Uzm. Dyt.

Tuğba Öz

verifiedCreated with Sketch.

Diyetisyen

5 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0388

Dyt.Tuğba Öz Manavgat doğumludur. 2014 yılında İstanbul Haliç Üniversitesi'nden mezun olup, aynı sene içerisinde Okan Üniversitesi'nde yüksek lisans programına başlamıştır. Birçok kamu… daha fazla

Randevu al

Randevu oluşturmak ücretsizdir. Uygun bir tarih/saate tıklayarak randevu alabilirsiniz.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
5 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • H
  Yer: Tuğba Öz muayenehanesiHizmet: Diet

  Tuğba hanım çok ilgili ve gerçekten iyi bir doktor bana diet yapmayı sevdirdi diyebilirim.Cok güler yüzlü teşekkür ederim.

  Tuğba Öz2018-05-17

  Güzel yorumunuz için ben teşekkür ederim, bu iş biraz da enerji meselesi, enerjimiz tuttuğuna göre yola devam :):)

 • Yer: Tuğba Öz muayenehanesiHizmet: Zayıflama

  10 haftada toplam 7 kilo verdim ve bunun 6 kilosu yağdan gitti. Bu diyet sürecinde hiç zorlanmadım hatta bitter çikolata yiyerek zayıfladım :) Diyetisyenimden ve yaşadığım süreçten çok ama çok memnunum. Her türlü bilgiyi rahatlıkla sordum ve öğrendim. Her hafta farklı yiyecekler yedim ve hiç sıkılmadım. Yedi yirmi dört rahatlıkla telefondan da ulaşıp sormak istediklerimi sordum ve sadece bunlarla kalmayıp motivasyon anlamında da çok destek aldım :)
  Çok memnun kaldım, hala devam ediyorum, zayıflamak isteyen herkese tüm samimiyetimle öneriyorum.

  Tuğba Öz2018-05-05

  Güzel yorumun için çok teşekkür ederim Mervecim, bu süreç bize şahane bi dostluk kazandırdı aynı zamanda :) Çikolatasız bir haftamız bile geçmedi tabi bu arada evet :):)

 • H
  Yer: Tuğba Öz muayenehanesiHizmet: Zayıflama

  Öncelikle belirtmek istediğim şu ki bu zamana kadar gittiğim çeşitli diyetisyenler arasında danışanları üzerinde yapmak istediği değişimi karşı tarafa en iyi aktaran ve bu konuda en ikna edici olan kişi oldu benim nazarımda. Zayıflama konusunu çok farklı boyuttan danışmanlarına aşıladığını düşünüyorum. Görsel güzellikten ziyade dağlık açısından da bunun gerekliliğini çok güzel şekilde aktarıyor. Herkese şiddetle öneriyorum. İnanın ben çok memnun kaldım...

  Tuğba Öz2018-03-21

  Aktarmak istediklerimi alabilmiş olmanız beni çok memnun etti. Mesleğimin, insanların sadece estetik kaygılarını yok etmek olmadığını anlatmaktan bıkmayacağım :) Güzel düşünceleriniz için teşekkürler.

 • G
  Yer: Tuğba Öz muayenehanesiHizmet: zayıflamak

  tuğba hanım çok sevecen, ılımlı, üzmeden zayıflatıyor. çok memnun kaldım. kısa sürede sonuç aldım. tavsiye ediyorum.

  Tuğba Öz2018-03-21

  Gü... Hanım güzel yorumunuz için teşekkür ederim :)

 • Ü
  Yer: Tuğba Öz muayenehanesi

  Tuğba hanım benim diyet tarihinde tam bir dönüm noktası olmuştur.ben tuğba hanım sayesinde takıntılarımdan kurtuldum diyetisyene giderken tartılma korkusunu aştım diyetisyen demek tartı demek değil miş bunu öğrendim istediğim kolona hedefime sağlıklı beslenmeyi öğrenerek ulaştım çok memnunum çok mutluyum diyetisyenim tuğba hanıma başarılarının devamını diliyorum

  Tuğba Öz2018-03-20

  Çok teşekkür ederim. Diyet programında en önemli noktalardan biri "davranış değişikliğidir". Artık kafamız rahat, canımız bir şeyi çok çekerse, yiyoruz ve o artık bize kilo yapmıyor :)

Hakkımda

Hakkımda

 • Dyt.Tuğba Öz Manavgat doğumludur. 2014 yılında İstanbul Haliç Üniversitesi'nden mezun olup, aynı sene içerisinde Okan Üniversitesi'nde yüksek lisans programına başlamıştır. Birçok kamu ve özel hastanede staj yapmış olan Tuğba Öz, meslek hayatına İstanbul'da özel bir hastanede başlamıştır. Daha sonra Manavgat'a geri dönüp, kısa bir süre güzellik merkezinde çalıştıktan sonra, Özel Akdeniz Hastanesi'nde çalışma hayatına devam etmiş, şu anda da kendi muayenehanesinde hizmet vermekte, ayrıca çeşitli kuruluşlarda da eğitimler vermektedir.

Okullar / Eğitimler

 • Haliç Üniversitesi- Lisans (2014)
 • Okan Üniversitesi-Yüksek Lisans (devam)

Röportaj

Bu uzmanlık alanını tercih etme sebebiniz nedir?

İnsan sağlığı her zaman dikkatimi çekmiştir ve özellikle çoğu hastalığın temeli beslenmeden kaynaklanmaktadır. Konuyu temelden öğrenmek ve öğretmek amacıyla kendimi bu alanda buldum.

Mutlaka zor bir meslektir, o yüzden şöyle soralım: Mesleğinizin kendine özgü zorlukları nelerdir?

Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olunan bir alan maalesef. Bu sebeple, doğru bilinen yanlışlar çok fazla ve düzeltmek biraz zor oluyor

Yaptığınız iş ile ilgili en sevdiğiniz 3 şey nedir?

İnsanların hayatına yaptığımız güzel dokunuşları seviyorum. Onlarda farkındalık oluşturmayı ve sağlıklı nesiller yetiştirebilmek için yol gösterici olmaktan dolayı mutluluk duyuyorum :)

Görev yaptığınız süre içerisinde sizi keyiflendiren veya aklınızda kalan bir vaka veya olayı bizimle paylaşmak ister misiniz?

Aslında bir olaya indirgemek yerine genel konuşmak istiyorum. Yaptığımız görüşmelerde biz insanların mutfağına giriyoruz, evine giriyoruz, yeri geliyor aileden biri oluyoruz. Öyle güzel dostluklar kuruluyor ki bu süreçte, hepsi bana keyif veriyor :)