Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

6 hasta yorumu

Genel skor

Ç
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer Diğer

Kendisi 13 senedir annemin astım tedavisini gerçekleştiren değerli bir hekimdir annem hiç nefes alamazken zamanla ilaç kullanmayı dahi bıraktı halen kendisiyle kontrolleri devam ediyor kendisi çok değerli ve hastalarını çok önemsiyen bir hekimdir çok teşekkür ederiz.

M
Konum: başka bir yer Diğer

Defalarca kendisine meslek hastalıgindan oturu gittim. Bircok MR tomografi cekildim. Akciger hastaligimin mesleki olmadigini soyledi hicbir tedavi de uygulamadi. Sonrasinda gittigim doktorlar meslek hastaligi oldugunu soyledi artik cok gec oldugunu ve hastaligin ilerledigini soylediler. Bu doktorun teshisleri yanlisti ve tutumu cok kotuydu kotu niyetli bir doktor umarim bir daha karsilasmam.

Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun

Doğrulanmış kullanıcı

2 aydır bitmek bilmeyen öksürük ve ataklar gitmediğim doktor kalmadı öneri üzerine Veli beye gittim Allah razı olsun ne kadar dua etsem azdır hastasına karşı gösterdiği saygı ve güler yüzü içinde teşekkür ediyorum

F
Doğrulanmış kullanıcı

Çocukluğumdan beri alerjik rinit belirtilerim olduğu ve sıksık rahatsızlanmama rağmen Veli bey’den önce gittiğim doktorlar durumuma çare olamadılar.yaklaşık 8 yıl evvel tanıma şansına ulaştığımız doktorumuz Veli bey,benim ve astım vb. sorunları olan ailemin istisnasız güven-ebil-diğimiz tek doktorumuz oldu.hastasına saygı ve pozitif enerjisiyle her zaman iyi dilek ve dualarımızda…

S

Veli Beyle ilk olarak 2006 yılında tanıstım sikayetlerim ise alerjik astımla ilgiliydi sürekli hastaydım veli beyin güleryüzü hastalarına olan yakınlığı ve tedavisiyle şimdi hiçbir astım ilacı kullanmıyorum kendisine çok teşekkür ediyorum.

N

ben astım hastasıydım veli beyin sayesınde bu hastalığın belirtilerini taşımıyorum artık 4 yıldır

Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Bu doktor/uzman mısınız?

Profili düzenle veya yönet
İlgili aramalar