Opr.Dr.

Tunç Üstün

Kulak burun boğaz

19 görüş +ekle

Soru sorun Randevu takvimini isteyin

Adresler

 • Özel Atasam Hastanesi

  Derebahçe Mah. Bahçıvan Sok.No:14
  Samsun

  669
  Son 30 günde profil görüntülemesi

  4
  Son 30 gündeki çevrimiçi takvim isteği

  Eğer bu hekim sizseniz
  Bizimle iletişim kurun

  Bu doktor ziyaret için internet üzerinden randevu almaya henüz izin vermedi

  E-posta adresinizi bırakın, doktorla internet üzerinden randevu alabileceğiniz zaman sizi bilgilendireceğiz

Benzer doktorlar

Hasta görüşleri

 • çok memnunum

  Bugün annemi Tunç beye götürdüm daha kapıdan girer girmez nezaketi ve saygısıyla bizde müthiş bir guven oluşturdu.Daha sonra annem kaç doktora gittiyse hiçbir sonuç alamadığı kulak problemini daha bakasıya çözdü. Kendisine sonsuz teşekkürler. ..Zaten işinde 1 numara olduğunu biliyorduk ama hastasına yaklaşımı süper. .Böyle hekimlerimiz iyiki var...

 • çok memnunum

  yaklaşık 3 hafta önce samsun medicalde hocama ameliyat oldum burun içinde kist ve eğrilik vardı nefes alamıyordum ve burnum yılın 365 günü akıyordu. artık dayanamıyordum. 5 sene bunu çektim korktuğum için ameliyat olamıyordum . Sonunda bi cesaret oldum. iyiki olmuşum korkacak hiç birşey yokmuş şunu net söyliyeyim sıfır acı . yok tamponmuş bilmem neymiş hiç korkmayın . ben şuan çok rahatım nefes almak neymiş adeta onu hatırladım. Aynı anda estetikte oldum. ve sonuç mükemmel . Tunç hoca tam bir profesyonel allah ondan bin kere razı olsun. teşekkürler hocam

 • çok memnunum

  Yaklaşık 1 hafta önce burnumun hem içinden hem de dışından ameliyat oldum. Bandajlarım ve dikişlerim alınalı sadece 2 gün oldu ama inanılmaz derecede hayatımın rahatladığını ve değiştiğini hissediyorum. Sabahları artık daha dinç daha enerjik uyanıyorum, artık ağzımdan nefes almak durumunda kalmıyorum. Ameliyat öncesinde yapmış olduğumuz görüşmelerde Tunç Hocamın söylediği üzere ne ameliyat sonrasında ne de dikişler ve bandajlar alındıktan sonra hiç bir ağrım sızım olmadı ve daha da önemlisi kendimi ameliyat geçirmiş gibi hissetmiyorum. çok hafif hissediyorum. Kendisine, ilk görüştüğümüz andan itibaren göstermiş olduğu ilgi, samimiyet ve önemlisi de vermiş olduğu güven için çok çok teşekkür ederim. Samsun böyle bir değere sahip olduğu için gerçekten çok şanslı. Canan.

 • çok memnunum

  Güvendiğim nadir doktorlardan biri hatta ilki diyebilirim. İşinde çok titiz, bilinçli bir hekim. Boğaz enfeksiyonu, allerji benden eksik olmaz. Tunç beyden randevu alamadığım zamanlarda mecburen başka doktorlara gittim birtürlü iyileşemedim. En son Tunç beye gittim ve iki haftada bir hasta olan ben nerdeyse bir yıl olacak hala hasta olmadım. Çok değerli bir doktor. İyi ki Samsunda güvenebileceğim böyle bir hekim var...

 • çok memnunum

  Allah razi olsun hocam sizden.40 dan sonra cihazla yasarsin diyen diger doktorlarin aksine kulagimi kurtardiniz.Yine hicbir doktorun annemin oksurugune tedavi bulamadigi ve iki ilac yazip yolladiklari rahatsizligada Allahimin izniyle sifa verdiniz senelerdir suren oksurugunden kurtardiniz.Siz bence denildigi gibi Karadenizde degil dunyada bir numarasiniz .Insanliginiz ilgili olmaniz ve teshisleriniz tek kelimeyle supersiniz.

 • çok memnunum

  Uzun bir süre kulak ağrısı problemleriyle boğuştum birçok doktora gittim ilaçla geri gönderildim.Beni bu ağrılardan kurtardığı için kendisine minnettarım.İlgi alaka ve nezaketinden söz bile etmiyorum böyle bir doktor ilk kez gördüm.Ameliyat olalı 3yıl oldu hiçbir problemim yok.Çok tşk ederim siz çok yaşayın. :)

 • çok memnunum

  Dün tunç beye amaliyat oldum. Şükürler olsun iyiyim. Korkuyordum ama hiçbirşey yokmuş amaliyat olayında. Buradaki yorumları acaba kendileri yakınları mı yazıyor derdim ama kesinlikle değilmiş. Tunç hocaya güvenebilirsiniz. Konuşması bile insanı rahatlatıyor.

 • çok memnunum

  sürekli ve şiddetli baş ağrılarım yüzünden gittim ameliyat oldum aynı zamanda tunç beyin önerdiği bi nöroloji uzmanına da göründüm ve tedaviye başladım geniz akıntım yüzünden geceleri aniden yataktan fırlıyordum hepsi geçti çok nadir ve herkeste olabilecek kadar az ağrım oluyor iğneden korkan ben ameliyat kararınıda kolay alamadım tabi ama ameliyat olduğum andan itibaren ne kadar doğru karar verdiğimi anladım tunç beyin bilgisine ve becerisine son derece güveniyorum ve ilgisinden çok memnunum

 • çok memnunum

  kızıma 3 ayrı doktor tarafından verilen "geniz eti ve bademcik alınmalı" tanısının yanlış olduğunu bize gösteren ve yaklaşımıyla gönlümüzü fetheden süper bir hekim. meğer kızımın öksürük sorunu ve nefes alma güçlüğü, geniz etinin ve bademciğin alınmasıyla değil alerji sorununun çözülmesiyle giderilebilecekmiş. kendisine sonsuz teşekkürler ediyoruz..

 • çok memnunum

  Tunç Hocaya muayene olmadan önce 1 yıl boyunca hastalığımla ilgili 7 doktora 11 kez muayene olmuştum. şimdi istanbul'dan samsuna sırf Tunç hocaya muayene olmak için gidiyorum. onun gibisini İstanbul da bile bulamadım. Allah ondan razı olsun.

 • çok memnunum

  muayene olduğumm doktorların, ameliyat yapmaya korktuğu sorunlarımı, direk teşhis ve ameliyatla acısız ağrısız çözebilen kişidir kendisi. tebrikler, teşekkürler.

 • çok memnunum

  5 yaşındaki kızımı Samsun'da daha önce dört tane kbb doktoruna götürdüm.Bence Tunç Bey Samsun'da 1 numara.Mükemmel bir doktor.İlgi, alaka süper.Herhese tavsiye ederim.Kendisine de başarılar dilerim.

 • çok memnunum

  Burun fonksiyonel ve estetik cerrahisi üzerinde alanında uzman kişilik.Hedefi burun fonksiyonunu bozmadan ve hatta iyileştirerek hastanın yüzü ve genel fiziğine uyumlu yeni bir yapı oluşturmak. Bunu gerçekleştirirken doğallıktan ödün vermemek. 2011 yılındaki ameliyatımda bana bu zamana kadar nefes almadan yaşadığımı fark ettirdi. Kendisine bu yıl da rhinoplasty oldum. 14 yıldır Uzmanlaşmış ekibi ve merkezi ile ameliyat öncesi ve sonrası bu konuda hassasiyetimizi en iyi anlayan, ne isteyebileceğimizi bilen, kendimizi özel hissettiren Sayın Tunç ÜSTÜN,SONSUZ TEŞEKKÜRLER..

 • çok memnunum

  Bu yorumu hem bir teşekkür olarak,hem Samsun ve çevresinde yaşayan insanlara yardımcı olmak için yazıyorum.İlk olarak hem estetik hem de nefes problemimi düzeltecek bir amaliyat geçirdim. Çok uzun süre araştırma yaptım,bir türlü güvenemedim.Bu iş en iyi İstanbul da dediler.Ama bir arkadaşım Tunç beyi önerdi.Güvendim ve pişman olmadım .Emin olun sizde pişman olmazsınız.hem maddi açıdan da sizi yormaz.Çünkü estetik olmak isteyipte ücretten çekinen insanlar var. emin olun istediğiniz gibi bir estetik olacak.Çünkü ben kılı kırk yaran bir yapıdayken bile çok memnunum insanların benim kadar uğraşmasını araştırmasını istemedim belki bu yazı size yol gösterir.Tunç beye de çok teşekkür ederim.Sabahları artık başım ağrımadan uyanıyorum rahat nefes alıyorum ve görüntümden de çok memnunum.Aynı zaman da amaliyat öncesinde sonrasın da sizinle çok ilgilenen özel hissettiren bir ekibi var doktorumun kendiside hastaneye gece dahi kontrol etmek için geldi.teeşekkürler size her sabah dua ediyorum sağolun.

 • çok memnunum

  ÇOK İLGİLİ VE ALAKALI ÜSTELİK BU KONUDAKİ BİLGİ VE BECERİSİ MUHTEŞEM GÖZÜN KAPALI ELLERİNE TESLİM OL ÇOK BAŞARILI BİR DOKTOR KENDİSİNE TEŞEKKÜRÜ BBORÇ BİLİRİM BAŞARILARININ DEVAMINI CANI GÖNÜLDEN DİLİYORUM..

 • çok memnunum

  Babamı duymayan kulaklarına çözüm bulan mücize elli doktorumuz.Teşekkürler. Hatice NAS ULUTÜRK

 • çok memnunum

  YILLARDIR ÇEKMİŞ OLDUĞUM RAHATSIZLIĞIMI DOKTORUM TUNÇ ÜSTÜN SAYESİNDE KEŞFETTİK, KENDİSİNDEN ALLAH RAZI OLSUN TUNÇ BEY GİBİ HOCALARIMA BU TOPLUMUN ÇOK AMA ÇOK İHTİYACI VAR.HERYÖNÜYLE MÜKEMMEL BİR İNSAN TEŞHİSLERİNDE %1 YANILMA PAYI BİLE YOK SANIRIM.SAM SUN'UMUZ İÇİN BULUNMAYACAK BİR NİMET HOCAMIZ.10 YILDIR KIZIMIN ÇEKTİĞİ SIKINTIYI DAHİ EN KISA ZAMANDA VE MÜKEMMEL BİR SONUÇLA BUGÜNKÜ SAĞLIKLI YAŞANTISINA DÖNDÜRDÜ KENDİSİNE MİNNETTARIM VE DEVAMLI DUACISIYIM.BAŞKA SÖYLİYECEK SÖZBİLE BULAMIYORUM.HERŞEYİYLE MÜKEMMELİN MÜKEMMELİ.SAĞLIKLI VE MUTLU YAŞAM DİLİYORUM HOCAMA.

 • çok memnunum

  hangi hastasına dokunsa rabbimin izniyle şifa veren dünyanın en değerli doktoruna slm olsun allahım hiç bir yerde bunaltmasın sağlık mutluluk versin ALLAH başımızdan eksik etmesin dr. tunç üstün ellerin dert görmesin nejla yıldız

 • çok memnunum

  TEŞHİS VE TEDAVİDE HAKİKATEN UZMANDIR ÇOCUĞUMU HEM GENİZ ETİ AMELİYATI VE RAHATSIZLIKLARINDA TEDAVİLERDE BULUNMUŞTUR.SAMSUN'NUN 1 NUMARALI KBB'CİSİ OLDUĞU KANISINA VARDIM. HİÇ TEREDDÜTSÜZ BAŞVURULABİLECEK DOKTORLARIMIZDAN.BİNLERCE KEZ TEŞEKKÜRLER TUNÇ BEY'E...