Prof. Dr.

Ünsal Domaniç

Ortopedi ve travmatoloji

Sizin profiliniz mi? Yönetimi devralın! Bilgileri düzenle

Adresler

 • İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesi

  Turgut Özal Cd (Millet Cad. ) Çapa
  Fatih

  309
  Son 30 günde profil görüntülemesi

  Eğer bu hekim sizseniz
  Bizimle iletişim kurun

  Bu doktor ziyaret için internet üzerinden randevu almaya henüz izin vermedi

  E-posta adresinizi bırakın, doktorla internet üzerinden randevu alabileceğiniz zaman sizi bilgilendireceğiz

Benzer doktorlar

Hasta değerlendirmeleri:

6 görüş

 • Doktor Ünsal Domaniç çocukluğumun kurtarıcısı..2009 yılında daha Ergenlik dönemindeyken kız çocuklarında çıkabilen skolyoz adlı duruma rastgeldim.. Ne olduğunu anlamadan sadece bir günde sırtımdaki şiddetli ortaya çıkan ağrı bana o yıllarda okul çantamın ağırlığından kaynaklanan bişeydir gibi düşündürmüştü ama yaşadığım şehirde doktora gidince işlerin değiştiğini annemin ağlaması ile anlamıştım. Acil ameliyat olmam gerekiyordu. Özgüvenim eğildiğimde çıkıklaşan sırtımdaki o görüntüden dolayı sarsılıyordu. Ya da duruşumda ki eğrilikten.Ankara'ya gitmiştik doktor için sonra Allah karşımıza bir yol çıkardı ve Ünsal hocamızı duyduk.İstanbula gittik. Küçücük yüreğimi rahatlatan,ailemi güçlü tutan Ünsal hocamdır işte. Maddi açıdan manevi açıdan destek olan bir doktor kesinlikle. Hastasını her açıdan düşünen o nadir doktorlardan. Ameliyatım başarılı geçti ve 1 günde hastanede yataktan kalktım ve yürümeye başladım. Hepsi hocam sayesinde. Asla unutmayacağım insanlığa faydalı güzel Doktorum. Gözünüz kapalı güvenebilirsiniz.

 • 2011de oğlum skolyoz ameliyatı oldumaddi olarak hiçbir şey talep etmedi yüzlerce hastaya umut olmuş bir dr Allah yolunu açık etsin ailesiyle mutlu bir öür nasip etsin ellerine sağlık

 • 1993yılında kızıma skolyoz teşhisi konulmuştu ve yolumuz sayın ünsal domaniçle buluştu iyikide Rabbim bizi ünsal beyle karşılaştırdı 1993yılında kızımın ameliyatını gerçekleştirdi çok riskli ve tehlikeli bir ameliyattı o amaliyatta kızım ölebilirdide felçte kalabilirdi ama ünsal bey önce Allah'a sonra bana güvenin dedi ve bugün kızım 21 yaşında bir üniversite öğrencisi önce Rabbimin izniyle sonrada ünsal beyin sayesinde kızım çok iyi ünsal beye sonsuz teşekkürler allah uzun.ömürler nasip etsin ünsal beye

 • sekiz yıl önce oglum çok agır skolyoz hastasıydı,skolyoz eğriliği kalbine bası yapılır duruma gelmişti. ünsal bey hem yan taraftan hemde skolyoz sırt taraftan iki ameliyatı bir günde yaklaşık onıkı satt gibi bir sürede başarılı bir şekilde yaptı, şu anda oğlum aslanlar gibi . sonsuz teşekkürler Ünsal beye , Benim için Allah Dostu güzel insana Ömür boyu sağlık ve başarılar dilerim.

 • 20 yıl önce kifoz ameliyatı oldum.Çok başarılı bir omerasyondu 70 dereceden normal bir insanın derecesine düştüm.Teşekkür ederim..

 • Sayın Domaniç bana senelerdir hiç bir doktorun koyamadığı teşhisi koymayı başarmıştır! şuan 24 yaşındayım ve 10 yaşımdan beri İstanbul ilindeki her hastanenin/kliniğin ortopedi ve fizik departmanlarını arşınladığımı düşünürsek kendisine bölümünün en iyi demem şahsımca en doğrusudur.