Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Randevu al Uzmanları gör Mesaj gönder
Numarayı göster

Sakarya Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi kadrosunda 2 adet acil tıp uzmanı, 1 adet adli tıp uzmanı, 1 adet aile hekimliği uzmanı, 5 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 5 adet beyin ve... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Sakarya Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Şirinevler Mahallesi Sağlık Caddesi No:195

54100 , Adapazarı ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Sakarya Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi kadrosunda 2 adet acil tıp uzmanı, 1 adet adli tıp uzmanı, 1 adet aile hekimliği uzmanı, 5 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 5 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 3 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 3 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 4 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 2 adet gastroenteroloji uzmanı, 1 adet gastroentroloji cerrahisi uzmanı, 8 adet genel cerrahi uzmanı, 4 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 3 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 11 adet göz hastalıkları uzmanı, 6 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 4 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 12 adet kardiyoloji uzmanı, 6 adet kulak burun boğaz uzmanı, 2 adet nefroloji uzmanı, 1 adet neonatoloji uzmanı, 6 adet nöroloji uzmanı, 2 adet nükleer tıp uzmanı, 9 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 7 adet pratisyen uzmanı, 1 adet psikiyatri uzmanı, 1 adet psikoloji uzmanı, 1 adet radyasyon onkolojisi uzmanı, 6 adet radyoloji uzmanı, 2 adet romatoloji uzmanı, 1 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 1 adet tıbbi patoloji uzmanı, 5 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Sakarya Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Sakarya ilinde Adnan Menderes Bulvarı Şirinevler mahallesi Adapazarı adresinde bulunmaktadır. Sakarya Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2644445400 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Cengiz Ertekin Diğer

  Dr.Cengiz bey, kızım Zeynep Mila'nın parmağının kesilmesi ve dikiş sonrası düzelmemesi nedeniyle acilden kendilerine yönlendirildi, tendom kesisi tanısıyla muayene ve ameliyat sürecinde iletişimi hiç bırakmayan tüm aşamalarda bizi sabırla dinleyen destekleyen güler yüzü eksik etmeyen sonrasında ise takipte kalan hocamıza çok teşekkür ederim.

  Ö
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Öğr. Üyesi Tibet Kaçıra Diğer

  6 gün önce patlamış bel fitigi ağrılarıyla hastaneye acilden girip hocamla da görüştüm. Beni ameliyatını iptal eden bir hastanın yerine ameliyata yazıp ameliyatımı yaptı. Herkese önerebileceğim, gözü kapalı ameliyat olabileceğim bir cerrah. Allah ondan razı olsun. Bu ameliyat hayatımda aldığım en güzel doğum günü hediyesi oldu. Ameliyat olacaklara kesinlikle tavsiye ederim. Ilgisi, becerisi, iletişimi, mesleki tecrübesi mükemmel. O benim şansım oldu. Allah onu korusun. hicbir sıkıntıda birakmasin

  Ç
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Ersan Tatlı Diğer

  Kesinlikle paypas dedikleri tam tıkalı damarlari cto yöntemiyle açarak ertesi gün taburcu eden Dr.ersan Tatlı hocama ve onu büyüten yetiştiren herkese sonsuz teşekkürler hayatinin en sıkıntılı anlarında ne yapacağımızı bilmediğimiz bir anda karşımıza bir insan çıkar ve hayatınıza dokunur ve o andan sonra her şey değişir ve güzelleşir bunların mimari ersan hocam kalbinizle ilgili bütün sorunlarda tek güvenilir adres iyiki varsinis Rabbim yar ve YARDIMCINIZ olsun .

  T
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Davut Ceylan Diğer

  Uzun yıllardır çektiğim bel fıtığı sorunum beni son noktaya getirdi daha önce gittiğimı doktorlarım.daha sabretmemi söyledi artık sabredecek duruma geldim mr çektirdim 4 dr gezdim hepsi artık ameliyat olmam gerektiğini söylediler fıtikta patlama olmuş davut ceylan hocama güvenerek onda ameliyat oldum şükür çok başarılı bir ameliyat geçti ameliyata giren asistan doktorlarıma hemşirelerimize sabaha kadar ilgilenen esma hemşireye teşekürler.hepsi çok alakalıydilar

  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Ass. Dr. Perihan Varım Dağdaş Diğer

  Eşimin Tansiyon ve EKG tahlil sonuçları hakkında konuşmaya gittik doktor hanım çok ilgili kibar ve hasta iletişimi ii bir doktor teşekkür ederiz

  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Öğr. Üyesi Tibet Kaçıra Diğer

  Dr Tibet Bey'e 2017 yılında Boyun fıtığından ameliyat oldum Daha önce bu Şikayetimden dolayı birçok doktora gittim hiç birisi beni ameliyat etmek istemedi ameliyatın çok riskli zor bir ameliyattı fıtığım çok ilerlemişti ağrılarım dayanılacak gibi değildi Ellerime Çok baskı yapıyordu ve bir kaşık dahi tanıyordum Ellerimi artık kullanamayacak haldeydim tamamı ile tesadüf üzere Tibet bey'e randevu aldım iyikide almışım diyorum Tibet Bey sözleri ile beni Çok rahatlattı daha çok gençsin %90 olumlu sonuç alacaksın ameliyattan sonra bana Çok dua edeceksin dedi gerçekten de dediği gibi oldu ona çok dua ediyorum tanıdığın herkese Tibet beyi öneriyorum İyi ki de ameliyat olmuşum diyorum bu kadar samimi içten ve insan gibi insan olduğu için ona çok teşekkür ediyorum Allah ondan razı olsun Allah yolunu açık etsin

  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Öğr. Üyesi Tibet Kaçıra Diğer

  Boyun fıtığı ameliyatımı yapmıştır .Tedavim sırasında bütün sorularıma ve tereddütlerim e ilgili bir şekilde cevap aldım. Ameliyatım çok başarılı geçti hamd olsun .

  Ç
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Davut Ceylan Diğer

  Bel kayması rahatsızlığı sebebiyle annemi getirdim. Bolu da Düzce de Kocaali hastanelerinde dalında bir çok uzmanla gorusmemize rağmen Davut hocanın ismini verdiler. Biz hastaneye değil doktora gitmiştik ve pişman olmadık. Doktorlarımızın tavsiyesiyle geldik Davut Ceylan doktorumuza emeği zamanı ilgi ve alakasina minnettarım. Ne desek az mesleğe yakışan işinin ehli doktor tavsiyemiz %100 teşekkür ederim Davut Ceylan hocam.

  R
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Davut Ceylan Diğer

  Omuriliğimde tümör olduğunu öğrendiğimde sürekli iyi bir doktor arayışı içerisindeydim. O yüzden buraya yazılan yorumların çok kıymetli olduğunu düşünüyorum. Davut hocayla tanışana kadar fazla endişeli ve korku doluydum. Ama sonrasında Davut hocaya muayne olduğum o kısacık sürede ,o hastaneden umut dolu ayrıldım. İçim ferahlamıştı. ,Ameliyatlık boyutlara ulaşmış menenjiom tümöre sahiptim. Hemen ameliyat için gerekli tetkikleri yapıp ameliyat tarihim verildi. 1 sene önce ameliyatımı oldum. Başarılı bir şekilde o kocaman tümörü çıkarıp beni sağlığıma kavuşturdu. Davut hocanın bu zorlu ameliyatı, başarılı bir şekilde sonuçlandıracağına emindim çünkü insana o güveni veriyor. Ve yapamayacağı bir şeyi zaten asla söylemiyor. Kendisinden o kadar emin ki hoca konuşmaya başladığı an gerçekten işinin ehli bir doktorun karşısında olduğunuzu anlıyorsunuz. Sakarya için ve hatta bence Türkiye için büyük bir şans. Biraz sert mizaçlı evet:) ama inanın bir o kadar da tatlı ki dediği hiçbir şeye de alınmıyorsunuz :) Allaha şükürler olsun karşımıza böyle güzel hoca çıktı. Gözünüz kapalı kendinizi emanet edebileceğiniz nadir isimlerden Davut hoca. Öyle titiz, öyle dakik ve donanımlı ki insan hayret ediyor. Ve sonra bu kadar başarılı olmasının tesadüf olamayacağını anlıyorsunuz. Böyle kıymetli,değerli bir hocayı Allah başımızdan eksik etmesin.

  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Bilgehan Atılgan Acar Diğer

  Mükemmel harika bir doktor diyerek söze başlamak isterim.babamin sağ tarafı tutmuyor ve konuşamıyordu hastaneye gittiğinde erken teşhisi ve anjiyo yapilmasi ile babamın sağ tarafı konuşması düzeldi hastane sürecini güzel bir şekilde atlattı ve Bilgehan hocanın ilgisi alakası sayesinde çok şükür bugünumuze babam toparladı kendini.sakaryanin en büyük şansi..iyiki var.

  Hata oluştu, tekrar deneyin