Tahmini yanıtlama süresi:

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Uzmanları göster Nasıl çalışır?

Adresler (2)

İsmet Paşa Mahallesi İzmit Karayolu 3.Km, Çiftlikköy
Yalova Devlet Hastanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Herhangi bir hizmet eklenmemiş
Aydınpınar Mahallesi Sarı Caddesi No:2, Mudanya
Mudanya Devlet Hastanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

7 hasta yorumu

Genel skor

S
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Yalova Devlet Hastanesi Diğer

Öncelikle Şule hanımı daha öncelerinde Tanıyordum kendisinin hamilelik süreci olsun doğum izni olsun dönüşünde benim randevu bulamama dönemlerim olsun Uzun bir süre kendisine ulaşamadım. O süre zarfında farklı farklı doktorlara gittim farklı birden çok ilaç başlanıldı ve gerek kendim gerek doktorlar tarafından bıraktım. Tedavim hep yarım kaldı hep en ufak bi ilerleme bile kaydedemedim onca zaman boyunca. Böyle oluncada En son bu sene tam dibe vurmuştum. Ümitsiz çaresiz kalmış bu sefer hiç Kurtulamam düzelemem demiştim. Allah nasip ettiki Şule hanıma sıra bulabildim kendisine gittiğimde benimle çok ilgili alakalı dikkatli biçimde ilgilendi. Daha önceki tedavi süreçlerimi inceledi değerlendirmelerde bulundu öneri ve alternatifler sundu sonrasında kendisinin bana uygun gördüğü bir ilaç tedavisine başladım ve gerçekten imkansız dediğim düzelemem dediğim o bozuk ruh çökmüş halimi doktor hanımın verdiği ilaçları birazda düzenli ve istikrarlı kullandıktan sonra çok geçmeden yaklaşık bir ay içinde ben resmen 99derece tekrar hayata geri döndüm. beni enkazın altında ölüme terkeden ruh halimin en ana etkeni evin en büyüğü oluşum herşeyin sorumluluğunu yüklenmem O yüklerin altında ezilme daha önceleri yaptığım bir evliliğin boşanma ile sonuçlanmasının altında yatan tramvalar vs vs problemler karşısında yerle bir olan bir psikoloji….Benim Her zaman inandığım tek şey şifa Allah’tan dır ama vesile olanda Şule hanım olmuştur. Allah doktorumuzu başımızdan eksik etmesin bize iyi geldiği gibi Allahta bütün işlerini iyi götürür inşallah.Ayrıca Şule hanımı tanıdığım kadarıyla kendini her konuda çok iyi geliştirmiş alanına oldukça hakim ilgili hastalarıyla tebessüm içinde iletişim kuran bir çok sosyal sorumluluk projelerinde Bulunan aktif verimli bir hekimdir. Sorunu olan herkesin Şule hanıma başvurmalarını şiddetle öneriyorum her şey için çok teşekkür ederim doktor hanım Allah sizi evladınıza evladınızı size bağışlasın inşallah

A
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Yalova Devlet Hastanesi Diğer

Takıntı sorunum vardı, teessüf olarak mhrs den rendevu alarak gittim, çok iyi karşıladı, iyi bir dinleyici, vermiş olduğu ilaçlar bende olumlu etki yarattı, şuan kendimi çok iyi hissediyorum, kendisine çok teşekkür ediyorum, iyiki sizi tanıdım hocam, başarılarının devamını diliyorum.. Aydın Metin.

S
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Yalova Devlet Hastanesi Diğer

bozukluk tanısı koyulan anneannem için üç ay boyunca hiçbir sonuç alamadım ve araştırmalarım sonunda Şule hocami buldum anneanem bir hafta içinde tepki vermeye başladı ve ikinci haftada normal hayatına döndü gerçekten mükemmel ötesinde bir doktor iyi ki sizi tanimisiz iyi kii Hastalarıyla aşırı ilgili çok güzel takip ediyor ve en önemlisi çok destek oluyor Her şey sizin sayenizde hocam iyi ki varsınız size minnettarız

P
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Mudanya Devlet Hastanesi Diğer

Doktor hanımla 4 seans görüşmemiz oldu. Benim sorunum insanlardan uzak durmak sürekli uyku hali ve en nihayetinde işe bile gitmek istememekti. Kendisinin konuşması insana yaklaşım tarzı güven veriyor. sanki aklınızdan geçen düşüncelerinizi anlıyor gibi.artık o kötü düşüncelerim eskisi gibi değil.ne kadar teşekkür etsem az devam etmeyi düşünüyorum.

Ş
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Mudanya Devlet Hastanesi Diğer

Şule Hanıma birkaç aydır gidiyorum. Ailemin de ısrarları sonucunda kendisi ile görüşmeye başladım. Tedaviye başlamadan önce çok sinirliydim. Çevremdeki herkese yerli yersiz çıkışıyordum. Doktor hanım ile görüşmelerimiz sonrasında uyguladığı teknikler faydasını gösterdi. Kendisine çok teşekkür ederim.

E
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Mudanya Devlet Hastanesi Diğer

Eşim bipolar onu dinliyor ilaçlarını takip ediyor sırf onunlani değil talebimiz olmamasına rağmen 3 yaşındaki kızımı da in inceliyor ne yapmamız yönünde bilgiler veriyor yani işini bu kadar çok seviyor ve dikkat ediyor. Sabırlı her konuşmaya önem veriyor bir Dr daha ne yapsın.. iyiki varsın hocam Allah sayınızı arttırsın..

H
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Mudanya Devlet Hastanesi Diğer

Takıntı hastalığım nedeniyle yaklaşık 6 aydır doktor hanıma gidiyorum. Şimdiye kadar birçok hekime başvurdum şifa bulamadım.obsesif hastalığının ne kadar zor olduğunu çeken bilir. Doktor hanım tedavinin başından bu yana çok yardımcı oldu. Bana yol gösterdi. Sabırla dinledi. Yanlışlarıma müdahale etti. Kendisine çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız hocam.

Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş