Prof. Dr.

Ümit Kamış

Göz hastalıkları

Online randevu alın ya da bizi arayın: 0850 333... numarayı göster

Calendar-iconCreated with Sketch. Randevu al Son 30 gün içerisinde belirlenmiş 12 ziyaret var

Prof. Dr. Ümit Kamış, Dünya Göz Konya'da hizmet vermektedir. daha fazla

Randevu al

info-iconCreated with Sketch. Randevu almak ücretsizdir. Uygun bir tarih/saate tıklayarak randevu alabilirsiniz.

Sorular ve cevaplar

Soru sorun

Sorunuz (kişisel bilgileriniz hariç) profilde yayınlanacak.

Soru sorun

Hakkımda

about-me-iconCreated with Sketch. Hakkımda

 • Prof. Dr. Ümit Kamış, Dünya Göz Konya'da hizmet vermektedir.

Mezun Olunan Okullar

 • İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi
 • İstanbul Prof. Dr. Reşat Belger Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi Uzmanlık

Makaleler

Videolar

Hasta, Danışan Görüşleri

Görüşünüzü paylaşın
5

Genel skor
7 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • Göz hastalarına sunumum dur.
  Sevgili annemin katarak ameliyatı esnasında yaşadığımız ibretlik olayları anlatıp takdiri sizlere bırakacağım.
  Ümit hoca,annecim in katarak ameliyatı esnasında,göz akı üzerinde mercimek tanesi kadar küçük bir kitleye rastlamış ve bunu alarak herhangi bir ihtimale karşı tedbiren patolojik incelemeye göndermiş idi.
  patoloji laborotuvarı uzun bir inceleme den sonra,'maling melanom' (çok tehlikeli bir kanser türü) teşhisi koydu. Ancak sevgili doktorumuz ümit bey bu teşhise katılmayarak,kanser tedavisi yerine hastamızı takibe alarak beklemeye geçti ve 6 aylık bir takipten sonra bize geçmiş olsun diyerek salimen ve huzur içinde evimize gönderdi.
  Ancak 2.5 senelik bir aradan sonra yine aynı yerde ve yine aynı şekilde bir lezyon daha meydana geldi.Hocamız aynı işlemi yine tekrarladı,patoloji yine aynı sonucu verdi,Hocamız bu sonuçtan da şüphelenerek ülkemizin en iyi patoloji laborotuvarı olan Hacettepe üni. laborotuvarına göndermiş ise de oradan da aynı sonuç gelmiş ve derhal gözün alınması tavsiye edilmiş idi.
  Sevgili doktorumuz bu sonuca da inanmayarak gözümüzü yerinde tuttu,yine düzenli takibe aldı ve hastamızı sağlığına kavuşturdu.
  Bu olay tıp tarihinde ender rastlanan bir olay olsa gerektir ki. Bende derin izler bıraktı.Bu yüzden bu konuyu burada paylaşmak istedim.
  Bizi sağlığımıza kavuşturan hocamıza minnettarlığımızı bildirir, Tüm sağlık camiasının ve kamuoyunun takdir ve bilgisine sunarım.

 • ümit hoca kesinlikle işini dosdoğru yapan ve sorumluluk bilinciyle hastalarıyla ilgilenen bir hekim... Hasta psikolojisinden çok iyi anlayan ve empatisi çok güçlü birisi. Allah razı olsun. Allah yolunu açık etsin, Rabbim yar ve yardımcısı olsun. Anneme Kornea nakli ve katarakt ameliyatı yaptı. Tüm hastalarına davrandığı gibi kendi annesiymiş gibi ilgilendi ve çok duamızı aldı. Herkese tavsiye ediyoruz. Hayırlı bir evlat, iyi bir insan böyle olmalı. Allah yetiştirenlerden, anne ve babasından binlerce kez razı olsun. iyi ki yolumuz karşılaşmış. İyi ki varsınız ümit hocam. Hep de insanlarımıza ümit olmaya devam edin. Bu ülkenin sizin gibi doktorlara çok ihtiyacı var. DÖNDÜ MUTLU ADINA KIZI.

 • Kesinlikle işini iyi yapıyor, hastası ile iletişimi güzel, oldukça ilgili, verdiği etkili ilaçlar sayesinde iyileştim.. Göz için gidilebilecek en iyi hekim. Teşekkürler...

 • Ümit hoca genç dinamik işinin ehli titiz, sakin hasta psikolojisinden anlayan hastaya güven veren, dinleyen, mütavazi, İnsana değer veren çok başarılı bir hekim Göz hastalıkları konusunda Konyada tek isim. Annemin iki gözünden katarak ameliyatı yaptı. Göz tansiyonu , şekeri ve tansiyonu vede yaşı olduğu halde çok güzel görüyor. çok memnun kaldı Gözlük kullanmıyor. Kendisine çok teşekkür eder başarılarının devamını dileriz. Herşey gönlünce olsun,Allahtan sağlıklı, uzun ömürler dileriz. Dünya durdukça dursun. Çünkü Türkiye için, Konya için, Üniversite için yararlı bir kişi onunla gurur duyuyoruz..İyiki varsınız Sayın Hocam. Herkeze tavsiye ediyoruz.

 • ümit hocam tek kelimeyle mükemmel birisidir.Hem kişilik olarak hemde mesleki deneyim olarak oldukça başarılı biridir.Ben glokom hastasıyım yaklaşık 5 yıldırda ümit hocanın hastasıyım yapmış olduğu iyilikler mukabilinde hakkı hiç ödenmez.ümit hocanın müteşekkiri olaraktan sonsuz başarılar dilerim ve göz hastalığı olanların kati bişekilde ümit hocaya danışmalarını tavsiye ederim.

 • Sevgili Ümit Hocam tek kelimeyle mükemmel Konyada ve civar İllerde benzeri yok hocamın. Güvenimiz tam. Gözümde yanma ve kızarıklıklar oluşuyordu bilgisayarda sürekli çalıştığım için gözüm çok yoruluyordu şimdi çok şükür hiç bir sıkıntım yok. Ümit Hocamdan Allah razı olsun.

 • Israrla tavsiye ederim bir sofor arkadasim yeni numarali gozlu aldi ama gorus hala net degil diyordu hocamla tanismis o gozlugun uygun olmadigini soylemis ve degis