Uzmanları gör

Memorial Şişli Hastanesi kadrosunda 2 adet acil tıp uzmanı, 2 adet aile hekimliği uzmanı, 7 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 2 adet beslenme uzmanı uzmanı, 6 adet beyin ve sinir cerrahisi uz... daha fazla

Hakkımızda

Adres bilgisi

Memorial Şişli Hastanesi

Piyale Paşa Bulvarı Okmeydanı Kağıthane

34385 , Şişli ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Memorial Şişli Hastanesi kadrosunda 2 adet acil tıp uzmanı, 2 adet aile hekimliği uzmanı, 7 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 2 adet beslenme uzmanı uzmanı, 6 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk alerjisi uzmanı, 2 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk endokrinolojisi uzmanı, 2 adet çocuk gastroloji hepatoloji ve beslenme uzmanı, 1 adet çocuk hematolojisi uzmanı, 1 adet çocuk kardiyolojisi uzmanı, 1 adet çocuk nefrolojisi uzmanı, 1 adet çocuk nörolojisi uzmanı, 3 adet çocuk psikiyatrisi uzmanı, 10 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 3 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet diş hastalıkları ve tedavisi uzmanı, 2 adet diş hekimi uzmanı, 3 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 2 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 3 adet gastroenteroloji uzmanı, 8 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 3 adet göz hastalıkları uzmanı, 3 adet hematoloji uzmanı, 6 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet immünoloji uzmanı, 12 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 5 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 13 adet kardiyoloji uzmanı, 4 adet kulak burun boğaz uzmanı, 2 adet nefroloji uzmanı, 1 adet neonatoloji uzmanı, 3 adet nöroloji uzmanı, 1 adet nükleer tıp uzmanı, 8 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 4 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 1 adet psikiyatri uzmanı, 7 adet radyoloji uzmanı, 1 adet romatoloji uzmanı, 1 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 1 adet tıbbi farmakoloji uzmanı, 2 adet tıbbi genetik uzmanı, 1 adet tıbbi onkoloji uzmanı, 1 adet üreme endokrinolojisi ve infertilite uzmanı, 4 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Memorial Şişli Hastanesi İstanbul ilinde Piyale Paşa Bulvarı Okmeydanı Kağıthane Şişli adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

5

Genel skor
76 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  F
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Serdar Çevik Diğer

  Geçirdiği bir inme sonucu çok ağır tablodaki kardeşimi, 1.5 ay kaldığı yoğun bakımda dekompresyon operasyonuyla yaşama döndüren Dr. Serdar Çevik üstün nitelikli hekimlik becerileri yanında ameliyat öncesi hasta yakınlarını ayrıntılı bilgilendirmesi, sonrasındaki takipte de tüm sorularımızı güler yüzle ve saygılı iletişim yetileriyle yanıtlamasıyla güven ve sempatimizi kazandı. Minnet duygularımızla.


  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Murat Binbay Da Vinci Robotik Cerrahi

  Annemin böbreğinde tespit edilen 4 cm büyüklüğündeki tümörden dolayı gittiğimiz bütün doktorlar böbreğin alınması gerektiğini söyledi. İnternetten yaptığım araştırma sonucunda Murt Bey'in böbrek hastalıklarıyla ilgili yazılarını okudum ve okuduklarım bana ciddi bir umut verdi. Ardından vakit kaybetmeden online randevu aldım ve Murat Beyle whatshapp üzerinden görüştük. Annemin bütün tahlillerini ve çekilen filmleri gösterdim. Ve gayet kendinden emin bir şekilde burada böbreğin alınmasını gerektirecek bir durum olmadığını söyledi. Daha sonra annemle birlikte doktor beyle görüşmeye gittik yine aynı kararlılıkla ve sabırla bize her şeyi anlattı . Annem hiç tereddüt etmeden ameliyat olmayı kabul etti. Robotik cerrahi yöntemiyle sadece kitle alındı ve annem kısa sürede sağlığına kavuştu. Murat Bey 'i bulmasaydık annemin böbreği alınacaktı. Ürolojik bir probleminiz olduğunda Murat Bey gerçekten doğru adres. Her şey için çok teşekkür ederiz Murat Bey...


  T
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Volkan Turunç Böbrek Nakli (Transplantasyonu)

  Çok çok memnunuz, harika bir doktor. Bana böbrek nakli yaptı ve güven ve özveri verdi.Bizimle çok ilgilendi.Ailemizden biri, yakınen davrandı ve branşında da çok başarılı. Ameliyat olmaya karar verdim ve başarılı bir ameliyat oldu. Size ve ekibinize sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum hocam.


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Altuğ Semiz Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Bu doktora hpv şüphesi ile gitmistim fakat kendisi bana direkt olarak kanser olma ihtimaliniz var dedi. ayrıca ne beni hpv aşısı konusunda bilgilendirdi, ne de biyopsiden bahsetti. Ayrıca Altuğ bey ilgiliymis gibi görünüyor ama maalesef ilgili değil. Telefondan ulaşabilirsiniz diyip sonra asla telefonuna bakmıyor.

  Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Sinan Yol Diğer

  Şiddetli ağrılarım sonucunda yapılan testlerde safra kesemde taş olduğu saptandı. Bu sebeple Sinan Hoca ile tanıştık. Hem muayeneden hem de ameliyat sürecinden çok memnun kaldım. İlgili, güler yüzlü ve bilgili bir cerrahtır kendisi. Gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Kendisine de buradan tekrardan teşekkür ederim.


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Necmettin Akdeniz Dermatoloji Randevusu

  Uzun zamandır egzamaya bağlı cildimde kaşıntı ve tahrişler vardı. Ancak hangi doktora gittiysem net bir teşhis koyamadılar. Artık kaşıntıdan hayatımda günlük işlerimi dahi yapamaz duruma gelmiştim. Ta ki Doktor Necmettin Bey’i görene kadar. Resmen tedaviye başladıktan hemen ertesi gün etkisini gösterdi. Hastalarına karşı içten yaklaşımı, Güleryüzü ve uzmanlığı ile muhteşem bir doktor. Çok teşekkür ederim


  Ö
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Miraç Turan Diğer

  Mirac Bey yillardir cozulemeyen idrar yolu problemimin cok kisa surede ve nokta atisi tedaviyle 1 ay gibi kisa surede cozulmesini sagladi, surec boyunca her soruma aninda cevap verdi, kendisine cok tesekkur ederim.


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Kemal Demir Burun Estetiği

  Sayın değerli doktorum Kemal hocam 30 Nisan 2019 da burun ameliyatı oldum. Kendisine minnettarım. Hem doğal hem de sorunsuz başarılı ameliyat yaptığı için. Güler yüzlü ve sade anlatımıyla tek tek süreci anlattı. Herşey istediğim gibi oldu. Allah razı olsun. İlimi başarısı daim olsun inşallah.


  F
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Ahmet Göçmen Diğer

  Ahmet Hocam ile tanışmamız benim daha önce yaşadığım sıkıntıları bir çok doktorla paylaşıp, çözüm bulamadığım bir anda oldu. Daha önce gittiğim doktorlar polip diyerek geçiştirse de 2019'da biyopsi ve kanser tanısı hocam sayesinde teşhis edildi. Ahmet Göçmen tam 4.5 saat süren ameliyatımda hayatımı riske ve şansa bırakmadan 71 adet lenf nodu aldı. İşte benim hocam, değerli doktorum... Şimdi çok şükür iyiyim. Tecrübesiyle, merhametiyle ve hastaya yaklaşımıyla mükemmel bir insan. Ahmet Hocamı tanımak, kadın hastalığı olan ve çare arayan herkes için büyük bir şans. Ahmet Hocam sağlıkla ve güzellikle, benim gibi daha nice şifa arayan hastanın hayatına dokunması dileğimle.


  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Sinan Yol Diğer

  Kısa süre önce anneme kolon kanseri teşhisi koyuldu. Alanında uzman çok sayıda değerli görüş sonrası ameliyat ihyiyacı kesinleşti. Sinan hoca ile görüşüp kendisi ile tedavi sürecine devam etme kararı aldık. Ameliyatımız son derece başarılı geçti. Hocamızın teşhis ve ameliyat öncesinde açık ve net iletişimi bize kendimizi güvende hissettirdi. Ameliyat sonrasında yakın ilgisi ve takibi devam etti. Hastalara, hasta yakınlarına ve çalışanlara yaklaşımı bizleri çok etkiledi. Kendisine çok teşekkür eder ve başarılarının devamını dileriz. ALLAH göstermesin ama ihtiyaç duymanız halinde değerlendirmenizi tavsiye ederiz...


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar