Diğer kurumları göster

Kimi arıyorsunuz?

Başka bir uzmanlık arayın

Hakkımızda

Memorial Şişli Hastanesi kadrosunda 2 adet acil tıp uzmanı, 2 adet aile hekimliği uzmanı, 7 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 2 adet beslenme uzmanı uzmanı, 6 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk alerjisi uzmanı, 2 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk endokrinolojisi uzmanı, 2 adet çocuk gastroloji hepatoloji ve beslenme uzmanı, 1 adet çocuk hematolojisi uzmanı, 1 adet çocuk kardiyolojisi uzmanı, 1 adet çocuk nefrolojisi uzmanı, 1 adet çocuk nörolojisi uzmanı, 3 adet çocuk psikiyatrisi uzmanı, 10 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 3 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet diş hastalıkları ve tedavisi uzmanı, 2 adet diş hekimi uzmanı, 3 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 2 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 3 adet gastroenteroloji uzmanı, 8 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 3 adet göz hastalıkları uzmanı, 3 adet hematoloji uzmanı, 6 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet immünoloji uzmanı, 12 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 5 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 13 adet kardiyoloji uzmanı, 4 adet kulak burun boğaz uzmanı, 2 adet nefroloji uzmanı, 1 adet neonatoloji uzmanı, 3 adet nöroloji uzmanı, 1 adet nükleer tıp uzmanı, 8 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 4 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 1 adet psikiyatri uzmanı, 7 adet radyoloji uzmanı, 1 adet romatoloji uzmanı, 1 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 1 adet tıbbi farmakoloji uzmanı, 2 adet tıbbi genetik uzmanı, 1 adet tıbbi onkoloji uzmanı, 1 adet üreme endokrinolojisi ve infertilite uzmanı, 4 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Memorial Şişli Hastanesi İstanbul ilinde Piyale Paşa Bulvarı Okmeydanı Kağıthane Şişli adresinde bulunmaktadır.
Daha fazla bilgi

Hizmetler

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (111)

Genel skor

  M
  Doğrulanmış
  Doktor: Prof. Dr. Sami Katırcıoğlu Diğer

  Çok değerli Sami Hocam,
  AKAY ve TEMUR aileleri olarak size sonsuz şükranlarımızı sunarız.

  Simge kızımızın kulağındaki hemanjiyonun uzun süren tedavisini sabırla sürdürdünüz. Bu zorlu süreçte nizleri çok rahatlattınız.
  Yüz felci olma riskinin YÜKSEK olduğu bir kulak ameliyatını da başarılı bir şekilde yaptınız.

  Kan görünce bayılacak gibi olan kızımızın;
  Devamlı kanayan kulağında genişleyen ve yayılan hemanjiyonun tedavi sürecinde şefkatli ve babacan yaklaşımlarınız ile kızımıza destek oldunuz. Ona moral verdiniz, korkularını yenmesini sağladınız.

  SİHİRLİ ELLERİNİZDE kızımız sağlığına kavuştu.

  Ömür boyu size minnettar ve duacıyız. Allah razı olsun.
  İyi ki varsınız.

  T
  Doğrulanmış
  Doktor: Prof. Dr. Gürsel Remzi Soybir Kanser Cerrahisi

  Eski eşimin rutin kontrollerde meme ca olduğu ortaya çıkınca hiç tereddüt etmeden Prof Remzi Hocaya gittik .

  Kendisini yıllar öncesinden tanıyorduk .

  Kendisi hastasıyla çok yakından ilgilenen ,her süreçle ilgi arayarak bilgi ve moral veren bir insan.

  Bu zorlu sizin yanınızda olduğunu size hissettiriyor ve size yol gösteriyor .

  Kendisini mesleğine adamış ve insan odaklı çalışan başka bir hekimle biz karşılaşmadık .

  Ameliyat öncesi ve sonrası her konuda size yardımcı oluyor , bilgi veriyor moralinizi yüksek tutmak İçin elinden geleni yapıyor .

  Diğer tıbbi birimlerle randevularınızı ayarlamaya kadar sizinle yakından ilgileniyor .

  Hocamızın çok başarılı bir cerrah olduğunu herkes biliyor ve söylüyor .

  Ama bu kadar hastasıyla ilgilenenen başka bir hekimle biz karşılaşmadık .

  Allah razı olsun , biz kendisinden razıyız ve minnettarız.

  Prof .Gürsel Remzi Soybir ‘i tek cümleyle nasıl tanımlarsınız diye soracak olursanız size:

  “bir hekimden çok daha fazlası “derim .


  Ö
  Doğrulanmış
  Doktor: Doç. Dr. Şenol Çomoğlu Kulak Burun Boğaz Randevusu

  Yaklaşık 1 yıldır geçmeyen tek taraflı burun akıntısı şikayetim vardı. Söz konusu akıntının egzersiz ve eğilme ile artması sebebiyle BOS rinore olabileceğini düşünerek kafa kaidesi alanında uzman bir doktor arayışına girdim. Bu noktada ne mutlu ki Şenol hoca ile yollarımız kesişti. Şenol hoca, geçmiş tarihli görüntüleme sonuçlarına baktığı anda kafa kaidesindeki defekti farketti. Sonrasında da vakit kaybetmeden ameliyat planladık. Şenol hocanın ameliyat öncesi açıklamaları ve ameliyata ilişkin bilgilendirmeleri sayesinde ameliyatla ilgili en ufak bir çekincem olmadı. Ameliyatta ise Şenol hoca kafa kaidesindeki defektin tam yerini belirleyip tamirini sağladı. Ameliyat sonrasında da herhangi bir ciddi ağrı sızı hissetmedim ve 1 gece sonrasında hastaneden taburcu oldum. Süreç baştan sona beklediğimden çok daha iyi geçti. Her şey için tekrardan Şenol hocaya çok teşekkür ederim.

  H
  Doğrulanmış
  Doktor: Op. Dr. Gönül Özer Diğer

  Gönül hoca hem bilgisi hem tecrübesi hemde hastalara yaklaşımı ile mükemmel bir doktor. Hocamızla tüp bebek sürecimi en başından sonuna kadar hep pozitif ve sağlam adımlarla geçirdik. Emeği inanılmaz. Bizimle birlikte bu sürecin heyecanını ve stresini yaşadı her konuda güvenip kendinizi teslim edebileceğiniz bir doktor. Şuan 8.haftalık gebeyim doktorumuza çok ama çok teşekkür ediyorum. İlk kez gidecek olan varsa kesinlikle hiç şüphe etmeden gitmelerini öneriyorum.

  Y
  Doğrulanmış
  Doktor: Uzm. Dr. Birol Baysal Diğer

  Hocamdan Allah razı olsun.
  Bağırsak problemim nedeniyle kendisine danışmıştım. Yaptığı kolonoskopi ve verdiği ilaçlar sayesinde iyileştim. Kolonoskopi yaptıracaksanız hiçbir şey hissetmiyorsunuz, hocanın eli de çok hafif.
  Allah herkese şifa versin.

  S
  Doğrulanmış
  Doktor: Op. Dr. İsmail Oltulu Endoskopik Boyun Fıtığı Ameliyatı

  1 yıl önce boyun fıtığımın sinirlerime bası yapması sebebiyle, Memorial Hastane'si acil servise gitmiştim, sonrasında konusunda uzman Doç.Dr.İsmail Oltulu Hocam'a yönlendirdiler. 4 gün boyunca geçmeyen dayanılmayacak ağrılarım oldu, koluma vuran ağrı 4 gün hiç uyutmamıştı. İsmail Hocam, detaylı bir muayene ve MR çekiminin ardından ameliyata karar verdi. Ameliyat öncesi tüm süreci detaylı anlattı. Ameliyat sonrası tüm ağrılarım geçmişti. Hem samimi hem de profesyonel yaklaşımından ve kolay ulaşılabilir bir hekim olmasından dolayı kendisine teşekkür ediyorum, iyi ki varsınız, sevgiler

  B
  Doğrulanmış
  Doktor: Op. Dr. Furkan Şendoğan Diğer

  4 ürolog gezdim 5. Furkan bey oldu. İlk 4 hekim (bir tıp öğrencisi olarak benim mantıksız bulduğum) ileri görüntüleme yöntemleri istedi tabi ki yaptırmadım iyi ki de yaptırmadım Furkan hoca küçük bir hayat tarzı değişikliğiyle sorunumu çözdü çok teşekkür ederim kendisine.

  E
  Doğrulanmış
  Doktor: Prof. Dr. Gürsel Remzi Soybir Meme Cerrahisi

  Gursel Bey isinde cok basarili, titiz bir doktor. Kendisi her iki ameliyatimda da (meme-tiroid) gozum kapali guvendigim, sureci anlatma ve planlamada cok net, detayci, tedavide de yonlendirici ve en iyi ekibin biraraya getirilmesinde cok aktif calisir. Her zaman ulasilabilir, her soruyu cevaplar. Hastasinin sartlarini cok iyi anlar, süreci kolaylastirir. İyi ki var, mükemmel bir doktor.

  E
  Doğrulanmış
  Doktor: Prof. Dr. Gürsel Remzi Soybir Genel Cerrahi Randevusu

  Gürsel doktorum ile tanışmam memeca hastalığı dolayısıyla oldu.Tesadüfen gittim.İyikide gitmişim.Beni psikolojik olarak çok rahatlattı.Ve nasıl bir tedavi uygulayacağımızı ayrıntılı bir şekilde anlattı.Hastalığımın başından sonuna kadar hep yanımda oldu..Bütün randevularımı ayarladı.Sürekli takip etti. Arayıp sordu.Biyopsi yapılırken elimi tuttu.Üşürüm diye üstümü örttü. Bunları asla unutamam.Ameliyatım onun sayesinde mükemmel geçti.O kadar iyi, naif, tatlı, bir doktor ki hiç düşünmeden gidebilirsiniz.Şu an onun sayesinde sağlığıma kavuştum.Ben hiç böyle bir doktorla karşılaşmadım.Gürsel doktorumu çok seviyorum.

  E
  Doğrulanmış
  Doktor: Doç. Dr. Selçuk Güneş Kulak Burun Boğaz Randevusu

  Selçuk Hocam'a 10.02.2023 tarihinde burun ameliyatı oldum. Septoplasti, Rinoplasti, Konka Bülloza Eksizyonu, FESS ve Konka Rezeksiyonu işlemlerinin yapıldığı ameliyatımda Selçuk Hocamın hem ameliyat öncesi hem de ameliyat sonrası ilgisinden çok memnun kaldım.
  Estetik sonrası burnum tam istediğim gibi oldu, ayrıca hocamın şifalı elleri sayesinde sorunsuz bir şekilde nefes alabiliyorum artık.
  İnanılmaz dikkatli, özverili, hastasını içtenlikle dinleyen, her daim takip eden ve ne zaman bir sorum olsa en kısa zamanda dönüş aldığım bir doktor.
  KBB alanında en değerli hekimlerden, kendisine çok teşekkür ederim.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İletişim

Kaptan Paşa, Kaptan Paşa Mah. Piyale Paşa Bulv, Okmeydanı Cd. No: 4, 34384 Şişli/İstanbul, Şişli 34385 Google Haritalar'da göster
Allianz Sigorta, AIG Sigorta, Axa Sigorta, Ergo Sigorta, Mapfre Sigorta, Groupama Sigorta, Anadolu Sigorta, ... Türkiye Büyük Millet Meclisi Mensupları, Akbank T.A.Ş. Mensupları Tekaüt Sandığı Vakfı, Medilab Assist, Yapı Kredi Sigorta, Güneş Sigorta, Ak Sigorta, Demir Hayat Sigorta, QNB Finansbank Sigorta, Garanti Sigorta, Generali Sigorta, Eureko Sigorta, Halk Sigorta, HDI Sigorta, Ziraat Sigorta, Dubai Starr Sigorta, Hür Sigorta, Zurich Sigorta, Şeker Sigorta, Inter Partner Assistance, Liberty Sigorta, Fiba Sigorta, Neova Sigorta, Aviva Sigorta, Ankara Sigorta, Ray Sigorta, Tarsim Sigorta, Sompo Sigorta, New Life Yaşam Sigorta, TEB Sigorta, Vakıfbank Sigorta, SGK, Ace European Sigorta, Merkez Bankası Mensupları, Türkiye Sanayi ve Kalkınma Bankası, Türk Exim Bankası, Vakıfbank Mensupları, Halkbank Mensupları, T.C. Ziraat Bankası A.Ş. Mensupları, Halk Bankası A.Ş. Mensupları, Akşehir Ticaret Borsası, Anayasa Mahkemesi Başkanlığı, Ankara Sanayi Odası, Ankara Ticaret Odası, Bafra Sanayi ve Ticaret Odası, Beyşehir Ticaret Odası, Care & Create, Çarşamba Ticaret Borsası, Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası, Darüşşafaka Cemiyeti Mensupları, IMKB, İstanbul Ticaret Odası, Konya Sanayi Odası, Konya Ticaret Borsası, Konya Ticaret Odası, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı, Merkezi Kayıt Kuruluşu A. Ş., Samsun Ticaret Ve Sanayi Odası, Sivas Ticaret Borsası, Sivas Ticaret Ve Sanayi Odası, Tarım Kredi Sosyal Yardım Vakfı, Tasarruf Mevduati Sigorta Fonu, Terme Ticaret Borsası, Terme Ticaret Ve Sanayi Odası, Türkiye Barolar Birliği Sosyal Yardım Ve Dayanışma Fonu, Ünye Ticaret Borsası, Ünye Ticaret Ve Sanayi Odası, Anadolu Anonim Türk Sig. Şti. Memurları Emekli Sand. Vakfı, Fortis Bank A.Ş. Mensupları Emekli Sandığı Vakfı, Milli Reasürans T.A.Ş. Mensupları Emekli Ve Sağlık Sandığı Vakfı, PTT, Şekerbank T.A.Ş. Personeli Sosyal Sigorta Sandığı Vakfı, T.C. Ziraat Bankası & T. Halk Bankası Mensupları Emekli Ve Yardım Sandığı Vakfı, Türk Telekom Sağlık Ve Sosyal Yardım Vakfı, Türkiye Garanti Bankası A.Ş. Emekli Ve Yardım Sandığı Vakfı Genel Müdürlüğü, Türkiye Halk Bankası A.Ş. Emekli Sandığı Vakfı, Sınai to Sanayi, Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O. Memur Ve Hizmetlileri Emekli Ve Sağlık Yardım Sandığı Vakfı, Bupa Acıbadem Sağlık Ve Hayat Sigorta, Asya Emeklilik Ve Hayat, Avivasa Emeklilik Ve Hayat, BNP Paribas Cardif Emeklilik, Cigna Finans Emeklilik Ve Hayat, Compugroup Medical Bilgi Sistemleri A.Ş. (CGM ), Doğa Sigorta Kooperatifi, Ethica Sigorta, Garanti Emeklilik Ve Hayat, Halk Hayat Ve Emeklilik, İmece Destek Danışmanlık Hizmetleri, Katılım Emeklilik Ve Hayat, Metlife Emeklilik Ve Hayat, NN Hayat Ve Emeklilik, Türk Nippon Sigorta, Unico Sigorta, Ziraat Hayat Ve Emeklilik, PTT Sigorta, Viennalife Emeklilik ve Hayat A.Ş., Fiba Emeklilik, Diğer (İade), Magdeburger Sigorta, Türkiye Sigorta Tüm sigortaları göster