Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

Akarbaşı Mahallesi Kıbrıs Şehitleri Caddesi No: 55, Odunpazarı
Özel Eskişehir Anadolu Hastanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

58 hasta yorumu

Genel skor

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
E
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Özel Eskişehir Anadolu Hastanesi Diğer

Yaklaşık 4 yıl önce bel fıtığı ameliyatı oldum. Sonsuz güven ile girdiğim ameliyattan belimde 6 platin ile çıktım. 15 gün sonra normal hayatıma geri döndüm Belinde platin olmayan normal bir insan olarak hayatıma devam ediyorum. İşinin ehli bir doktor. Ağrılarım şikayetlerim bitti beni hayata geri döndürdü. Ameliyat öncesi ve sonrası ilgi alakası ve beni normal hayata tekrar döndürmesi için sonsuz teşekkür ederim. Gönül rahatlığı ile gözü kapalı güvenebilirsiniz

E
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Özel Eskişehir Anadolu Hastanesi Diğer

İşinin ehli bir doktor kendisi.Yaklaşık 1,5 ay önce bel fıtığı ,belde kayma ve kanal daralması şikayetleri ile annemin ameliyatını yaptı .Annemin 30 yıllık şikayetlerine son verdi kendisi.Artık acı duymadan,rahat şekilde günlük aktivitelerine devam ediyor annem.Allah razı olsun kendisinden .Annem yeniden doğmuş gibi oldum diyor .Bilecik’ten sevgiler değerli doktorumuz.

M
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Özel Eskişehir Anadolu Hastanesi Diğer

Bel kayması ve omurilik kanal daralması için mükemmel sonuçlu bir operasyona imza atan değerli doktorum.
"Önce insan" sözünün seçkin bir örneği, hakkı ödenemeyecek harika insan.
İyi ki yollarımız kesilmiş, iyi ki sizi tanımışım. Allah yolunuzu açık, ömrünüzü uzun etsin. Biriniz bin olsun inşallah.
Saygı ve hürmetlerimle.

B
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Özel Eskişehir Anadolu Hastanesi Diğer

18 ay önce başka bir doktora bel fıtığından ameliyat olmuştum. 6 tane vida bir platin konuldu. Ameliyat öncesine göre ağrı ve acılarım daha da arttı fizik tedavi algoloji hiç biri fayda vermedi. Kaç doktora gittiysem ameliyatta bir sorun yok dediler. Taki Tuncer beye gidene kadar. Vidaları çıkartmayı tavsiye etti. Zaten o dönemde vidalar da enfeksiyon başladı acil ameliyat oldum. 1.5 ay oldu çok rahatladım iyiki Tuncer beyle yollarımız kesişmiş. İlgisi alakası ameliyat öncesi ve sonrası hep aynı yakın ilgi ve alakası için kendisine çok teşekkür ederim. Allah razı olsun. Allah'ın izniyle yavaş yavaş eski sağlıklı günlerime dönüyorum. Kesinlikle tavsiye edebileceğim bir hekimdir Tuncer Bey, iyi ki varsınız. Teşekkürler.

E
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Özel Eskişehir Anadolu Hastanesi Diğer

Yaklaşık 15 gün önce bel fıtığı ameliyatı oldum,ertesi gün taburcu oldum.,ameliyatın gecesi ayağa kalktım ve şu an hemen her işimi yapabilir haldeyim.Hem insani hem mesleki yönden harika biri Tuncer bey..Ameliyat sonrası ise kafama takılan her soruyu telefonla cevapladı.Kendisine bir de,bu sayfa aracılığıyla tekrar teşekkür ederim.

Ş
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Özel Eskişehir Anadolu Hastanesi Diğer

Eşimin bel fıtığı ameliyatı için gittiğimizde öncelikle korkularımız vardı. Ama hocamızın ilgi alakası ve bilgilendirmeleri ile ameliyat olmaya karar verdik. İki platin takıldı ve ameliyat sonunda eşim yeniden doğmuşçasına 1 hafta içinde normal hayatına dönüş yaptı. Gönül rahatlığıyla herkese tavsiye ediyorum. Pişman olmucaksınız. Allah razı olsun hocam. Teşekkürler.

S
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Özel Eskişehir Anadolu Hastanesi Diğer

Tuncer beyi tesadüf eseri bulduk. Ama ilgi alakası muhteşem bir doktor asistanında bütün çalışanlarına kadar ilgileri alakaları tek geçerim annem 1 senedir sırt agrısı vardı son 1 ay önce tanıdık kendisini işini severek ve çok başarılı bir doktor annem eski halinden bin kat daha iyi durumda çok korkmuştuk ama doktor bey bütün korkularımızı giderdi. Burdan tekrar teşekkür etmek istedik gözünüz kapalı gidebileceğiniz tek doktor

I
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Özel Eskişehir Anadolu Hastanesi Diğer

Dünyanın en tatlı en sakin doktoru.Canim hocam.Kalça protezi yapılırken, kalçam da olan siyatik siniri sarmış bir kitleden dolayı protez ameliyatına engel olan kitle için acil ameliyatima çağrıldı. 2 kez amliyat olduğum felç riski var denip kapatılan başarısız operasyonu uğraştı ve kimsenin alamadığı kitleyi aldı ve sinirime zarar vermeden beni kurtardı. Protez ameliyatımda başarı ile gerçekleştirdi. Mucize doktor kendisi.Çok seviyorum hocam seni Allah senden razı olsun.Cok teşekkür ederim.

B
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Özel Eskişehir Anadolu Hastanesi Diğer

Şiddetli bel, kalça ağrısı ve bacakda uyuşma şikayetiyle muayene oldum. Çekilen MR sonucunda bel fıtığımın patladığını öğrendim. Tuncer beyle detaylı görüşmeden sonra ameliyat tarihi belirledik ve ameliyat oldum. Şuan çok şükür iyiyim.Adeta yeniden doğmuş gibiyim. Tuncer beyden allah razı olsun. Çalışma hayatında başarılarının devamını temenni ediyorum. Hastahanede emeği geçen herkese teşekkürler.

H
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Özel Eskişehir TSG Anadolu Hastanesi Mikrocerrahi

Merhaba ben yaklaşık 3 5 yıldır şiddetli bacak ve bel ağrısı çekiyodum taki Tuncer beyi tanıyana kadar belimde kayma ve sinir sıkışması varmış acil ameliyat olmam gerektiğini söyledi ve ikna etti süreci çok güzel anlattı sonuç olarak belime 4 tane vida takıldı ve bacağımdaki ağrılardan eser kalmadı Allah ondan razı olsun ameliyatımın üstünden 2 hafta geçti kontrollerimde herşey yolunda çıktı şükürler olsun gözü kapalı teslim olabilir siniz çok ilgili çok güler yüzlü çok değerli bir insan Allah bunun gibi doktorları başımızdan eksik etmesin

Hata oluştu, tekrar deneyin
İlgili aramalar