Adresler

 • Özel Malatya Park Hospital

  Fırat Mah. Şefik Tugay Cad. No:15, Battalgazi
  44320 Malatya

  Bu doktor ziyaret için internet üzerinden randevu almaya henüz izin vermedi

  E-posta adresinizi bırakın, doktorla internet üzerinden randevu alabileceğiniz zaman sizi bilgilendireceğiz

Benzer Doktorlar, Uzmanlar

Hasta, Danışan Görüşleri

Görüşünüzü paylaşın
5

Genel skor
6 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • M

  Omiriligimde tumor vardi doktor cok rahat konusuyor ve kendine guveniyor karsisindaki kisiyede guven veriyor cok ilgili yabanci durmayan bir doktorumuz ameliyatım basariyla yapti allah ondan razi olsun nadide Cagıl..

 • süleyman çaylı hocam bilgi ve tecrübesi ile insana aşırı bir güven veriyor. kimi doktorlar gibi konuşulmaya gelmez değil. tam aksine konuşup anlatan ilgili mütevazi bir insan.oğlum ensar ın skolyoz ameliyatını başarıyla gerçekleştirdi. ALLAH ondan razı olsun.kesinlikle güvene bileceğiniz mükemel bir doktor.

 • Ne kadar mükemmel bir doktor olduğunu anlatmaya kelimeler yetmez. Kardeşim bonunda c4-c5 kemikleri arası çatlama meydana geldi ve ölümden döndü. Kişi kaderi kesinleşinceye kadar elinden gelenin en iyisini yapmalıdır ve yüce Rabbim Süleyman hocam ile tanıştırdı. Kaderimiz kesinleşinceye kadar Süleyman hocamız elinden geleni yaptı ve şuan çok şükür iyi durumdayız. Sağolsun varolsun hocamız biz çok memnun kaldık varsa benzer şikayeti olan şiddetle tavsiye edilebilecek nadir insanlardandır.

 • Kardeşimde 10 ay önce talihsiz bir olaydan ötürü boyun kırığı meydana gelmişti. Adıyaman, Gaziantep, Diyarbakır ve Malatya'daki hastanelerin birçoğuna gittik.Doktorların bir bölümü ameliyatsız geçer bir bölümü de tek çare amelliyat dediler. Hastamızın durumuda gittikçe kötüye gidiyor, sol tarafı bayağı güçsüzleşmiş, yürüyemez, kolunu hareket ettiremez duruma gelmişti. Yapılacak olan ameliyatta çok riskli ve her türlü sonucu olabilecek bir ameliyattı. Bayağı doktor araştırdık. Genel kanı prof. dr Süleyman Çaylı'nın iyi bir doktor olduğuydu. Biz de Önce Allah'a Sonra da prof. dr Süleyman Çaylı'ya güvendik. Yaklaşık bir ay önce ameliyyatı yaptık. Çok şükür ameliyat sorunsuz geçti. Ameliyat sonrasında da hem doktorumuz hem hastane ekibi sorunlarımız olduğunda ilgilendiler. Kardeşim şuan çok iyi durumda. Allah prof. dr Süleyman Çaylı'yı başımızdan eksiik etmesin.Dualarımız sizinle hocam.

 • Akromegali hastaligi sebebeiyle gittigimiz inönü üniversitesi beyin cerrahi bölümünde abime hipofiz adenom ameliyatini başari ile yapan süleyman çayli hocaya ve ekibine sonsuz teşekkürler. İyiki varlar. Onlar hepimizin gururu. Kıymetlerini bilelim

 • Ben 35 yıldan beri Almanyanın Münih kentinde yaşıyorum, uzun yıllar Akromegalie hastalıgından dolayı agrılar ve acılar çektim. (Hıpofiz bezinde Makroadonem >1 cm.), Almanyada en az 20 kez yıllar içerisindeki agrılarımdan dolayı Doktorlara gittim, hastanelerde yattım, vucudumdaki organların büyümesinden dolayı artık rahat nefes alamaz olmuştum (Büyüyen Dil) Uyku Apnesinden dolayıda CPAP aletsiz uyumam mümkün degildi. Malatya İnönü Üniversitesi Beyin Cerrahi Bölümünde Sayın Prof. Dr. Süleyman Rüştü Çaylı tarafından Hipofiz bezindeki cerrahi müdahaleyle (Burundan yapılan Mıcrochrurgıe ) ameliyatın ilk gününden itibaren tüm sağlıgıma kavuştum ve ameliyattan 3 gün sonrada İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezinden taburcu oldum. Sayın Prof. Dr. Süleyman Rüştü Çaylı beye büyük beceri ve Bilgisinden dolayı teşekkür eder, daha nice degerli Beyin Cerrahları yetiştirmesi dilegiyle . Akın Önen Dipl. Volkswirt

Bu doktor musunuz?

240

hasta son 30 günde bu profili görüntüledi

Bu profil sizin mi?
Kontrolü devralın