Ulaş Darda Bayraktar, Tıbbi Onkoloji Şişli

Doç. Dr. Ulaş Darda Bayraktar

Tıbbi onkoloji, Hematoloji, İç hastalıkları

10 görüş

Kaydet


Adres

Piyale Paşa Bulvarı Okmeydanı Kağıthane, Şişli
Memorial Şişli Hastanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Haploidentik (yarı-eşlenik) kök hücre nakli

Kemik İliği Transplantasyonu(Periferik Hematopoiet

Kemoterapi +2 daha fazla

Periferik Kan Stem Hücre Transplantasyonu

Periferik yaymaÖzgeçmiş

Hakkımda

Hacettepe Tıp mezunuyum. İç Hastalıkları ihtisasına Hacettepe Üniversite Hastanesi'nde başladım ve ABD'de New York'ta Interfaith Tıp Merkezi'nde bitir...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

  • Lenfoma
  • Akciğer Kanseri
  • Kolon Kanseri
Tümünü göster

Hizmetler

Haploidentik (yarı-eşlenik) kök hücre nakli


Piyale Paşa Bulvarı Okmeydanı Kağıthane, Şişli

Memorial Şişli Hastanesi


Kemik İliği Transplantasyonu(Periferik Hematopoiet


Piyale Paşa Bulvarı Okmeydanı Kağıthane, Şişli

Memorial Şişli Hastanesi


Kemoterapi


Piyale Paşa Bulvarı Okmeydanı Kağıthane, Şişli

Memorial Şişli Hastanesi


Periferik Kan Stem Hücre Transplantasyonu


Piyale Paşa Bulvarı Okmeydanı Kağıthane, Şişli

Memorial Şişli Hastanesi


Periferik yayma


Piyale Paşa Bulvarı Okmeydanı Kağıthane, Şişli

Memorial Şişli Hastanesi

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
10 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
U
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Memorial Şişli Hastanesi Lenfoma

Tedavimin başından sonuna kadar ilgi, alaka ve bilgilendirmeleri için sonsuz teşekkür ederim. Hastalarını çok iyi motive eden, onlarla çok güzel bir şekilde ilgilenen, 7/24 iletişim kurup yakınlığını hissettiren ender bulunabilecek doktorlardandır. Kendilerine çok teşekkür ederim.


X
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Memorial Şişli Hastanesi LENFOMA

Doç.Dr.Ulaş Darda BAYRAKTAR'ı burada anlatabilmek için kelimeler yetersiz kalır. Almış oluğu eğitimi, mesleki donanımının yanı sıra insani yaklaşımları, hastasına verdiği moral ve özgüven ile tedavi sürecinde en büyük destekçimiz olmuştur. Gerek devlet hastaneleri gerekse özel hastanelerde birçok doktor ile karşılaştık ancak -Ulaş Darda- adı gibi en zor zamanımızda karşımıza çıktı.Odasının duvarında yazdığı gibi 'ALLAH BÜYÜK' dedik ailece.Ülkemizin Ulaş Darda BAYRAKTAR gibi doktorlara ihtiyacı var gerçekten.Kendisine hayat boyu başarılar dileriz...


A
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Memorial Şişli Hastanesi

Darda Bey'i, Memorial Hastanesinde başka bir doktorun yönlendirmesi ile tanıdım. Kendisini ilk gördüğümde aklımdan geçen; ne kadar genç bir hekim olduğu idi. Bu yüzden acaba yeterli tecrübeye sahip midir diye düşünmüştüm. Önce özgeçmişini inceledim ve almış olduğu eğitimlerden son derece etkilendim. Birkaç görüşmeden sonra da ne kadar donanımlı, bilgili ve tecrübeli olduğunu gördüm.
Bu hastalıkta doktora duyulan güven hasta için çok önemlidir. Darda Bey, bende bu güveni oluşturmayı başardı. En doğru tedavinin uygulandığına dair her zaman içim rahattı.
Son derece sakin, sabırlı ve güler yüzlü olması da önemli özelliklerinden birisidir. Tekrar tekrar sorduğum sorulara bıkmadan usanmadan her zaman yanıt vermiştir. Açıklayıcı bilgiler ile tedavi sürecini kolaylaştırmıştır.
Sahip olduğu iletişim becerileri, 24 saat ulaşılabilir olması kolay bulunan özellikler değildir.
Yaklaşık 2.5 senedir tedavimi takip eden, ilik naklimi başarılı bir şekilde gerçekleştiren doktoruma çok teşekkür ediyorum. Bundan sonraki süreçte de hep takibinde olacağım inşallah.
Bu hastalığın tedavisinde en doğru adres kesinlikle Darda Bey'dir.
Gülten ALTAY


K
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Memorial Şişli Hastanesi Kll

Hastalığım kan tahlilleri sırasında tesadüf eseri ortaya çıktığında hastanede dr.Ulaş Darda Bayraktar ile tanıştım. Bir senedir tedavim ve tahlillerim devam etmekte. Bizimle yakından ilgilenmesi, hastaşığım hakkında detaylı bilgi vermesi,telefonla ulaşabilir olması, teşhisi güvenilir tedavi yöntemleri ile branşında çok iyi bir hekim..Tavsiye edebileceğim güler yüzlü hastayı rahatlatan moral veren iyi bir insan..Ayrıca asistanı Emel Hanım a da ilgisi ve yardımlarından dolayı çok teşekkür eferim.Hocama başarılar dilerim..


Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Memorial Şişli Hastanesi onkoloji hastasıyım

Darda Bey ile geçirmiş olduğum operasyon sonrası Over CA tanısı nedeniyle bir araya geldik ve iyi ki de geldik. Hastalığımı bana tüm detaylarıyla anlatması, nasıl bir tedavi uygulanacağı ve benim için olumlu-olumsuz taraflarının ne olduğunu tüm detaylarıyla anlatması, işine ve hastasına gösterdiği büyük saygı olarak tarafımdan kabul buldu. Ayrıca 24 saat telefonla ulaşabilmek ve gerektiğinde destek alabiliyor olmak benim için çok önemliydi. Tedavisi sayesinde şu an geçirmiş olduğum operasyonla hastalığımın çok büyük bir bölümünden kurtuldum. Kendisine teşekkürden çok şükranlarımı sunmam gerekir.
Elbette ki Emel Hanım'ı da unutmamalıyım. Her zaman yapıcı ve yardımcı desteği benim için önemli oldu.
Darda Bey'in insancıl yaklaşımı, derin bilgileri sayesinde sağlığıma kısmen de olsa kavuşmanın mutluluğunu yaşıyorum. Sonsuz teşekkürler.


N
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Memorial Şişli Hastanesi MDS

Sayın Hocama çok sıkıntılı olduğum bir dönemde geldim.2014 yılında başka bir hastahanede başka bir doktor tarafından MDS teşhisi kondu.Oradaki Doktorum ilik nakli gerektiğini yüksek risk taşıdığımı söyledi.Uzun bir bekleyiş sonunda maalesef donör bulunamadı.En son oğlum 4/8 uyumlu çıktı.Bu söylemlere göre büyük riskti.Bu arada ben 63 yaşında emekli bankacıyım.Yaşım gereği başka tedavi uygulayamadılar.Doktorumla yaptığım görüşmede ilik nakline oğlumla girebileceğimizi merak edilecek birşey olmadığını söyledi.Benim bazı sorularım doktoru sinirlendirdi.Davranışı karşısında birdaha gelmemek üzere oradan ayrıldım.Herşeyin bittiğini düşündüğüm anda kızım Mersin'e dönmeden Darda beyden randevu aldığını söyledi.Evet geldik ve bilgisiyle ilgisiyle saygısıyla beyefendiliğiyle harika bir insanla karşılaştık.Bütün umutlarım tekrar yeşerdi.Tedaviye başladık.Şu anda, 1 yıla yakındır, Sayın Hocamla devam ediyoruz.Allahımın izni doktorumun sabrı ve bilgisiyle şu an çok iyiyim.Tedavim daha sürecek.Böyle olağanüstü bir doktoru tanıdığım için çok şanslıyım.Sayın Hocamı sanki yıllardır tanıyor gibiyim.Mütevazi saygılı bilgili.. O benim diger oğlum gibi artık. Teşekkürler Darda Hocam İyiki varsın iyiki benim doktorumsun.Bir telefon kadar yakın olduğun için de ayrıca binlerce teşekkürler. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Yaklaşımı, hasta psikolojisinden anlaması, donanımı, ilgisi, saygısı ve mütevaziliği ile cok ayrıcalıklı bir hoca... Saygılar.


A
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Memorial Şişli Hastanesi MDS

Bir dediği bir dediğini tutmayan bir doktor sonrası Darda beyi öyle bi anda buldum ki anlatmaya kelimelerim yetmez. Annemi kaybedeceğim düşüncesi, çaresizligim, sinirim ve daha bir çok hissimle karşısında buldum kendimi.. Anlayışla ve ilgiyle 1 saat dinledi beni ve sorduğum her soruya sabırla cevap verdi... Alın tekrar tüm tahlilleri yapın dememe rağmen gereksiz hiç bir şey istemedi bizden... Anlattı... Nakilden önce cok da büyük olmayan ama bir tedavi şansımız olabileceğini anlattı. Her konuda yardımcı oldu, her istediğimde ulaştım kendisine çok yoğun olmasına rağmen... Hastalardan çok, biz hasta yakınlarıyla uğraşması zor biliyorum, sabırla cevap verdi bilgisiyle, ilgisiyle her zaman.. Annemin Darda beye güvenini ve sevgisini anlatmıyorum bile:) Annemin ilikleri tedavisine cevap veriyor, tedavi süresince ilaç kaynaklı her etkiyi nokta atışı ile tedavi etti. 1 yıla yaklaştık anlat anlat bitmez inanın.. Öyle zor bi iş yapıyor ki.. Önce Allah'a sonra Darda beye sonsuz teşekkürler:)


H
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Memorial Şişli Hastanesi

Bülent Şan Kırklareli Dc.dr Ulaş Darda Bayraktar hocamızı tanıdıktan sonra Yolunda gitmeyen kalın barsak kanserini ve karaciğere metaztas yapması çok moralimi bozmuştu hocamızın öngördüğü tedaviye başladıktan sonra tedavinin sürecinde neler olacağını tek tek bize anlatıp ve her şeyin yani hastaligimin tedaviyle cevap vermesi moral olarakta beni yükseltti hocamın anlayışı ve tecrübesi gerçekten mükemmel sizi bizim karşımıza Allah çıkardı ilgi ve alakaniza binlerce Teşekkür ederiz.Allah yolunuzu açık etsin başarımızın devamını dilerim


H
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Memorial Şişli Hastanesi

*2,5 sene önce eşime konulan t hücreli agresif lenfoma teşhisi ile yakın arkadaşımın ısrarlı tavsiyesi üzerine tanıştığımız Ulaş darda bayraktar hocamız eşimin tedavisiyle yaklaşık 2,5 senedir ilgilenmektedir. Gerek tıbbi tedavi gerekse psikolojik desteği en iyi şekilde halen devam etmektedir.Kendisi herşeyden önce hastalarına karşı son derece saygılı ,anlayışlı ve yapılan tedaviyi sizin anlayabileceğiniz şekilde anlatan,hasta psikolojisini çok iyi bilen ,sorularımız karşısında aldığımız cevaplar ile ne kadar donanımlı , bilgili ve kendini çok iyi yetiştirdiğini gösteren mükemmel bir hekimdir. Hastalık aşamasında yaşadığımız her türlü sorunumuz ile ilgilenerek bizi yönlendirmiş ve bize yol göstermiştir. Kesinlikle ve kesinlikle herkese tavsiye ediyorum.Ben ilk defa bu kadar kolay arayıpta ulaşabildiğim, mütevazi bir doktor tanıdım.Sizin gibi değerli bir hekimi allah başımızdan eksik etmesin.
Tüm ailem ile size duacıyız..Gösterdiğiniz ilgi/anlayış ve desteğiniz için sonsuz teşekkürler.
Allah yolunuzu açık etsin.


B
Doğrulanmış kullanıcı

Kanser tedavisinde deneyimlediğimiz kadarıyla hasta ile doktor arasındaki ilişki, hastalığın gidişatını önemli ölçüde etkileyen unsurlardan. Doktor Ulaş Darda Bayraktar'ın tercih ettiği tedavi yöntemleri, hastalarına karşı yaklaşımı ve ilgisi, tedavi sırasında veya sonrasında oluşabilecek problemleri öngörmesi ve branşına yönelik sahip olduğu birikim kendisini meslektaşlarından farklı kılmaktadır. Kendisine başarılar dileriz.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Hacettepe Tıp mezunuyum. İç Hastalıkları ihtisasına Hacettepe Üniversite Hastanesi'nde başladım ve ABD'de New York'ta Interfaith Tıp Merkezi'nde bitir...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

  • Lenfoma
  • Akciğer Kanseri
  • Kolon Kanseri
Tümünü göster

İlgili aramalar