Adresler

Benzer Doktorlar, Uzmanlar

Hasta, Danışan Görüşleri

Görüşünüzü paylaşın
4.5

Genel skor
8 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • afyona giderken düzce yolunda geçirdiğimiz trafik kazası nedeniyle sakarya eğitim araştırma hastanesine kaldırıldık. babamın belinde oluşan çatlak için Doktor Tibet Bey ameliyat önerdi. kendi evimizden uzakta olduğumuz için afyona sevkimizi istedik ameliyatı afyonda olabiliriz ancak dedik. tedaviyi kabul etmediğimizi söyleyerek bir daha asla hastayla ilgilenmedi. sevkimiz için gerekli ambulans yahut bir fikir verilmedi. tomografi sonuçlarımız verilmedi. umarım yolunuz ne bu hastaneye ne de doktor tibete düşer.

  Bu doktor musunuz? Bu görüşe cevap ver! Şimdi kayıt olun

 • ben ferah çınar tibet beyi 2008 yılında tanıdım ve bel fıtığı boyun fıtığı ameliyatı oldum ve çok memnunum allah kendisinden razı olsun kendisi herşeye layık bi doktor herşeyi hakeden bi doktor allah onun tutduğunu altın etsin

 • dr Tibet Kacıra ya omurilik ameliyatı oldum omurilik de lezyon (ependimom) tespit edildi ameliyatım çok başarılı gecdi Allah Tibet beyden razı olsun sonsuz teşekkürlrimi sunuyorum...

 • Ben 27 yaşındayım bel kayması ve bel fıtığından ameliyat olacaktım ama genc oldugum icin cok korkuyordum.sonra bana Tibet beyi önerdiler.ve korkarak da olsa Tibet beye ameliyat oldum.2 hafta gecti cok iyiyim.tibet bey işinde hızlı ve estetiğe önem veren biri.vede cok güler yüzlü.kendisine cok teşekkür ederim.

 • 24 temmuz 2014 gunu gecirdigim bir kaza sonucu doktor tibet beyi tanidim insanligina hosgorusune bana yaptigi cok guzel ameliyattan dolayi sonsuz tesekkur ederim.

 • kendini işine ve insanların iyiliğine adamış benzeri az bulunan çok iyi doktor.mütevazılığının yanı sıra işinde başarılı ve dürüst.7sene önce ist. paşabahçe has.belfıtığı ameliyatı oldum.çok memnun kaaldım.ilginizden ve başarınızdan dolayı teşekkürler.iyiki size rastladım Dr.Kaçıra.ender rastlanır bilimadamısınız.

 • ilk defa gittiği ve kendisinden çok pozitif bir yaklaşım gördüm.kendisine güven veren bir hekim ,tavsiye edeceğim bir hekim,kendisine çok teşekkür ederim

 • 01.11.2013 tarihinde Yrd.Doç.Dr.Tibet Kaçıra'ya boyun fıtığı ameliyatı oldum. Tesadüfen gitmiş olduğum Tibet hocamdan hem uzmanlık bilgisi hemde hastalara olan üslubu konusunda oldukça memnun kaldım. Hastalığım nedeniyle beş beyin cerrahisi doktoruyla görüştükten sonra ameliyatımı Tibet hocama olmaya karar verdim. Konuşma üslubu, vermiş olduğu tatmin edici bilgi hastayı psikolojik olarak oldukça iyi hissettiriyor. Ameliyatımda başarılı geçti. Doktorların üslubuna oldukça dikkat eden biri olarak Tibet beyi hem ilgi hem de bilgisi konusunda tebrik ediyorum. İyi ki karşıma çıkmış. Sağlıklı günler.

Bu doktor musunuz?

165

hasta son 30 günde bu profili görüntüledi

Bu profil sizin mi?
Kontrolü devralın