş doktor.

Doğrulanmış kullanıcı

Yıl 1984 ben 7 yaşındayım.. çocuk felci geçirmiş hiç yürüyemeyen bir çocuğum.. şükrü hocam o zamanlar tepecik ssk da mesleğinin ilk yıllarını yasayan idealist bir doktor..donemin en ünlü profesörleri muayene etmiş ve yürüyemez demişler..ve şükrü hocam babama ben bu çocuğu yürütürüm demiş.. tek bir ameliyat ve ben cihaz yardımı ile ayağa kalktım.. kendisine minnettarligim bununla sınırlı değil...yil 2004 motorsiklet kazası geçirdim ve hasbel kader muayenehanesini buldum..cebimde kuruş para yok..sgk yok..utana sıkıla kapısını çaldım.. sekreteri açtı genç bir beyfendi..sukru hocam beni yine muayene etti filmlerimi inceledi ve bana gerekenleri yine yaptı.. şükrü hocam hayatıma dokunduğun için sonsuz teşekkürler
NEZİR ERGÜN

Doğrulanmış kullanıcı
Konum: İzmir Başkent Üniversitesi Zübeyde Hanım Uygulama Ve Araştırma Merkezi Diz Protezleri

Bizde kısa süre önce hocamıza annemin diz protez ameliyatını yaptırdık.mukemmel bir hekim böyle bir doktorumuz olduğu için kendimizi çok şanslı hissediyoruz.ilgi alaka moral verme konusundada süper bir hoca kendisine ve ekibine teşekkürü borç biliyorum.iyi ki varsınız sayın hocam hastanız bahriye aykut adına kızı vasfiye arık

Doğrulanmış kullanıcı

Çok kilolu olmama rağmen değerli hocamın engin bilgisi ve becerikli elleriyle yaptığı total diz protezi ameliyatından sonra kısa sürede ayağa kalktım.Şu anda hiç bir şikayetim yok.Diğer dizim için en yakın zamanda ameliyat randevusu alacağım.Şükrü hocama her an dua ediyorum..Varolsun..

Doğrulanmış kullanıcı

odasına zorla soktuğum annem yarım saat konuştuktan sonra hemen beni ameliyat edin demesi kadar normal birşey olamaz çünkü o kadar açık anlattı ki bize durumu, o kadar kendinden emindi ki, güven duyduk. bu aralar hiçbir doktora duyamadığımız güven verdi. sadece gerçekleri söyledi.

Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Bu doktor/uzman mısınız?

Profili düzenle veya yönet
İlgili aramalar