Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör
Numarayı göster

Özel Eskişehir Anadolu Hastanesi 6.440 metrekare alan üzerinde kurulu olan bir hastanedir. 46 hasta yatağı, 4 ameliyathane, 6 yoğun bakım yatağı, 1 doğumhane, radyoloji ve acil servis üniteleri, biyok... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Eskişehir Anadolu Hastanesi

Akarbaşı Mahallesi Kıbrıs Şehitleri Caddesi No: 55

26020 , Odunpazarı ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Özel Eskişehir Anadolu Hastanesi 6.440 metrekare alan üzerinde kurulu olan bir hastanedir. 46 hasta yatağı, 4 ameliyathane, 6 yoğun bakım yatağı, 1 doğumhane, radyoloji ve acil servis üniteleri, biyokimya ve klinik laboratuvarları olmak üzere toplamda 21 branşta sağlık hizmeti yürütmeyi sürdürmektedir. Hastanenin hizmet verdiği tıbbi branşlar genel olarak şunlardır: Üroloji, Tıbbı Mikrobiyoloji Laboratuarı, Kulak Burun Boğaz, Ortopedi ve Travmatoloji, Radyoloji, Kalp ve Damar Cerrahisi, Kardiyoloji, Göz Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Genel Cerrahi, Göğüs Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Gastroenteroloji, Dahiliye, Dermatoloji, Beyin ve Sinir Cerrahisi , Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Acil Servis, Anesteziyoloji ve Reanimasyon. Özel Eskişehir TSG Anadolu Hastanesi kadrosunda 2 adet acil tıp uzmanı, 2 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 2 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet gastroenteroloji uzmanı, 5 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 2 adet göz hastalıkları uzmanı, 2 adet iç hastalıkları uzmanı, 3 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 2 adet kardiyoloji uzmanı, 3 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, 2 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 3 adet radyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 1 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 2 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Özel Eskişehir TSG Anadolu Hastanesi Eskişehir ilinde Akarbaşı Mahallesi Kıbrıs Şehitleri Caddesi No: 55 adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mehmet Ertuğrul Diğer

  Annemin diz sıvısı bitmişti annem yürüyemiyordu Mehmet erturul hocam annemi ameliyat etti çok memnunuz Mehmet hocam ve ekibine çok teşekkür ederiz


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Melike Savaş Diğer

  Muayeneye gttim gerek işlemleri olsun gerek guleryuzlu oluşundan çok memnun kaldım teşekkür ediyorum hocam


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Ali Şişman Diğer

  Uzun süredir geniz eti problemi yaşayan 4.5 yaşındaki oğlumuzu Ali Bey muayene etti ve ameliyat olması gerektiğini söyledi. Güven veren uzmanlığı ve babacan tavrı sebebiyle oğlumuzu kendisine emanet ettik. Çok kısa süre ameliyat sonrasında aynı gün taburcu olduk. Oğlumuzun şu an ki durumu çok iyi. Nefesi ameliyattan sonra hemen düzeldi. Uzun süredir gündemimizdeki sorun sayesinde sona erdi. Ameliyat olmak zorunda kalana mutlaka tavsiye ederim. Kendisine tekrar yakın ilgisi, babacan tavrı ve uzmanlığı için minnettarım.


  F
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Selami Doğan Diğer

  Kütahya dan geldik selami hocam çok ilgilendi ameliyat hakkında gerekli bilgiyi ve güveni verdi ameliyatı mız başarılı geçti 4 damar değişti ameliyat öncesinde ve sonrasında doktorumuz ve ekibi çok güzel ilgilendi çok teşekkür ederiz


  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Kayıhan Çağlar Diğer

  Eşimin kasık bölgesinde oluşan şişlik sonrası "neden" "ne olabilir " " kime gidelim" sorularıyla başlayan araştırmalarımızda Op.Dr.Kayıhan Çağlar beyin adı öne çıktı . Daha önceden de adını , başarılarını pek çok kez duymuştuk zaten .
  Anadolu Hastanesi her zaman tercih ettiğimiz sağlık kuruluşu olduğu için hemen randevu aldık .İşte böyle başladı bizim doktorumuzla tanışma öykümüz .
  Randevu gün ve saatinde sanki evine gelen blr dost gibi buyur edildik muayene odasına. Bilgili , sevecen  , dost canlısı yaklaşım ve güzel Tükçesi ile soru sormamıza bile gerek kalmadan her türlü açıklamayı en ince ayrıntısına kadar anlatan doktorumuz konuştukça tüm korkularımız , endişemiz yok oldu . Aynı gün içinde tüm tahliller , tetkitler yapıldı.Anestezi doktorumuz açıklamalar yaptı . Ameliyat günü, saati kararlaştırıldı. Muayene odasından çıkarken artık biliyorduk "Biz olmamız gereken doğru yerdeydik" . Sonuç  , belirlenen gün ve saatte çok başarılı bir ameliyat gerçekleştirildi . Sürekli kontrol ve takiple birlikte bir gecelik misafirlik sonrası ertesi günü taburcu edildik. Üçüncü gün  kontrol ve pansumana çağrıldık . Sorunsuz bir iyileşme yaşıyoruz .Bugün tam bir hafta oldu . Sevgili doktorumuz, iyi ki lerimiz arasına girdiniz. İyi ki dostlarımız sizi önermişler. İyi ki sizinle tanışmışız. İyi ki varsınız sayın hocam . Ekibinizle birlikte harikalar yarattınız . Her şey için ekibinize,hastanenize ve size  çok teşekkür ederiz Güler - Orhan Zehni


  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Büşra Duygu Kağızman Diğer

  Oğlumun alerjisi için gitmiştim ilgi ve alaka çok güzeldi iyiki duygu hanımı tanıdık çok ilgili bir doktor teşekkürler..


  C
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Melike Savaş Diğer

  Doktor hanıma uzun süredir devam eden yumurtalık kistimin kontrolü için gittiğimde; bana karşı sergilediği pozitif olumlu tavrı ve yaptığı tüm açıklamalarla yaklaşımı karşısında çok memnun kaldım.


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Tuncer Göker Diğer

  Yaklaşık 4 yıl önce bel fıtığı ameliyatı oldum. Sonsuz güven ile girdiğim ameliyattan belimde 6 platin ile çıktım. 15 gün sonra normal hayatıma geri döndüm Belinde platin olmayan normal bir insan olarak hayatıma devam ediyorum. İşinin ehli bir doktor. Ağrılarım şikayetlerim bitti beni hayata geri döndürdü. Ameliyat öncesi ve sonrası ilgi alakası ve beni normal hayata tekrar döndürmesi için sonsuz teşekkür ederim. Gönül rahatlığı ile gözü kapalı güvenebilirsiniz


  F
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Melike Savaş Diğer

  Bugün Melike hanıma ilk kez ikili tarama ve muayene için gittik. Kendisi gerek detaylı açıklamaları gerek tatlı diliyle çok iyi bir doktor. Düzenli hastası olmadığımız halde bizimle çok güzel iletişim kurdu ve samimi bir şekilde ilgilendi. Aklımıza gelen her soruyu çekinmeden kendisine sorabildik. Eskişehir’de yaşıyor olsaydım kesinlikle düzenli olarak kendisine giderdim.


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mehmet Ertuğrul Diğer

  Harizan 2021 de batık tırnaktan ameliyat gerçekleştirdik. Bir yıl oldu çok rahatım hiç bir şekilde batma tekrarı olmadı. Kendisi,iletişimi tavırlarıyla insanı rahatlatan bi doktor eli de inanilmaz hafif çok korkuyor olmama rağmen hiç acı duymasan gerçekleştirdik operasyonu kendisine çok teşekkür ederim. Batık tırnak sorunu olanlara hiç düşünmeden tavsiye ederim ben kendisini araştırıp Antalya dan geldim çok da memnun kaldım her adımda size açıklama yapip yardımcı oluyor.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar